Dzisiaj jest 04 maja 2024, 8:28



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 wrz 2013, 19:52 
*

Rejestracja: 08 wrz 2013, 19:39
Posty: 2
Pojazd: CPI gtr50
Witam wszystkich mam problem ze skuterem CPI mianowicie nieodpala czasem strzela z tłumika (ale tylko na zamkniętej przepustnicy, na otwartej nie). Do tej pory sprawdziłem - klin na wale, czyściłem gaźnik, czyściłem cały zapłon i kostki od elektryki w tym od modułu, zmianiałem kilka innych świec oraz podmieniałem cewkę z innego skutera. Problem pojawił się nagle skuter jechał i zgasł później już nieodpalił dodam że iskra jest nawet jak się kręci ręką za magneto, aku okej, paliwo pod świecę i w gaźnik też mu podawałem kompresja wydaje się być taka sama jak wcześniej (odpycha dość mocno palec jak się kręci z rozrusznika). Dokładnie jest to tak: CPI zawsze paliło na dotyk czy zimne czy ciepłe, potem postało jakiś czas i był problem z odpaleniem ale zapaliło no i na przejażdżce zgasło i niedaje znaku do teraz tylko strzela przy kręceniu rozrusznikiem z wydechu(a właściwie cicho kicha) ale tylko bez gazu z gazem nieodzywa się w ogóle jak ktoś ma pomysł to pisać bo chciałbym zrobić skuterek :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 09 wrz 2013, 8:51 
*

Rejestracja: 20 sie 2013, 17:08
Posty: 50
Pojazd: Romet 747 2T
Zawór membranowy skoro czysciles gaznik i jeśli ma kompresje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 wrz 2013, 20:38 
*

Rejestracja: 08 wrz 2013, 19:39
Posty: 2
Pojazd: CPI gtr50
Okej sprawdzę. Jak pomoże to napiszę :) bo jakby moduł był walnięty to chyba by iskry niebyło nie?

-- 09 wrz 2013, 21:38 --

Jakby ktoś miał podobny problem to u mnie winny był tłok przytarły się pierścionki w jednym miejscu i kompresja pod palcem była ale w rzeczywistości była zbyt słaba. Po zmianie tłoka odpalił na dotyk więc do zamknięcia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy