Dzisiaj jest 21 paź 2024, 21:51



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2014, 15:40 
Cześć.

Chciałbym na wiosnę sprzedać Roxa. Jest ostry tuning i bajery xDD

Znajomi mówią, że teraz ludzie nie szukają skuterów po tuningu, lecz seryjne. Tuningowych podobno nie chcą kupować.

Do sprzedaży motorower będzie miał normalne plastiki w nowym malowaniu, seryjna kierownica, ładne lampy itd. itd.

Jeżeli chodzi o silnik to mogę sprzedać tak jak jest, ale mam kilka części i możliwość złożenia na prawie serię. Z lepszych zostałby wał, wydech jakiś słaby sport, wariator, sprzęgło, gaźnik, seryjna puszka, czyli takie delikatne modyfikacje na serii.

Pomijam to, ile stracę, ile zyskam. Nie chodzi o cenę. Chodzi o to, co jest bardziej chodliwe.
Czy Wy jako szukający skutera patrzycie bardziej za mocnymi jednostkami, czy wolicie (prawie) seryjne kupić?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
   
 
 


Offline
Post: 03 sty 2014, 15:55 
**

Rejestracja: 18 lip 2013, 11:38
Posty: 270
Pojazd:
Myślę, że łatwiej zejdzie Ci seryjny Rox lub po delikatnym tuningu, bo po prostu na takie wg mnie jest popyt. Poza tym jest to na pewno bardziej opłacalne dla Ciebie, bo koszta części wiadomo, że się nie zwrócą, ale przy sprzedaży oddzielnie - na pewno więcej odzyskasz. Więc rada, aby przywrócić do serii na sprzedaż to myślę dobra rada :)




_________________

Malaguti f12 --> Następny skuterek w wakacje :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 sty 2014, 16:04 
Liczyłem sobie kiedyś, że około 700 zł mi się wróci, a w sumie nie ma tak, że skutery po tuningu są droższe, a serie tanie.

Tylko jak złożę serię to już tak zostanie, ale są też ludzie, którzy chcą kupić szybki skuter, mocny i zastanawiam się czy czekać, aż kogoś miło mocą zaskoczę, w porównaniu do innych skuterów jakie wcześniej mógł oglądać, czy sprzedawać Roxa na poziomie silnika takim samym, które inne potencjalny nabywca oglądał, ale zaskakując go zadbanym wyglądem ;D W końcu musi wybrać akurat tego mojego niż inne z okolicy.




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 03 sty 2014, 16:28 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:44
Posty: 1516
Pojazd: C4
Zostaw wydech i wario, reszta seria i będzie zainteresowanie, a tuningowe części sprzedaż.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 sty 2014, 17:04 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 16:56
Posty: 631
Pojazd:
kEru! pisze:
Zostaw wydech i wario, reszta seria i będzie zainteresowanie, a tuningowe części sprzedaż.

x2
Jak ja szukałem skutera to chciałem serie. Jedynie w grę wchodził wydech,wario no i może jeszcze sprzęgło. Dużo osób mówi że lepiej kupić skuter na serii i samemu tuningować niż kupić po tuningu , bo wtedy wiesz co masz. Często tak piszą jak ktoś na forum pyta się o skuter tuning czy seria.
+Ty na pewno więcej zarobisz sprzedając części tuningowe osobno.




_________________

Brak pl znakow z telefonu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 sty 2014, 17:46 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2013, 15:27
Posty: 1389
Lokalizacja: Okolice Gdańska
Pojazd:
Nie chodzi o to, że nie kupują tuningowanych, po prostu stracisz dużo sprzedając całość.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 sty 2014, 18:22 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 16:56
Posty: 631
Pojazd:
Dawidovvy pisze:
Nie chodzi o to, że nie kupują tuningowanych, po prostu stracisz dużo sprzedając całość.

Ale większość osób szuka serii. To że straci to już inna sprawa.




_________________

Brak pl znakow z telefonu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 sty 2014, 22:06 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 kwie 2011, 12:36
Posty: 791
Lokalizacja: Słupsk
Pojazd:
Kolega wyżej ma racje że ktoś woli kupić powiedzmy roxa za 3k i samemu go przerobić niż kupić gotowca za 5k :)




_________________

ZAPRASZAM DO SIEBIE :)

Piaggio Typhoon <MoNsTeRek:

https://www.facebook.com/Pawelek016?not ... _new_likes

viewtopic.php?t=354526




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 sty 2014, 22:09 
*

Rejestracja: 14 lip 2013, 14:01
Posty: 157
Pojazd:
Wiesz, niektórzy robią tak jak ja. Skuter ma dojechać od sprzedającego do domu i zaraz są ostre tuny :D




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 sty 2014, 22:04 
*

Rejestracja: 31 paź 2011, 8:23
Posty: 70
Lokalizacja: łąńcut
Pojazd:
no właśnie większość szuka serii i żeby nie była za bardzo dłubana przy silniku tak jak ja szukałem serii z lekkim tuningiem np wario,wydech i wolałem samemu udoskonalać w tedywiem na czym stoje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sty 2014, 18:57 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8336
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
Zdecydowanie na serii. Zawsze przed potencjalnym kupcem pojazd seryjny z jak największą ilością części oryginalnych będzie lepiej postrzegany od pojazdu modyfikowanego.




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sty 2014, 20:17 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2011, 18:11
Posty: 3599
Lokalizacja: Ok. Garwolina
Pojazd:
jak będzie seria to lepiej moim zdaniem wygląda to przy sprzedaży, a tak to ktoś może rozmyślać ze a to katowany był, rozpadł się i musiał naprawić czy wymyślać sobie jakieś inne historie a tak to masz problem z głowy :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 sty 2014, 23:43 
Siemka.

Całkiem zapomniałem o temacie, ale widzę, że piszecie. Dzięki ;D

Kod:
bart1aerox100
, właśnie tak! Mam takiego kolege ze wsi, czyli wiadomo jak on to wszystko postrzega. Porównał mojego Roxa do swojego chińskiego 4T i mówił, że jego nie był jeszcze robiony, a mój robiony i to źle - ale nie wmówi mu nikt że robiony w celach tuningu, tylko jak robiony to robiony, grzebany, czyli remont, czyli był już zepsuty ;D


W każdym razie minęło trochę czasu.

Aktualnie Roxa złożyłem już na delikatniejszą jednostkę.
Wał zostawiłem, jako że "remont" był niedawno. Siedzi jeszcze wydeszek LeoVince TT, pasek, klin wału jakiś tam Top Racing, gaźniczek dellorto 16mm także jest spoko. Wygląd już też ogarnąłem normalnie, czyli normalne plastiki bez customów, lampa przednia Str8 BL, więc wygląda już tak fajnie, klasycznie i tak zostanie sprzedany ;) Nawet ładniej wygląda tak jest jest teraz.

Dzieki jeszcze raz.




Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy