Dzisiaj jest 28 paź 2024, 22:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 sty 2014, 0:05 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2009, 17:57
Posty: 309
Pojazd: Malaguti F12 Digital
witam jako iż miałem wypadek samochodowy i niestety jestem zmuszony przesiąść się na skuter/motor chciałbym was zapytać co warto kupić ? ostatni skuter jaki miałem był w roku 2010 ? więc trochę latek minęło ... mam nadzieje że mi pomożecie i że w dobrym dziale napisałem .. jestem dość wysoki więc małe typu malaguti f10 odpada ; ) chciałbym też z czasem sobie zrobić jakiegoś sporta może racinga ? ; P wiec silnik minarelli lc najlepiej ; P

ogolnie w czym mogę wybierać ? podajcie mi modele ; ) dodam ze moto może być zajechane ; P

// jezeli w złym dziale to przesuńcie z góry dziękuję ; )


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 17 sty 2014, 8:17 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:44
Posty: 1516
Pojazd: C4
Yamaha tzr/ Aprilia RS/ Derbi Senda/ Yamaha DT - coś ze ścigawek
Yamaha Aerox, Aprilia Sr, Malaguti F12, Gilera Runner, Peugeot Speedfight- coś z kiblopodobnych

Tuning nie jest opłacalny, to tylko skarbonka i pożeracz paliwa chyba, że jakiś na lajcie kończąc na wydechu i wariatorze.
Musisz dokładnie określić się co Tobie się podoba. Lepiej kupić coś markowego, wtedy lepiej jest ze sprzedażą.

Od siebie polecam Sr, Runner - bardzo wygodne skutery
ze ścigawek tzr, rs - chociaż wygodne to zbytnio nie jest, no i dobre egzemplarze trzymają cenę.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 sty 2014, 17:30 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2009, 17:57
Posty: 309
Pojazd: Malaguti F12 Digital
kiedys juz zrobilem taki blad i zlozylem evo a rownie dobrze moglem moto kupic 250tke jakas i by byla gitarka ... ale mlody i glupi bylem .. teraz myslalem popracowac nad przyspieszeniem .. tzn wydeszek jakis ciagnacy od dolu np (next r) wariator (multivar) sprzeglo (tec evo) ewentualnie cyl 70 sport (malossi) jakis sportingowac i tyle ; P

osobiscie zastanawialem sie wlasnie nad malaguti f12 .. no ale nie mialem przyjemnosci tym jechac niestety ..

co do biegowek kuzyn ma derbi zle nie jest ale nie raz po piwku pojade wiec szkoda zajechac to a w pizdziku daje tylko gaz ; P i drugi fakt ze policja predzej mnie zatrzyma na takim pseudo sportowym ; )

ogolnie myslalem jeszcze kupic to co kiedys mialem (malaguti crosser) i silnik wlozyc horizontala lc ale troche zachodu by bylo ...


tak nawiasem piszac f12 z tylu ma beben czy tarcze ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 sty 2014, 17:31 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:44
Posty: 1516
Pojazd: C4
assane pisze:
osobiscie zastanawialem sie wlasnie nad malaguti f12

Jeździłem i szału nie ma, a w nocy tym jechać to tak jak trzymać świeczkę przed sobą.

assane pisze:
co do biegowek kuzyn ma derbi zle nie jest ale nie raz po piwku pojade wiec szkoda zajechac to a w pizdziku daje tylko gaz ; P i drugi fakt ze policja predzej mnie zatrzyma na takim pseudo sportowym ; )

Nie wiem skąd takie statystyki bierzesz.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 sty 2014, 17:35 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2009, 17:57
Posty: 309
Pojazd: Malaguti F12 Digital
bardziej na rozum ze widza spotrowe to zatrzymaja widza skuterka to po co ; P

no tak w swiatla w tym co mialem tez rewelacji nie bylo zobacze jeszcze za srkami w ostatecznosci aerox




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy