Dzisiaj jest 26 paź 2024, 14:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 sty 2014, 0:12 
*

Rejestracja: 18 sty 2014, 23:40
Posty: 2
Pojazd:
Witam. Planuje w najbliższym czasie kupić Aprilie SR 50 DiTech z silnikiem Aprilii. Moje pytanie brzmi - jak to jest z awaryjnością tych silników, czy wtryski ulegają uszkodzeniu, czy może inne części tego skutera są wadliwe? Mój budżet wynosi 2500tys . Slyszalem ze jak się znajdzie zadbanego nie katowanego Di-techa to mozna jeszcze dlugo polatac . Chyba ze macie jakies inne propozycje . Co sądzicie o tej apce http://allegro.pl/aprilia-sr50-stan-wzo ... 61046.html ? Chyba ze szukac Apki na gazniku .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 19 sty 2014, 0:16 
***

Rejestracja: 28 kwie 2013, 12:56
Posty: 685
Lokalizacja: Puławy/Polesie
Pojazd: Aprilia SR Stealth
ja bym ci radził szukać apki na gaźniku, bo jak di-tech zacznie padać to naprawa jest droga, a na gaźniku nie ma co paść :D i minarelli są lepsze od morini.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2014, 0:42 
*

Rejestracja: 18 sty 2014, 23:40
Posty: 2
Pojazd:
Znajde jakąś apke na gazniku w tej cenie ? Wmiare dobrą oczywiscie ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2014, 0:47 
***

Rejestracja: 28 kwie 2013, 12:56
Posty: 685
Lokalizacja: Puławy/Polesie
Pojazd: Aprilia SR Stealth
Szukaj na tablicy, allegro. Na pewno jakąś znajdziesz, możesz kupić taniej i samemu coś zrobić/dokupić




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2014, 1:49 
***

Rejestracja: 22 wrz 2012, 10:42
Posty: 643
Lokalizacja: Bieśnik
Pojazd: Aprilia Amico GL
ja bym tam zarysykowal . Wiadomo wtrysk drogi , tuning na wtrysku jeszcze drozszy ( ecu i te sprawy ) . Jednak jezeli ktos szuka skutera ktorego nie bedzie tunowal , przerabial itp , to wybral bym wtrysk . ECU zadko pada ( chyba bo nie mialem wiec mowie tylko to co slyszalem na ten temat ) a wtrysk co prawda kosztuje te 400-500 zl , ale nie ma zadnych porblemow typu zla regulacja mieszanki paliwo-powietrze , spalanie znacznie nizsze , silnik mniej wg mnie po prostu cierpi , ma dokladna podana mieszanke . Zdaza sie ze wtrysk wytrzymuje tylko 5000 km , a zdaza sie ze i wiecej . Liczmy ze da rade te 10000 km ogarnac , zamiast spalania 3,5 mamy 2,5 czyli litr mniej srednio . Litr paliwa po 5 zl liczac , daje 50 zl na 1000 km , a to daje 500 zl na 10 000 km . Czyli wraca nam sie na wtrysk po prostu . Oczywiscie skuter moze spalac nawet mniej niz 2,5 badz wiecej , sa to takie srednie dane . Tyle w temacie , wybor nalezy do ciebie ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2014, 9:50 
***

Rejestracja: 16 paź 2012, 16:48
Posty: 505
Pojazd: 2x Aprilia sr xd
ja już zaryzykowałem dałem za di-techa 2800 zł z roku 2003 zrobiłem jakieś 100 km ii zaczął się psuć , naprawy tak wychodziły kosztowne że przerobiłem w końcu na gaznik , aa teraz robię swapa na minarelli , żałuję że nie kupiłem apki na p/g lub od razu na minarelli :)




_________________

Zapraszam do komentowania !! http://forum.mieloch.pl/aprilia-sr-black-by-endriu-new-project-t395333.html

Kupować bo hajs się nie zgadzam :D http://olx.pl/oferty/uzytkownik/rHnJ/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2014, 14:53 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sty 2013, 13:41
Posty: 470
Lokalizacja: okolice Warszawy
Pojazd: Sr na mid-race
Ja też zaryzykowałem i juz nogdy nie kupie ditecha poprostu moze wyjdzie taniej na tym paliwie ale ciagłe naprawy doprowadzaja do tego ze wiecjej skuter stoi niz jezdzi.Teraz mam na minarelli lc i jest zadowolony.




_________________

Moja sr na mid-race aprilia-sr-70-stage-6-mk-i-custrom-by-sr-ka-filmik-t369853.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sty 2014, 17:38 
*

Rejestracja: 09 mar 2013, 10:06
Posty: 115
Lokalizacja: rawa maz
Pojazd:
ja mam faktorke na wtrysku robie nią po 10 000 km rocznie mam ja już 2 lata i nic się nie psuje




_________________

jak lecisz 50 to dobrze a jak więcej to twój anioł stróż cie nie dogania i powoli cie opuszcza asz cię opuści




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy