Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 6:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 mar 2014, 19:35 
*

Rejestracja: 09 cze 2012, 17:15
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
Witam, coś mnie ostatnio podkusiło żeby się kymco znów zainteresować i tak mam pytanie. Nadal nie wiem czemu tak słabo chodzi i nikt ze znajomych też nie; wysokie obroty i nie chcą zejść(regulacja nie daje efektu); no i najgorsze bardzo ciężko go odpalić :? Nikt nie ma żadnego pomysłu, no to nie wiem może coś źle zostało podłączone...
Obrazek
Gaźnik to dellorto 19 DS a cylinder Airsal 70

1. Co ma być podpięte lub czy ma być zaślepione?
2. Coś z tym się robi i do czego to jest?

Czy tam przy kryzie ma być zaślepione podciśnienie czy nie?
Tam gdzie jest dysza główna była taka podkładka pod nią - czy to była blokada jakaś, bo wywaliłem?

Najlepiej żeby się wypowiedziały osoby które widziały na własne oczy S9 z takimi częściami i nie miały takich problemów(S9) :wink:;


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 11 mar 2014, 23:37 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 22:56
Posty: 1362
Lokalizacja: PL/DE
Pojazd:
CZEMU WYDECH SPRZEDAŁEŚ? JEDZIESZ NA ZLOT?

a z informacji

Kielon88 pisze:
Nadal nie wiem czemu tak słabo chodzi i nikt ze znajomych też nie; wysokie obroty i nie chcą zejść(regulacja nie daje efektu); no i najgorsze bardzo ciężko go odpalić :? Nikt nie ma żadnego pomysłu, no to nie wiem może coś źle zostało podłączone...

Trzymam swoją wersję kielon, rozłożyć i złożyć wszystko na dobrych uszczelkach ,po dopasowywać i wtedy brać się za resztę ,bo i tak traci regulacje jak na razie co by nie zrobić.

Kielon88 pisze:
1. Co ma być podpięte lub czy ma być zaślepione?

Olej? nie pamiętam jak duże to jest

Kielon88 pisze:
2. Coś z tym się robi i do czego to jest?

Zlewki ,po obu stronach ,tylko dać kawałek wężyka ,żeby syf na to nie leciał.

Kielon88 pisze:
Czy tam przy kryzie ma być zaślepione podciśnienie czy nie?

Albo podpinasz podciśnienie do gaźnika (zaślepiasz kryzę) ,albo do kryzy (zaślepiasz przy gaźniku) ,albo najlepsza opcja czyli trójnik i połączenie wszystkich wyjść podciśnienia ,tak jak miałem ja przy 17,5.

Kielon88 pisze:
Tam gdzie jest dysza główna była taka podkładka pod nią - czy to była blokada jakaś, bo wywaliłem?

Głupia mała pierdoła-blokada. Wyjmowałem u sk8 w roxie też.

Kielon88 pisze:
Najlepiej żeby się wypowiedziały osoby które widziały na własne oczy S9 z takimi częściami i nie miały takich problemów(S9) :wink:;

Obrazek




_________________

ObrazekObrazek
LWG-Mycen,Malina...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 mar 2014, 1:02 
*

Rejestracja: 09 cze 2012, 17:15
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
MIMIK jak będzie czym to pojadę, bo padaką albo seria to nie bardzo :P
Przecie nie pojadę na zlot AIRSALEM 70 :P , którego bez niczego wyprzedza S9(czarne kiera bmx) z oryginalnym cylindrem :ups:
Wydech sprzedałem, bo może ale to może jak coś kupię c16 albo stage6 pro :wink: .
Po drugie z tego co pisał Viper15 do Airsala potrzebny jest wydech który pracuje na wysokich obrotach no a rsII nie bardzo - tak do 10 - 10,5 tys. obr najlepiej ciągną powyżej już słabnął.
Po trzecie(najbardziej możliwe niestety) chyba sprzedam wszystkie części, złożę na serię i kymco na sell :cry:
Z żalem ale chyba sprzedam, bo ogólnie to S9 naprawdę dobry skuter, mega dobrze się jeździ(jak jest sprawne). Jak kupiłem go to był cały seryjny i nie było żadnych problemów, tyle że był słaby jak dla mnie :wink: Heh a pamiętam jak kupiłem części do tunu i z kumplami zaczęliśmy zakładać je, to przyszedł ojciec i powiedział "Nic nie kombinujcie bo tylko spier***icie" :D no i miał rację. Nieważne.
Btw. Mimik moduł mi się spalił i znowu mam obr zblokowane. Nwm czemu przez całą zimę stał u mnie na chacie w cieple. Zrobiło się ciepło no to wyprowadziłem, kilka razy kopnąłem, zaczęło się kopcić z modułu delikatnie i tyle :lol:

Hmm no czyli wychodzi że mam dobrze podłączone mam podciśnienie do gaźnika a przy kryzie jest zaślepione.

No nie wiem a może to przez pozycję gaźnika?? Dzisiaj zauważyłem u kolegi w Kymco Vitality(on ma 17,5 dedykowany do kymco) że u niego gaźnik jest prosto a u mnie idąc od strony kryzy gaźnik jest zdecydowanie pochylony w dół w stronę filtrap pow. Tak jakby paliwo trochę pod górkę ma... No ale inaczej nie da się go założyć...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 mar 2014, 18:33 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
Siemanko :D
Jak coś to wpadajcie do Częstochowy na zlot, ode mnie chłopaki się wybierają, jak złoże hanie to też będę. Może się znajdziemy, pozdr.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2014, 16:12 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 22:56
Posty: 1362
Lokalizacja: PL/DE
Pojazd:
Kielon88 pisze:
Przecie nie pojadę na zlot AIRSALEM 70 :P , którego bez niczego wyprzedza S9(czarne kiera bmx) z oryginalnym cylindrem :ups:


Like a boss, całuj rączki :lol:

Kielon88 pisze:
Wydech sprzedałem, bo może ale to może jak coś kupię c16 albo stage6 pro :wink: .
Po drugie z tego co pisał Viper15 do Airsala potrzebny jest wydech który pracuje na wysokich obrotach no a rsII nie bardzo - tak do 10 - 10,5 tys. obr najlepiej ciągną powyżej już słabnął.
Po trzecie(najbardziej możliwe niestety) chyba sprzedam wszystkie części, złożę na serię i kymco na sell :cry:
Z żalem ale chyba sprzedam, bo ogólnie to S9 naprawdę dobry skuter, mega dobrze się jeździ(jak jest sprawne). Jak kupiłem go to był cały seryjny i nie było żadnych problemów, tyle że był słaby jak dla mnie :wink: Heh a pamiętam jak kupiłem części do tunu i z kumplami zaczęliśmy zakładać je, to przyszedł ojciec i powiedział "Nic nie kombinujcie bo tylko spier***icie" :D no i miał rację. Nieważne.

Wszystko potwierdzam.

Kielon88 pisze:
Btw. Mimik moduł mi się spalił i znowu mam obr zblokowane. Nwm czemu przez całą zimę stał u mnie na chacie w cieple. Zrobiło się ciepło no to wyprowadziłem, kilka razy kopnąłem, zaczęło się kopcić z modułu delikatnie i tyle :lol:

co ty wiesz o ogniu w instalacji ,to ja jeżdżę z miernikiem w schowku xd

Kielon88 pisze:
No nie wiem a może to przez pozycję gaźnika?? Dzisiaj zauważyłem u kolegi w Kymco Vitality(on ma 17,5 dedykowany do kymco) że u niego gaźnik jest prosto a u mnie idąc od strony kryzy gaźnik jest zdecydowanie pochylony w dół w stronę filtrap pow. Tak jakby paliwo trochę pod górkę ma... No ale inaczej nie da się go założyć...

Weź ty kielon wsadź serię gaźnik i obczaj jak to wszystko by chodziło. Wydechu ci mogę użyczyć mojego jak tylko byśmy się jakoś zmotali ,bo już go w miarę uszczelniłem i mogę go zdejmować nawet więc PRO :D

redziqs9, Na gwieździsty od ekipy LFS?




_________________

ObrazekObrazek
LWG-Mycen,Malina...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2014, 16:38 
*

Rejestracja: 09 cze 2012, 17:15
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
MIMIK oryginalnego gaźnika już nie wsadzę, bo rozwaliłem oryginalną linkę do gaźnika żeby pasowała do 19 :/ Musiałbym nową kupić ze 60 dyszek pewnie kosztuje. No moglibyśmy się jakoś spotkać, ale teraz zaś trzeba czekać na lepszą pogodę, jakiś śnieg ma spaść czy cuś :wink:
redziq znajdziemy się, spoko :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 mar 2014, 14:19 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
mimik niee, takie coś to ja robie ojca autem ;p chodzi mi o zlot motocyklowy
kielon to po cos ją rozwalił jak ja miałem w tym samym gazniku co ty oryginalną linke i teraz znow w keihinie mam ori. Ja bym nie zakładał seri, poprostu kupił bym c16 założył i zapierdalał, jak wtedy nie będzie jeździło w co wątpię to oddaj to na złom z kolorowymi metalami :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 mar 2014, 15:47 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2011, 22:56
Posty: 1362
Lokalizacja: PL/DE
Pojazd:
Kielon88, podciągnąć linkę przy manetce, na regulacji i dałoby radę założyć. Nie chodzi mi o aspekt doboru gaźnika tylko o szczelność ,żeby zobaczyć czy traci regulację też na seryjnym gaźniku. A swój wydech proponuję dlatego ,że kielon RSII sprzedał i serii do 70 nie ma co wsadzać.

redziqs9, Mi chodzi też o zlot "gwieździsty" w kwietniu na Jasną Górę z ekipy LFS ,bo oni się tam motają w większą grupę i po mszy robią sobie nieduży meeting.




_________________

ObrazekObrazek
LWG-Mycen,Malina...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 mar 2014, 15:46 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
Ok ok, czaje, dobra znajdziemy sie xde




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy