Dzisiaj jest 09 paź 2024, 6:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Uszczelka
Post: 22 mar 2014, 13:25 
***

Rejestracja: 23 cze 2012, 13:11
Posty: 660
Lokalizacja: WLKP
Pojazd: Aprilia sr
Witam, Mam cylinder malossi sport 70 i jak go kupiłem uzywanego to nie było uszczelek i nigdzie wtedy nie mieli na mielochu,scooterkingz i tak dalej więc kupiłem od airsal sport 70 i to nie ja zakładalem tylko kolega i dał 2 uszczelki od airsala i jeszcze troche może wchodza na płuczace bo to od innego cylindra zupelnie i moze przez to gorzej jechac ? Jaka jest grubosc uszczelki malossi sport i airsal sport moze mi ktos powiedziec ? Skuter odpala na pyk, wolne obroty wszystko trzyma i nic nie przerywa ale zadziwa mnie mała dysza bo mam gaznik dellorto 19mm i filtr revo helix i mam dysze 80 a jak dam juz troche wieksza to go zalewa juz na 82,85 juz nie jedzie a na serii filtrze mam dysze 72 a jak czytalem to maja po 95 oraz skuter ma mały v-max bo do 85km/h i nic wiecej naped był regulowany rolkami od 3 do 9 gram co poł grama i centralkami o roznych twardosciach i zawsze tak samo wiec moze przez zle złozony cyl przez te 2 uszczelki airsal a nie 1 malossi i jeszcze pod glowica jest dany klej i uszczelki i to wszystko nie jest zbytnio scisniete i nie ma tego punkty GMP.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł: Re: Uszczelka
Post: 23 mar 2014, 19:10 
*

Rejestracja: 23 lis 2013, 22:25
Posty: 117
Pojazd: Roxi
Kup "kartkę" A4 do wycinania uszczelek i wytnij sobie sam :) Rozumiem że są dane 2 uszczelki miedzy karterami a cylkiem? Wyjmij jedną albo tak jak mówiłem - wytnij sam. Jak masz dwie uszczelki tak to masz tak jakby tłok nie dochodzi do tego maksymalnego punktu gdzie powinnien tylko troszkę niżej co zmniejsza kompresję :)




_________________

Zaprasza do mojego projektu :)
https://www.facebook.com/RoksanaPtaszka




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy