Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lis 2009, 21:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:50
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzów WLKP
Pojazd:
heh :D ja na początku wakacji miałem wypadek na stoppie Hondą hm Cre Six 50 z 2004 roku ;< 2 tygodnie w łózku : '' Rany szarpane całego ciała '' wstrząśnienie mózgu, obite prawie połamane palce obu rąk :D heh za mocno hebel przy 70... ale duzo nie rozwaliłem :D a Wujcio Kamil sie nie gniewał tak bardzo :D troche pogiąłem, połamałem i przetarłem xD ale ''tylko troche'' :D Hm Rlzz ;] ( obyło sie bez karetki, i Policji ;D ale gdy wracałem na drugim moto z kumplem zemdlałem 2 razy ;x i zakrwawiłem kumplowi całą bluze :D co wieczór zrywanie skóry z opatrunkami ;/ kijowa sprawa :D heh dlatego nie mam szybki w kasku <filmiki> bo jak uderzylem to pękła mi szczena, i urwało szybke... xD ;] juz gadają ostro o dawcy z Kłodawy..co to jeździ na skuterku z napisem Wojtas... :D 1 z sytuacji xD wchodze do sklepu w Gorzowie i słysze, jak klientka gada z kasjerką o kolesiu na niebiesko białym skuterze z napisem Wojtas jak ją wyprzedzał na kole hmm ? musze wam powiedzieć ze zaczyna sie robić ciekawie :D Pzdr i jeździjcie ostrożnie :D Wojtas ;] Stoppie juz opanowałem rekord na Hondzie - 89km/h i na przednie <3;]




_________________

[center]Obrazek[/center]


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 05 lis 2009, 22:20 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, 14:38
Posty: 510
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
stopala najlepiej zaczynac tgk 30 -45km/h i hebel !! (przynajmniej u mnie beben z przodu)




_________________

Aero pisze:
KEWIN WYMIATSZ

:D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 lis 2009, 8:38 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
Pod tym filmikiem co pokazał DamianKX8R, są śmieszne komentarze wypowiadają się ludzie którzy nie mają pojęcia o życiu ! Każdy uczy się na swoich błędach ......




100 post i bez żadnego warna :mrgreen:




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp


Ostatnio zmieniony 06 lis 2009, 8:39 przez Michalak, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy