Dzisiaj jest 05 paź 2024, 22:58



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 sie 2014, 16:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Chciałem przestawić mój projekt E36 ,która jest z 1996 roku.
Kupiłem ją dwa tygodnie temu z Radomia na początku troche żałowałem z powodu troche zjedzonej lewej strony ale potem stwierdziłem ,że dam rade :D
No więc jest 1.8 115km po lekkich modach m.in stożek i wydech. Wyposażenie tak jak prawie we wszystkich czyli klima ,abs ,poduszki ,el. szyby ,el. szyberdach itp. Przebieg 260tyś ,oleju nie bierze więc nie jest źle :D
Plany na najbliższe tygodnie to :
:arrow: wyjęcie skrzyni i zawiezienie sprzęgła do Warszawy na Prage do regeneracji ,ponieważ w sobote odmówiło już posłuszeństwa z powodu jazdy bokiem :lol:
:arrow: wstawienie nowych progów + lekkie podłatanie lewej strony ,bo tak jak pisałem troche ją zjadło + konserwacja ;)
:arrow: malowanie całej bety (co do koloru to jeszcze nie wybrałem na 100% ale na 99% będzie niebieska perła :8) ) + pomarańczowa komora silnika
:arrow: zmiana felg jeszcze nie wiem na jakie ale na pewno będą 17' + niski profil
:arrow: założenie instalacji gazowej ,którą już praktycznie mam (z powodu wysokiego spalania ,przy spokojnej jeździe 7-8l/100km ,na trasie przy ciężkiej nodze 160-200km/h nie zejdzie poniżej 12l/100km)
:arrow: hamulce tył do roboty + linki ręcznego (przód jest zrobiony)
:arrow: 50%'owa szpera
:arrow: 100%'owy black line z przodu :)
Trochę dalsze plany to :
:arrow: obszycie foteli skórą :8)
:arrow: gwintowane zawieszenie
Reszta pomysłów ,które też pewnie będą zrealizowane przyjdzie sama z czasem :D

Zdjęcia troche słabej jakości ,ponieważ robione na szybko ale jak będzie zainteresowanie tematem to jutro wrzucę jakieś nowe z prac :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps. Kupię :
:arrow: przedni zderzak m-pakiet ,ponieważ ten jest uszkodzony a nie chce go kleić poza tym nie mam listw do niego :(
:arrow: brakującą listwę z prawego błotnika
oraz sprzedam felgi te ze zdjęć razem z oponami (opony w stanie bardzo dobrym) cena do uzgodnienia :wink:




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 28 sie 2014, 21:27 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Ile cali mają te felgi co chcesz sprzedać? Jaka cena? Fajna e36, trochę km zrobiłem z kumplem takimi gdyż handluje bmw e36 i co rusz to inną miał :) Fajne samochody tylko niestety pseudo "tjunerzy" niszczą te piękne pojazdy. Będę zaglądał :) Powodzenia w zrealizowaniu planów :)




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 8:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Sprzedaje te felgi ze zdjęć są to 15' chyba oryginalne BMW ,sprzedaje z oponami cena do uzgodnienia ,może być zamiana na jakieś inne + moja dopłata :D




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 9:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2012, 17:03
Posty: 887
Lokalizacja: Kraków/Mszana
Pojazd: Aprilia SR R 50
No fele pasowały by tu jakieś większe...W końcu to BMW :twisted:
Widać ,że Karoseria do ogarnięcia ,ale dasz rady...
Pozdro :)




_________________

... LoVe StunT Style ...
Obrazek

..:::Apcia SR R Wejdz NOWE UPY 2015!!! Zapraszam :-) :::..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 9:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2014, 15:47
Posty: 76
Lokalizacja: Ciechanów/Pułtusk
Pojazd: Zumico Eos 2t
No fajna bejca tylko jej nie zwieśniacz jeżeli tune to tylko z części bmw dokładki itp . Zapraszam do mojej MZ :).




_________________

Jawa Mustang 1982 i 1978--> http://tnij.org/jawamustang
Zumico Eos 2T '11 --> http://tnij.org/zumi2t
Romet 50 T-1'81 --> romet-romek-50-t-1-projekt-odnowa-t396720.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 10:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Nie będzie żadnego "wieś tuningu" :cool: Dziś po południu wrzuce jakieś fotki z prac :)




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 10:31 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Roffi0990, ooo i to mi sie podoba, lepszej jakości foty jak byś dał to bym nie pogardził :)




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 11:57 
***

Rejestracja: 04 lis 2011, 11:08
Posty: 647
Pojazd:
fajna bmka :D powodzenia w planach




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 12:25 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Tylko się nie wystraszcie tych dziur :ups:
Na błotniku to wytnę ten przeżarty środek i wstawie nowy + szpachla i nie będzie widać a przy progach to ja nie wiem co z tym zrobic :/
Przód rozebrałem ,bo chce to wszystko dobrze doszlifować i pomalować baranem żebym już się nie martwił ,że gdzieś nadal mi ją wpi****** chociaż i tak będzie :evil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziś dokończę wycinanie prawego progu i jak dobrze pójdzie to do końca wrześnie będą wstawione progi i wszystko zakonserwowane i pomatowane i w październiku będzie można myśleć o lakierowaniu co do koloru to już wybrałem na 100% (nie jest to niebieski) jak będzie zainteresowanie tematem to podeśle zdjęcia jednej E36 z takim kolorem jaki ja chcę :D




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 12:45 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Dawaj dawaj ten kolor :D Roboty masz pełno :( Niestety ale e36 strasznie koroduje na tylnych błotnikach jak i progi, taka ich bolączka :)




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 19:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Witam witam :D
Właśnie wróciłem z garażu i oświadczam iż prawie pół samochodu jest już zmatowione i jak dobrze pójdzie to jutro skończę a potem będzie można myśleć o nakładaniu szpachli lecz zanim to zrobię to w te miejsca gdzie ma być szpachla położe podkład żeby nie było lipy :D

A oto mój wzorzec <3
Obrazek

Jak dalej będzie jakieś zainteresowanie tematem to jutro wrzucę fotki z matowania ,ale ciężko jest bo na drzwiach jest straszny baran i ciężko się to szlifuje :/

-- 29 sie 2014, o 19:47 --

No więc tak już nie dużo mi zostało matowania jutro postaram się skończyć i stwierdzam iż coraz bardziej zaczyna mnie kusić wyjęcie silnika i pomalowanie komory na pomarańczowo ale nie wiem z jednej strony fajnie by było wyjąć bo umył bym sobie silniczek wymieniłbym od razu poduszki bo mam do wymiany i pomalował bym a z drugiej strony sporo roboty jest z tym już nie wiem sam :/




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 22:02 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Roffi0990, co do wzorca nie powiem bo ciekawy ale przedni zderzak z m-paka ale co z tego jak boczne listwy są już wąskie ;p takie małe spostrzeżenie ;p ale i tak ładnie zrobiona, co do komory to jak już robisz to rób dobrze :) Ja bym wyciągnął silnik przy okazji na stole dokładnie sprawdził stan uszczelek i czy nigdzie się nie poci a następnie zajął bym się komorą silnikową i zrobił ją ładnie tylko czy pomarańcz do bordowego będzie pasowało?




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 22:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2012, 18:01
Posty: 123
Lokalizacja: Klimontów
Pojazd: Honda nsr 125
No ładnie lecisz, kolor zajebisty :twisted:
Też myślę kupić taką bejcę, tylko coupe ;)




_________________

http://forum.mieloch.pl/honda-nsr-125-by-kamiloskii4-t397468.html#p2598718 <== Moja NSR :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 sie 2014, 22:41 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lis 2010, 20:14
Posty: 604
Lokalizacja: Kraków/Wołowice
Pojazd:
Roffi0990 Spoko beta tylko szkoda ze nie w "KUPE"
Co to takie dziurki,jak bym ci pokazał ,dziury na moim Peugocie jaki był pognity(Podłoga,,podłużnice,próg,rdza na błotnikach,bagażnik rozdzielony od karoserii) a jak teraz wygląda to całkiem inne auto.
Życzę powodzenia w projekcie a najbardziej to pieniędzy na jego ukończenie.




_________________

Naciskam starter.
Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.
Ruszam,opada zmęcznie i złość.
Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,
krzywd,raniących niedomówień...
Bo moją ulubioną pozycja?
To pozycja za kierownicy motocykla.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 sie 2014, 12:58 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Dzięki za słowa otuchy na pewno mi się przydadzą :mrgreen:
Postaram się wrzucić fotki jeszcze przed południem z matowania :wink:

-- 30 sie 2014, o 12:58 --

Upp :) Pobawiłem siędzisiaj trochę w czyszczenie spodu i umyłem go takim ala' kwasem teraz troche poczekam i wieczorem będzie mozna brać diaxa ze szczotką i szlifować a ,potem łatać co się da i konserwować :mrgreen:




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 sie 2014, 14:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 mar 2014, 21:17
Posty: 1102
Lokalizacja: Skarszewy
Pojazd: Piaggio Sfera NSL 50 <3
BMW e36 *;* Mam nadzieję ,że moje przyszłe wozidełko. Bejca do ogarnięcia ,a wzorzec bardzo fajny. Można wiedzieć ile za nią dałeś (zł nie dupy ,żeby nie było odp. ''ani razu''). Nie lepiej było dopaść coupe 2l 150km ?




_________________

WBIJ DO GILERKI
gilera-gsm-50-supermoto-ebs050-t405481.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sie 2014, 10:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
maciej3290, Jakoś nie widzi mi sie "kupeta" nie wiem czemu może jestem inny xD
Chciał 2500zł ale zajrzałem pod spód i powiedziałem do widzenia i od sie zapytał to ile możesz dać to mu powiedziałem ,że 1800 i sie zgodził potem sie przejechałem i stwierdziłem ,że warto za taki hajs ale za to że koleś był pijany że już bardziej chyba się nie dało to mu powiedziałem że 1500 i zabieramy ,bo byłem z kolegami i wtedy on powiedział do widzenia :mrgreen: No i przystało na 1800 na początku troche żałowałem ale stwierdziłem że nawet dobrze ,że kupiłem za 1800 do konkretnego ogarnięcia ,bo zrobię ją sobie po swojemu i będę miał samochód taki jaki chcę ,bo jak bym kupił ,np. za 5tyś w takim stanie niby ogarniętym to by mi było szkoda jej malować itp. a pewnie i tak bym musiał robić zaprawki itp. Poza tym z tego co liczyłem żeby ją zrobić tak już żeby to miało ręce i nogi to musze wsadzić 3tyś. a w tym jest lakiernictwo ,progi i ogólne zrobienie nadwozia wraz z konserwacją ,obszycie siedzeń skórą ,zamontowanie instalacji gazowej (instalacje już w zasadzie mam) ,zrobienie sprzęgła ,nowe łączniki oraz zrobienie tylnych hamulców (na nowych częściach ,bo przód mam już zrobiony). Tyle ,że ja robie to sam (oprócz obszywania siedzeń) i dlatego tak tanio bo jak bym oddał do lakiernika to samo malowanie by mnie kosztowało 2,5-3tyś. a gdzie jeszcze cała reszta. No i oprócz tych 3tyś. to jeszcze by się przydały jakieś felgi i może gwint no i chcieć kupić fajne felgi wraz z gwintem to trzeba dać kolejne 3tyś. to już jest 6tyś. + 1800zł kupienie samochodu czyli razem nie całe 8tyś. ale tak sobie myślę ,że nie stracę na tym bo jak patrze na OLX/allegro to żeby kupić coś w dobrym stanie to trzeba wyłożyć chociaż 10tyś. ale o sprzedaży nie mówmy ,bo jak już ją zrobie to nie będę jej sprzedawał w ciągu najbliższych paru ładnych lat na 100% :wink:


PS. beta prawie cała zmatowiona teraz został mi tylny zderzak z błotnikiem i jedne drzwi no ale zanim będę ją malował to wstawie progi i musze dokupić zderzak bo nie będę przecież robił lipy i malował połamanego (nie da się go już odratować) i progi chyba pomaluje pod kolorek i żadnych dokładek tylko opuści się ją na 3-4cm (wachacz-ziemia) i będzie ładnie :D

-- 30 sie 2014, o 18:28 --

EDIT:maciej3290, żadne 2l jak zrobię to co napisałem wyżej to i zmienie motor i nie na żadne 2l tylko od razu 2.5 ale to już na prawdę na samym końcu jak już będą felgi itp. na razie ten jest w dobrym stanie oleju nie bierze panek nie słychać itp. więc szkoda mi go zmieniać tym bardziej jak już będzie zagazowany :wink:

-- 31 sie 2014, o 10:34 --

Mam do Was pytanie ile według Was są warte te felgi ? Bo chcę wystawić je na OLX/allegro ale nie wiem ile wołać ,prawdopodobnie będę sprzedawał z oponami bo i tak mi nie będą potrzebne.




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sie 2014, 11:19 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Jak opony w miarę to moim zdaniem 500zł można by wołać :) Ja do e46 16 cali za 400zł kupiłem z tym że inny wzór ale myślę że 500zł można wołać za te co masz




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sie 2014, 11:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2013, 12:04
Posty: 199
Pojazd:
Wystawie za 600zł do negocjacji ,bo nie zależy mi na czasie (aby do świąt sprzedać) ,bo i tak na razie nie mam kasy żeby dołożyć i kupić coś porządnego tym bardziej ,że za fajne 17'stki trzeba wyłożyć chociaż 1300zł + opony :)

Ps. bo matowanie na sucho to nie matowanie :mrgreen:
Obrazek

Sorry za jakość ale robione na szybko...




_________________

Malossi sport 70cc *Ported*
Top racing evo NG
Yasuni R
Polini C4 metal
Malossi mhr Overrange
S6 Wing cooler
Polini 2G
Polini Air Box
Dellorto 19mm
Malossi x-special




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sie 2014, 12:59 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Bez bronków to nie robota :D Ładnie działasz i mam nadzieję że tak będzie do końca :)




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy