Dzisiaj jest 12 maja 2024, 17:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 lis 2014, 16:07 
*

Rejestracja: 06 kwie 2014, 8:04
Posty: 6
Pojazd:
Cześć wszystkich zmotoryzowanym ;) Dziś nie o motorach ale o prezentach świątecznych, ot tak, żeby wprowadzić się w klimat :) Macie już coś dla swoich najbliższych? Mi to już od początku miesiąca spędza sen z powiek, bo strasznie nie lubię szukać prezentów, bo nigdy nie wiem co kupić :) Największy problem mam z najstarszym synem. Po długich namysłach skłaniam się żeby mu zakupić xbox kinect 360. Mylicie że to dobry pomysł dla 16-latka? Trochę się boję że go to odciągnie od nauki no i kompletnie się nie znam na tym jakie gry mogę do tego dokupić. Co myślicie o takim pomyśle?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 13 lis 2014, 16:28 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2009, 18:03
Posty: 1716
Lokalizacja: Dubaj
Pojazd: Peugeot 308
Najtiffiny96, lepi co innego niz jakaś pierdołe za 1600zł




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lis 2014, 16:18 
*

Rejestracja: 06 kwie 2014, 13:04
Posty: 5
Pojazd:
Oj tam, oj tam "za moich czasów". Czasy są inne ;) Nie lubię tego argumentu. Ale gra planszowa (pod warunkiem, że dzieciak takie lubi! I że będzie miał z kim grać, no bo przecież...) to bardzo fajny pomysł. Ale ja jestem z rodziny planszówkowców. Ale myślę, że nikt xboxem nie pogardzi. Dziwny by musiał być żeby tym pogardzić :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lis 2014, 17:48 
**

Rejestracja: 17 kwie 2010, 22:19
Posty: 372
Pojazd:
Podstawowa sprawa czy Twój syn gra chociażby w gry komputerowe. Sam w ubiegłym roku dostałem PS3 i więcej to stoi nie używane niż używane, po prostu wyrosłem już z gier co prawda jestem starszy od twojego syna no ale cóż jeżeli nie gra w gry to szkoda na to pieniędzy.
Czym interesuje się twój syn? Może warto usiąść z chłopakiem i pogadać co chciałby dostać itp (sądzę że w tym wieku nie wierzy w mikołaja) :P Wiadomo pryska czar niespodzianki ale nie oszukujmy się chodzi tu o drogi prezent, szkoda by leżał w kącie. A jeżeli jednak wolisz robić niespodzianki pomyśl czym twój syn interesuje się najbardziej, może warto rozwinąć jego hobby niż wcisnąć coś co może się szybko znudzić.




_________________

adrian176 pisze:
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4154.JPG
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4146.JPG
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4156.JPG
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4151.JPG

Miszcz !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lis 2014, 21:33 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2008, 12:21
Posty: 1116
Lokalizacja: Miami
Pojazd: 5 jachtów w porcie 8 ferrari
Kup mu silnik od samochodu a za rok budę a gdy będzie miał już 18 i prawko dostanie kluczyk do stacyjki :wink:




_________________

razor99 pisze:
jedyne i słuszne auto to golf w dieslu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 lis 2014, 8:19 
*

Rejestracja: 18 lis 2014, 8:02
Posty: 4
Pojazd: audi6
Uważam, że to świetny pomysł. Dla 16 latka gry planszowe czy książki to obciach. Jeśli chcesz by syn był zadowolony to jak najbardziej polecam :wink:

-- 18 lis 2014, 9:19 --

Uważam, że to świetny pomysł. Dla 16 latka gry planszowe czy książki to obciach. Jeśli chcesz by syn był zadowolony to jak najbardziej polecam :wink:




_________________

Najlepsza gra siódemka




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 lis 2014, 16:36 
*

Rejestracja: 24 mar 2014, 12:16
Posty: 8
Pojazd: motor :)
no nie wiem... to troche drogi prezent choinkowy, a do tego raczej nie przyczyni się do rozbudowania zainteresowań syna, a tym bardziej do zdobywania lepszych stopni w szkole. kazdy co prawda decyduje sam, ale moze rzeczywiscie lepiej sprawic mu cos z dziedziny, ktora sie interesuje? warto porozmawiac z dzieckiem, moze akurat jest jakis taki temat




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 lis 2014, 18:48 
**

Rejestracja: 17 kwie 2010, 22:19
Posty: 372
Pojazd:
Raczej to czy prezent jest drogi czy nie to kwestia osobista. Bo dla jednego 1600zł to miesiąc pracy dla drugiego tydzień




_________________

adrian176 pisze:
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4154.JPG
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4146.JPG
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4156.JPG
file:///C:/Users/jarek/Desktop/Rieju$$/IMGP4151.JPG

Miszcz !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lis 2014, 21:20 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 13:33
Posty: 7
Pojazd:
DamianMAl pisze:
Kup mu silnik od samochodu a za rok budę a gdy będzie miał już 18 i prawko dostanie kluczyk do stacyjki :wink:

Świetny pomysł, ale to może bardziej na urodziny :D Wtedy najlepiej widać ten progres w starzeniu się, więc i w budowaniu samochodu :P Chociaż nie wiem, czy pozwolilibyśmy naszemu dziecku jeździć samochodem własnej konstrukcji. No chyba że by pracował w fabryce samochodów :P
Wracając do prezentu, dla mnie pomysł jest o tyle słaby, że 16-nastolatek przecież już szykuje się do opuszczenia domu. Może wyjechać na studia za 2-3 lata i tyle by było po sensie kupowania ps4 czy xboxa. Chyba że będziecie sami grali w domu, ale wtedy wyjdzie to prezent dla Was, a nie dziecka ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lis 2014, 20:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2012, 18:01
Posty: 123
Lokalizacja: Klimontów
Pojazd: Honda nsr 125
Ja jestem w podobnym wieku twojego syna, trochę starszy ;)
Jeżeli bym miał dostać xboxa za te 1600zł, to wolałbym, żeby zamiast takiej konsoli rodzice kupili jakiś starszy motorek typu mz etz 250, wsk, motorynka czy cokolwiek, w czym mógłbym spędzać przy tym wiele godzin dłubiąć w tym, ale nie każdy ma takie zainteresowania :)
Czym syn się interesuje?




_________________

http://forum.mieloch.pl/honda-nsr-125-by-kamiloskii4-t397468.html#p2598718 <== Moja NSR :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy