Dzisiaj jest 14 paź 2024, 8:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 mar 2015, 18:32 
Siemka , mam takie pytanko otóż rozkreciłem sobie tzrke do gołej ramy oddałem do malowania itd itd itd. teraz zaczynam skrecac ale nie wiem czy sie coś nie stanie jak juz złoże i zaczne jezdzic bo wymienilem uszczelniacze na lagach zalałem olejem i tutaj wystepuje problem zaczołem dokrecac tą srubke na dole lagi w jednej ladze wszystko git dokreciłem na hama i już a w drugiej jest takie cos ze krece tą srubke krece i ni huhu końca nie widać do pewnego momentu szło coraz ciężej a teraz juz cały czas trzeba używac tej samej siły i nie wiem czy tak moge jezdzić czy nie . Czy mam to spowrotem rozłożyć i cos poprawić bo juz sam nie wiem


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
   
 
 


Offline
Post: 23 mar 2015, 18:35 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012, 13:38
Posty: 1668
Lokalizacja: Pasłęk
Pojazd: Bora VR5 2.3
Rozłóż zawieszenie znając życie dokręcenia na "Hama" kończy się zerwaną śrubą lub gwintem.Sprawdź dla własnego Bezpieczeństwa




_________________

Regulamin ! :D regulamin-forum-t3.html

Polerowanie Felg i Przerabianie lamp

http://imgur.com/a/8DTBO




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2015, 18:36 
no to zaraz rozkręce moze sie ktoś wypowie jeszcze . Ale tej lagi nie zdązyłem jeszcze dokrecić jak to określiłem na hama czyli nic nie mogłem zerwać




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 23 mar 2015, 18:42 
***

Rejestracja: 22 mar 2014, 19:43
Posty: 1042
Pojazd: Yamaha Slider
dawid1298 pisze:
no to zaraz rozkręce moze sie ktoś wypowie jeszcze . Ale tej lagi nie zdązyłem jeszcze dokrecić jak to określiłem na hama czyli nic nie mogłem zerwać

Ściśnij tą lagę i dopiero dokręcaj,powinno pomóc :wink:




_________________

Yamaha Slider Stunt Full Sport 70
Cylinder:Dr.Evo 70
Wydech: Leovince ZX
Wariator:Stage6 Sport Pro
Sprzęgło:Stage6 Sport Pro
Gaźnik: Dellorto 19
Dzwon:Stage6 WingCooler




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2015, 19:21 
no i teraz znowu problem nie wiem czy ta śrubka złapała coś bardziej za gwint czy co bo przedtem mogłem odkrecic tą srubke i lage wyciągnąć a zrobiłem tak jak PrzemekB, mi mówił czyli je scisnąłem i dokręcałem szło troche ciezej ale nie doszło na max no i zdecydowałem ze rozkrece ale kurde tutaj nowość probuje rozkrecic a tu nie ma szans srubka sie kreci w miejscu no i co teraz ??


ścisnąć znowu i dokręcic sie da i założyc do moto ??? bo raczej wymiana mi nie pasuje bo taka laga troche kosztuje a kasy nie mam a chciałem juz złożyc tzrke. Czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 23 mar 2015, 19:32 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2012, 13:38
Posty: 1668
Lokalizacja: Pasłęk
Pojazd: Bora VR5 2.3
Urwałeś śrubę albo tak jak mówiłem gwint się rozwalił




_________________

Regulamin ! :D regulamin-forum-t3.html

Polerowanie Felg i Przerabianie lamp

http://imgur.com/a/8DTBO




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2015, 19:48 
aktualnie troche posiedziałem scisnołem tak jak mi radził PrzemekB, znowu zaczołem dokrecac i teraz juz tak ciezko idzie ze wiecej nie dokręce . A jak założe taką lage powiedzmy ze ta sruba to może się to odkręcic ?? i dokładnie jak ta sruba w gwincie w ladze czy jak ?? mozesz mi to wytłumaczyc bo mi tu nic nie lata w srodku lagi ani nic normalnie cichutko jest .
I jak by sie gwint rozwalił to by chyba w ogóle nie trzymało nic a tu dociągnołem ile sie dało tylko nie dokrece tego tak jak tamtej na max

10.Punkt Regulaminu




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 23 mar 2015, 19:50 
***

Rejestracja: 22 mar 2014, 19:43
Posty: 1042
Pojazd: Yamaha Slider
dawid1298 pisze:
aktualnie troche posiedziałem scisnołem tak jak mi radził PrzemekB, znowu zaczołem dokrecac i teraz juz tak ciezko idzie ze wiecej nie dokręce . A jak założe taką lage powiedzmy ze ta sruba to może się to odkręcic ?? i dokładnie jak ta sruba w gwincie w ladze czy jak ?? mozesz mi to wytłumaczyc bo mi tu nic nie lata w srodku lagi ani nic normalnie cichutko jest .
I jak by sie gwint rozwalił to by chyba w ogóle nie trzymało nic a tu dociągnołem ile sie dało tylko nie dokrece tego tak jak tamtej na max

No i jest okej,możesz zakładać :)




_________________

Yamaha Slider Stunt Full Sport 70
Cylinder:Dr.Evo 70
Wydech: Leovince ZX
Wariator:Stage6 Sport Pro
Sprzęgło:Stage6 Sport Pro
Gaźnik: Dellorto 19
Dzwon:Stage6 WingCooler




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 mar 2015, 20:45 
jak coś to mnie będziesz miał na sumieniu :P a tak na serio jutro założe i sie wszystko dowiem skręciłem ile sie dało. Dzięki za pomoc :D
A jeszcze pytanko skąd jesteś ??? jakie woj




Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy