Dzisiaj jest 21 wrz 2024, 5:48



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 06 kwie 2015, 23:20 
*

Rejestracja: 18 kwie 2012, 17:56
Posty: 116
Pojazd:
apriliasr99 pisze:
Teraz mam rolki 3 gram,wariator polini super speed(9-rolkowy)

-- 17 mar 2015, o 18:11 --

Siemka,muł zniknął już ale mam inny problem ponieważ teraz apka jest zrywna ale gdy rozpędzę się do 20km/h i jak już są nawet wysokie obroty to spada z obrotów na średnie i później znów się wkręca jest to trochę wkurzające,czyli tak rozpędzam się do 20km/h ładnie przyspiesza-gdy jest już 20km/h skuter nagle zmniejsza obroty(dlaczego?)-następnie do 105km/h też ładnie się rozpędza.Co powinienem zrobić wyregulować gaźnik,jaką śrubę wkręcić bądź wykręcić

-- 5 kwie 2015, o 08:21 --

Ostatnio coś się rozwaliło i nie chciała odpalać i gdy ją naprawiłem to jakoś ma słabego kopa,muł na starcie i w ogóle wolna i mam mało mocy.
Na cylindrze już zrobione z 2 tyś.ostatnio rozbierałem to było ok tylko pierścienie mnie niepokoją bo na końcu były proste a powinno być chyba że zachodzą na ten"ogranicznik"w tłoku i może kompresja ucieka??

co do postu z 17 marca to jest normalne zachowanie skutera ponieważ masz dwa etapy tak jakby pierwszy to ten gdzie ruszasz skuterem czyli etap startu a drugi to etap rozpędzania sie wprowadzania skutera w wysokie obroty gdzie osiągana jest pełna moc po krótce skuter jak już rozkręci te obroty to zaczyna działać wariator i pasek zaczyna sie piąc po nim w gore co sprawia ze stycznosc wariatora z paskiem jest wieksza i jest wieksze obciazenie dlatego tracisz obroty no chcesz mieć więcej obrotów zmiejsz centralke na miększą i rolki na lżejsze tylko wtedy spadnie ci v-max to nie ma co sie przejmować bo to jest normalne działanie skutera jeżeli nie zamula to wszystko wporządku
a co do posta z 5 kwietnia sprawdź świece jeżeli nie ma kawy z mlekiem takiego koloru na niej a jest czarna to masz gaźnik do regulacji ale obawiam sie żę to jednak będą pierścionki do wymiany :)




_________________

Wbijajcie luknąć na moją Roxane :D ------------> ZAPRASZAM!!! http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=343323


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 07 kwie 2015, 19:26 
**

Rejestracja: 30 mar 2013, 9:43
Posty: 225
Pojazd: Aprilia SR 70 SPORT
Siema.Mam problem ponieważ spadł nagle v-max i przyspieszenie i tak jakby nie wkręca się na wysokie obroty.Przykład 0km/h-55km/h wmiare się rozpędza lecz wolniej jak kiedyś a od 55km/h bardzo wolno przyspiesza kiedyś v-max wynosił 105km/h licznikowe.Dlaczego?Regulacja nie pomaga.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 kwie 2015, 1:18 
*

Rejestracja: 18 kwie 2012, 17:56
Posty: 116
Pojazd:
jeżeli nie zmieniłeś tamtych pierścieni to nie jeździj już postaw i odrazu rozbieraj cylinder masz prawdopodobnie pęknięte pierścienie jeden lub dwa przez co kompresja jest słabsza i nie ma takiej mocy na pęknietym pierścieniu lub pierścieniach to jazda jak na bombie w każdej chwili możesz ci kawałek pierścionka wypaść i trach ciach cylinder do szlifu a jak nicasil to na złom
A i dobra rada od kolegi :) jak lejesz mieszanke to lej dokładnie nie przelewaj bo możesz mieć to samo co ja za dużo oleju zapiekł sie pierścień który póżniej pękł i co ? Płacz bo MHR team 2 zatarty na całe śzczęście miałem w cylindrze tyle oleju że kawałek pierścienia wszedł między glowice a tłok a nie między tłok a ścianke cylindra i mój mhr team 2 oprócz leciuteńko uszkodzonego tłoku miewa sie świetnie :D




_________________

Wbijajcie luknąć na moją Roxane :D ------------> ZAPRASZAM!!! http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=343323




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy