Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 19:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 mar 2015, 23:20 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 11:03
Posty: 10
Pojazd:
Cześć

Od jakiegoś czasu na portalu aukcyjnym prowadzę z kumplem sklep w ciuchami i dodatkami. Ogólnie wszystko co potrzebne, żeby ubrać się od stóp do głowy na każdą pogodę i chyba w każdym...znanym nam...stylu. Teraz otworzyliśmy również własną witrynę i tam sprzedajemy.
Niestety tu nie idzie tak dobrze. Nie ma takiego zainteresowania...mimo niższych cen i wielu promocji z gratisami :/
Czy macie może jakiś pomysł jak to zmienić? Może macie doświadczenie w prowadzeniu takich sklepów?

Z góry dzięki za odzew
Szerokości


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 27 mar 2015, 8:44 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2014, 6:15
Posty: 2090
Lokalizacja: Końskie Świętokrzyskie
Pojazd: Romet RXL 2T, Kawasaki EN500
W sprawie reklamy kontaktuj się z administratorem forum - zgodnie z jego regulaminem.
Co do sklepu w sieci, najlepiej wykupić usługę pozycjonowania, bo jak was nigdzie nie można znaleźć to i klientów nie ma.




_________________

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 mar 2015, 12:56 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 13:18
Posty: 6
Pojazd:
Właśnie i w tym tkwi problem. " Nie ma Cie w gogle, nie ma Cie w ogóle " Poszukaj firmy, która się tym zajmie, skoro masz już biznes warto zrobić to w profesjonalny sposób. Jak znajdziesz swoich klientów to pamiętaj, że dobra obsługa to podstawa ! Powodzenia :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 kwie 2015, 12:49 
*

Rejestracja: 23 mar 2014, 11:13
Posty: 8
Pojazd: opel
Dokładnie jak wyżej masz odpowiedź. Magiczne słowo- pozycjonowanie. dzięki takiemu działaniu odniesiesz sukces. Nie jest to trudne bo na rynku są takie firmy, kasa wydana na nich ale Ci się zwróci bo Twój sklep będzie miał to co najważniejsze klientów, a Ty zwiększone dochody. Trzymam kciuki. Nie poddawaj się i buduj z sukcesem własny biznes przy pomocy marketingu internetowego




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 kwie 2015, 10:48 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2014, 10:04
Posty: 6
Pojazd:
Hej,
ludziska mają rację. Najlepiej zainwestować grosz, zgłaszając się do specjalnej firmy zajmującej się promocją i dobrymi wynikami wyszukiwania w internecie.
Próbuj także sam w mediach społecznościowych, to kosztuje niewiele, a może Ci się uda rozreklamować stronę www. Rozsyłaj link do swojej strony znajomym na FB, oni prześlą je kolejnym i tak dalej. Poczytaj trochę o branży internetowej promocji tutaj http://www.linkisponsorowane.biz/. życzę powodzenia. Pozdrawiam :)


Ostatnio zmieniony 16 kwie 2015, 12:56 przez JustynVip75, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 kwie 2015, 10:25 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 11:03
Posty: 10
Pojazd:
Ponownie witam wszystkich

Bardzo dziękuję Wam za wszelkie podpowiedzi i rady :)
Trochę poczytałem, poszperałem w sieci i wybrałem kilka firm, które ewentualnie mogłyby się tym zająć.
Obawiam się tylko czy są uczciwe i rzetelne...nigdy jeszcze nie robiłem niczego takiego.
Macie może jakieś sprawdzone propozycje?...wiadomości/adresy mogą iść na priv, żeby nie było że spamuję, czy coś ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 kwie 2015, 9:18 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 16:48
Posty: 8
Pojazd:
Popieram zdanie poprzedników: pozycjonowanie, marketing; musisz skorzystać z tego bogactwa rozwiązań, a poza tym fajnie by było poczytać coś i samemu zgłębić wiedzę dlatego jak prosisz o namiary i adresy to mam dla Ciebie propozycję : fajną i bardzo przydatną książkę; Czas na e-biznes Piotra Majewskiego, znajdziesz tam podstawowe info i przydatne wskazówki jak samemu tworzyć fajnie siebie w sieci, ale pamiętaj specjaliści też są Ci niezbędni :-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy