Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 mar 2015, 21:57 
*

Rejestracja: 06 kwie 2014, 5:04
Posty: 8
Pojazd:
Witam wszystkich Forumowiczów

Motocykle są moją pasją, która notabene nie miła łatwego początku.
Wszystko organizowane było małymi kroczkami i pod czujnym i niezbyt przychylnym okiem małżonki...żebym przypadkiem za dużo kasy nie wydał :p
Jak już ją przewiozłem, to się zakochała i nie chciała zsiąść ;)

Teraz moja połowica namawia mnie do prowadzenia bloga, w którym opisałbym moje pierwsze zmagania ze sprzedawcami, urzędami itd. Opisałbym własne doświadczenia i może przedstawił jakieś rady odnośnie kupna maszyny, kasku, ciuchów...
Czy to jest dobry pomysł? Co o tym myślicie?

Poradźcie


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 28 mar 2015, 22:04 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2011, 18:11
Posty: 3599
Lokalizacja: Ok. Garwolina
Pojazd:
jak dla mnie temat bez sensu bo to już było 100 razy, jak nie będzie zainteresowania to zamknę temat.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 kwie 2015, 16:18 
*

Rejestracja: 06 kwie 2014, 13:48
Posty: 2
Pojazd:
Przeczytałam o Twoim pomyśle, tzn pomyśle Twojej żony i szczerze po pierwsze bądź dumny, że żona ci tak kibicuje, a po drugie działaj jasne, że tak takie osobiste przemyślenia to temat trafiony na taki blog, tylko wiadomo jak sam wiesz jest dużo takich portali jak i blogów dlatego reklama internetowa to krok pierwszy jaki powinieneś zrobić, Przeczytaj to: http://www.linkisponsorowane.net/co-to-sa-linki-sponsorowane.html. Potem poszukaj w necie a znajdziesz dużo firm, które stworzą za małe pieniądze atrakcyjną stronkę na Twoje potrzeby.


Ostatnio zmieniony 29 kwie 2015, 15:03 przez MrMayola2332, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 kwie 2015, 16:50 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
Raczej przeniósłbym się z tym na vlog. Dzisiaj mało komu chce się czytać, każdy chce gotowca typu "mamo zrób kanapki", obejrzeć, dać komentarz lub zapytać. Tym bardziej jest mi miło, że płeć żeńska zaczyna brać udział w typowo samczym gronie. Pozdrawiam serdecznie!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 kwie 2015, 17:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2015, 17:04
Posty: 998
Lokalizacja: Kolonia Bodzanowska, woj. KUJ-POM
Pojazd: Apka AF1 50/78 89r
Dobrawa93, Moim zdaniem blok lepszy....




_________________

Piszę po polsku!
No... Przynajmniej staram się :)


Chcesz naklejki lub gadżety na skuter lub moto za free wbij tutaj :D

Apka od CHEJMaN'a :D Klik, klik! :D

Instalcje elektryczne do sqt/ moto na zamówienie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 kwie 2015, 14:15 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 2:33
Posty: 6
Pojazd:
Blog, albo strona internetowa z poradami. Będziesz kupował więcej motocykli czy tylko na tym jednym się skończyło? Wiesz, żeby strona była atrakcyjna to musisz tam umieścić sporo informacji. Media społecznościowe, fora internetowe i vlogi mogą być dodatkiem, ludzie szukają w różnych miejscach w necie. Im więcej tym lepiej, jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś znajdzie twoją stronę w internecie.
Pzdr




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 kwie 2015, 6:57 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 11:17
Posty: 8
Pojazd:
Cześć :cool: zdecydowanie przemawiam głosem MrMayola2332 , jestem jak najbardziej za jego pinią, podpisuję się pod tym co myśli, taka stronka i działania na niej mają w dzisiejszych czasach największą siłe rażenia, dzięki reklamie trafisz na duże grono odbiorców, a przecież o to chodzi, bez pomocy jednak nie zaistniejesz, przemyśl to, wynajmij ludzi od reklamy a sukces murowany :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 kwie 2015, 12:32 
*

Rejestracja: 06 kwie 2014, 5:04
Posty: 8
Pojazd:
Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.
Chyba macie rację, że blog będzie lepszym pomysłem. Do tego myślałem o jakiejś stronie na portalu społecznościowym typu Facebook, żeby tam informować moich "czytaczy" o nowych wpisach.

Nie nie skończyło się tylko na tym jednym motocyklu...apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)
Żona też ma już własne maleństwo :)

Pozdrawiam i czekam na dalsze sugestie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 kwie 2015, 21:13 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 4:48
Posty: 6
Pojazd:
każda taka inicjatywa jest godna pochwały i polecenia. Pewnie od razu nie będziesz miał wielu odbiorców ale z biegiem czasu kto wie. Może uda się nawet na pisaniu o swojej pasji zarobić troszkę grosza. Wtedy żona będzie zadowolona i pewnie pozwoli wydać troszkę grosza abyś się rozwijał w pasji




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy