Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2013, 15:54 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2011, 22:04
Posty: 366
Lokalizacja: B-Stok
Pojazd:
Nie no jest coraz ciekawiej teraz ja dostałem ostrzeżenie ,że napisałem w offtopie offtop no Boże święty wam się coś dzieje od władzy ?? Tym bardziej ,że post był na temat tego ,że modzi się opierniczają w offtopie. Jak tak bardzo chcecie ścigać to ja wam w tydzień takich nietematycznych offtopów więcej podeśle.

Myślicie ,że dykatórą narzucicie jakieś zasady na tym forum ?? Może najpierw warto zacząć od siebie bo każdy z nas tworzy atmosferę prawda ? Moderatorzy też :) Jeżeli modzi będą tak surowi to ludzie z coraz mniejszą empatią będą wchodzić na to forum.

Nie to żebym was pouczał czy coś bo przecież jesteście najwspanialsi ale spójrzcie sobie na inne fora. Nie będę wypisywał jakie bo znowu osta dostane xDD
Tam jak się przeklnie nic się nie dzieje. Jak użytkownik napisze w złym dziale wysyła mu się PW ,że jeszcze raz coś takiego i będzie ost. Jeżeli przeklnie ktoś to też zwraca się mu uwagę i poprawia złe słowo gwiazdką. Tutaj zaś nie tutaj albo chcesz tu być albo wyjdź bo ty jesteś dla nas a nie ty dla nas. Takim rozumowaniem nigdzie nie zajdziecie, a jedynie nadal będziecie spotykać rozwścieczone dzieciaki ,które nie umieją dokręcić śrubki i już temat zakładają. No ludzie załączcie trochę myślenie i zacznicie coś robić a nie rozdawać warny każdemu, który się pomyli lub chcę zaznaczyć swoje zdanie.
Może trzeba się chwilę zastanowić, przemyśleć co pomogło by forum, może zajrzeć na inne większe i jak to działa tam ?

Ale po co ? Przecież wy macie wszystko głęboko tak samo jak admin tego forum. Nie potrafisz być modem ? Zaprzestań działalności.

A i zapomniałbym znam waszą odpowiedź na mój esej.

" Nie znasz zasad, nie podoba Ci się ? Nikt cie tu nie trzyma. "

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłych przemyśleń lub miłego wywalenia mnie z forum :)




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=259048
Kymco Agility RS Naked 2T 70ccm

hubert514-Sprzedawca godny polecenia.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2013, 16:14 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
MrDawidzior, Nie ma co w ogóle dyskutować z osobą która właśnie dostała 3 warna. Z niczego one się nie biorą.
Twój post za który zostałeś ukarany kompletnie nic nie wnosił do tematu.
Jeśli widziałeś temat w zły dziale, to powinieneś wysłać raport, czy inaczej, wcisnąć wykrzyknik.
Ale Ty oczywiście tego nie zrobiłeś, tylko musiałeś napisać nic nie wnoszący post.

Pozdrawiam




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 cze 2013, 15:45 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 mar 2011, 9:17
Posty: 1142
Lokalizacja: to masz ?
Pojazd:
Skarga na moderatora seku145.

Co się będę rozwodził, utworzyłem temat w Offtopie, że szukam osób chętnych do pomocy przy rozwoju forum komputerowego, podałem link i odznaczyłem post na 24h. Kilka minut minęło - ostrzeżenie, wartość "1" za reklamę. Po napisaniu pw, wyśmianiu mnie przez moderatora seku upłynął jeden dzień i wartość ostrzeżenia wzrosła o "1". Czemu?




_________________

Śledź na bieżąco relacje z mojego garażu na Facebook'u: KLIK




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 cze 2013, 18:08 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Drogi użytkowniku Tom_Q.
Już odpowiadam na Twoją skargę.

Świadomie złamałeś regulamin - świadomie zareklamowałeś inny forum bez zgody administracji, co jak wiadomo jest NIEDOZWOLONE.
To, że post został oznaczony /24h nic nie znaczy.

Otrzymałeś ostrzeżenie, po czym dostałem od Ciebie wiadomość o moim dziecinnym zachowaniu. :)

Wartość została zwiększona o jeszcze 1.
Powód ? Proste - przypomniało mi się, że już były z Tobą duże problemy, miałeś bana i to nie za byle co.
Więc nie było innego wyjścia, jak przyciśnięcie Ciebie bardziej, abyś może w końcu zrozumiał, dorósł do prawidłowego funkcjonowania na forum :)
Dodatkowym czynnikiem jest to - że WIEDZIAŁEŚ ŻE ROBISZ ŹLE, że tak nie wolno.
Nie potrzebujemy na forum takich problematycznych użytkowników.

Wartość warna została zmieniona po kilku minutach, nie po dniu :wink:

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :)




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 cze 2013, 19:37 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 mar 2011, 9:17
Posty: 1142
Lokalizacja: to masz ?
Pojazd:
seku145, aha, czyli twoje prowokacje się nie liczą ? Dobre, dobre.

seku145 pisze:
przypomniało mi się, że już były z Tobą duże problemy


Nikt nie miał ze mną problemów oprócz Ciebie, dostałem warny od ciebie za to, że odpowiedziałem na twoją wiadomość dotyczącą moich rodziców. Przykro mi nie jestem pipką i cicho siedzieć nie będę.




_________________

Śledź na bieżąco relacje z mojego garażu na Facebook'u: KLIK




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 cze 2013, 19:41 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Tom_Q, O jakich prowokacjach mówisz ? :)

Tom_Q pisze:
Nikt nie miał ze mną problemów oprócz Ciebie, dostałem warny od ciebie za to, że odpowiedziałem na twoją wiadomość dotyczącą moich rodziców. Przykro mi nie jestem pipką i cicho siedzieć nie będę.


Czyli jednak byłby problemy, tego nie można zaprzeczyć.
Pierw dostałeś warna za złamanie którego podpunktu regulaminu (już nie pamiętam którego), a następnie pękły Ci emocje i skończyłeś na banie - typowe zachowanie każdego chłopca w okresie dojrzewania :)

Moim zdaniem jest wszystko wyjaśnione.
Wiesz za co dostałeś warna, otrzymałeś pełną odpowiedź, jesteś świadom popełnionego przez Ciebie czynu, uważam, że nie ma żadnych niejasności.




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 14:55 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2008, 20:57
Posty: 673
Lokalizacja: Mogilno
Pojazd: Area 51/Zip SP/EXC530
Witam.
Drażni mnie postawa moderatora robdk, który zaczyna marnować mój cenny czas.
Wystawiłem ogłoszenie z częściami, zostało odrzucone, bo nie zastosowałem się do wzoru, rozumiem to szanuję, mój błąd.
Więc postanowiłem wrzucić poprawione ogłoszenie, nie muszę chyba mówić, że wystawianie ogłoszeń z telefonu do najszybszych nie należy. W poprzednim brakowało zdjęć i kontaktu. Więc wrzuciłem zdjęcia i grzecznie napisałem, że kontakt przez pw. Niestety Pan robdk uważa, że pw to nie jest odpowiednia forma kontaktu na forum, wymaga ode mnie pełnych danych umożliwiających weryfikację mnie. Dla mnie to jawne nadużycie wymagania danych potrzebnych do weryfikacji (imie, nazwisko, pesel, bo jak inaczej kogoś zweryfikować?). Stąd ta skarga. Mam nadzieję, że użytkownik zostanie upomniany i nie będziemy już musieli marnować swojego czasu :)
Pozdrawiam




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 15:46 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2014, 6:15
Posty: 2090
Lokalizacja: Końskie Świętokrzyskie
Pojazd: Romet RXL 2T, Kawasaki EN500
DumDum, widzę, że cały czas nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Przeczytaj proszę wzór ogłoszenia a zrozumiesz. Nie wymagam pełnych danych osobowych. Podaj telefon pod którym można się skontaktować do tego gg, skype czy co tam masz. Jest to wymagane, by nie być anonimowym w sprzedaży ale by móc sprawdzić czy nie ma oszustwa.
Jak ogłaszasz na allegro czy OLX to także nie podajesz publicznie danych kontaktowych?
Także mnie denerwuje, że muszę swój czas poświęcać i tłumaczyć bo komuś się nie chce przeczytać ze zrozumieniem.




_________________

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 16:06 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2008, 20:57
Posty: 673
Lokalizacja: Mogilno
Pojazd: Area 51/Zip SP/EXC530
robdk, proszę Cie wskaż mi punkt we wzorze, który jasno wskazuje, że musi być numer telefonu gg czy inny. Po za tym jak chcesz mnie sprawdzić po numerze telefonu? Karta PrePaid nigdzie niezarejestrowana jest praktycznie anonimowa, będziesz mógł sprawdzić jedynie lokalizację, a i to nie da pełnej gwarancji czy Cie nie oszukam.

Ile ty masz lat? Bo chyba nie 45 jak w profilu...

Cytuj:
Poniżej przedstawiam wzór jaki powinien zawierać każdy z zamieszczonych tematów w tym dziele :

Tytuł: Co sprzedajesz
Treść: Dokładny opis sprzedawanego przedmiotu
Cena!
Kontakt!
Zdjęcie/cia własnego wykonania!


Więc mamy 5 punktów, każdy z nich spełniam, a ty nadal się czepiasz. Dla mnie pw to forma kontaktu jak każda inna i taką preferuję.
Jak sprzedaję na serwisach aukcyjnych to nikt nie wymaga żeby podawać dane kontaktowe. Zawsze jest opcja "zadaj pytanie sprzedającemu" i dostaję wtedy ładny email przez allegro z pytaniem. Proste...



Nadinterpretacja nadgorliwego moderatora nie powinna być powodem usuwania postów i wręczania ostrzeżeń.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 16:08 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2014, 6:15
Posty: 2090
Lokalizacja: Końskie Świętokrzyskie
Pojazd: Romet RXL 2T, Kawasaki EN500
Jak sprzedajesz w serwisach aukcyjnych to tam podajesz w rejestracji swojego konta wszelkie dane autoryzacyjne. To że klient tego nie widzi to nie oznacza, że właściciel nie ma do tych informacji dostępu i niejako on gwarantuje iż osoba jest prawdziwa. Tutaj tego nie ma więc nie wiem o co ci chodzi. Tak ciężko telefon podać?

PS. Mam 45 lat




_________________

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 16:12 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Uzupełnij kontakt o numer telefoniczny i po problemie. Takie są zasady i proszę się do nich stosować, samo "pw" to mało.
W internecie pełno oszustów, trzeba to ryzyko jak najbardziej niwelować.

Nie ma co dyskutować bo żaden nie ustąpi. Poczekajcie na decyzję administratora.




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 16:16 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2008, 20:57
Posty: 673
Lokalizacja: Mogilno
Pojazd: Area 51/Zip SP/EXC530
Tutaj też przy rejestracji jakieś 7 lat temu musiałem podać adres email ;) Tak samo jak kiedyś na OLX. I jakoś nikt problemów nie robi.
Jako moderator, mógłbyś pisać do mnie z szacunkiem, nawet mimo różnicy wieku.

seku145, proszę wskaż mi punkt w regulaminie czy wzorze, który NAKAZUJE wpisanie w kontakcie numeru telefonu i nie będę robił problemów. Ja czegoś takiego nie znalazłem, a, że ktoś bierze swoją własną nadinterpretacje przykładu za wzór konieczny to już nie mój problem.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 16:19 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2014, 6:15
Posty: 2090
Lokalizacja: Końskie Świętokrzyskie
Pojazd: Romet RXL 2T, Kawasaki EN500
DumDum, wskaż gdzie nie zachowałem szacunku dla ciebie?




_________________

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2015, 16:24 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Panowie to nie temat do dyskusji.
Skarga została złożona, obie strony się wypowiedziały, proszę czekać na decyzję administratora. "!!"




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 kwie 2015, 12:30 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
Wyżej wymienione zasady zostały wprowadzone w celu zachowania lepszej estetyki , szybszego wyszukania interesującego nas przedmiotu ,oraz po części uniknięcia prób oszustwa. Potencjalny kupiec chętniej zainteresuje się danym ogłoszeniem widząc estetycznie sporządzoną treść w której znajdzie zdjęcie oferowanego produktu ,oraz numer kontaktowy. Wszystkie te rzeczy w dużym stopniu skracają również czas wszelkich transakcji. Wiadomo mając podany numer telefonu możemy wysłać sms ,czy zadzwonić. W przypadku wiadomości prywatnej na forum ten czas jest uzależniony od czasu zalogowania danego użytkownika. Regulamin sugeruje wpisanie wszystkich danych kontaktowych ,lecz czy będzie to wiadomość prywatna ,skype, gadu-gadu,czy telefon zależy tylko i wyłącznie od woli wystawiającego ogłoszenie. Ktoś z osobistych powodów może nie chcieć podawać swojego prywatnego numeru telefonu ,także podaje inny kontakt (w tym przypadku wiadomość prywatna na forum jeśli często się loguje). Musimy to wziąć pod uwagę. Proszę o ponowne dodanie ogłoszenia zawierającego nazwę ,opis oferowanego przedmiotu, cenę ,zdjęcie, oraz dowolny namiar kontaktowy. Moderatorów proszę o zaakceptowanie ogłoszenia.

Z góry przepraszam za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiam




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy