Dzisiaj jest 06 maja 2024, 6:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 maja 2015, 14:16 
*

Rejestracja: 02 maja 2015, 14:01
Posty: 7
Pojazd: Kymco S9
Witam, mam problem tz. Mam Kymco S9 2011 ciecz od 3 lat jeździłem na serii az w tym roku postanowiłem na jakieś zmiany, kupiłem wydech tecnigas wsadziłem rolki 6,5 bawiłem się sprężynkami i sprężyna centralna ale efekty byly gorsze wiec zostawiłem seryjne ale dojdę do serdna v max to 85 chciałbym dojść do jeszcze większych osiągów, gdy startuje przyśpieszenie jest nieziemskie ale gdy dochodzę do 60 km to go troche muli i dusi przerywa muszę pokręcić manetka i pod górkę 65 i stoi a wydaje sie że chce ale nie może, zauważyłem że dzwon jest mocno przypalony fioletowy moze to przez niego ten muł ? co radzicie ??


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 02 maja 2015, 18:01 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
Muli to znaczy? jakie obroty ma podczas jazdy pod górkę , może to być sprawa ,,gaźnikowa " co jeszcze w nim masz ? a swoją drogą trzeba nieźle skatować skuter żeby dorobić się przypalonego dzwona w kymco sprzęgło jest dobrej jakości , może skuter to dobita padaka i zwyczajnie pod górę już nie daje rady




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2015, 18:31 
*

Rejestracja: 02 maja 2015, 14:01
Posty: 7
Pojazd: Kymco S9
Muli to znaczy gdy wskakuje już mniej więcej na 60 km to jakby trochę z siły opadał i nie ciągnie tak jak powinno tylko powoli, pod górkę 9 tys, takie jak na prostej wydaje mi sie ze moze wina rolek może za lekkie bo tez slychać je za bardzo ?tez myslalem nad gaznikiem aby go wyregulować ale najpierw chciałem zasięgnąć jakiś wskazówek, seria wszystko oprócz rolek i wydechu jestem pierwszym wlascicielem, no dwon jest fioletowy na bokach i nawet az czarny ? padaka raczej z niego nie jest tyle ze ze startu np pod góre ciągnie i tak jakby wrzuca wiekszy bieg i mam mniej wiecej te 60 puszczam manetke daje gazu a tu buuuu słabizna :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2015, 19:02 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
no jak 9 tyś to powinien jechać na tych obrotach powinien być szatan , no kurde nie wiem może korektor chodzi na sucho i nie ,,cofa " po odjęciu gazu, miałem tak jak użyłem byle jakiego smaru i pod wpływam temperatury się wytopił , a i jaką masz sprężynę centralną?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2015, 19:21 
*

Rejestracja: 02 maja 2015, 14:01
Posty: 7
Pojazd: Kymco S9
Mieszanke ma konkretną az leje sie.. centralka seryjna wkładałem jakieś inne ale kręciło mi do 10 Tys i gorsze przyśpieszenie ?O.o




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 maja 2015, 19:40 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
:D , chodziło mi o smar w korektorze te talerze za sprzęgłem jak tam jest sucho albo syfiaście to się dzieją ,,cuda "




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 maja 2015, 9:07 
*

Rejestracja: 02 maja 2015, 14:01
Posty: 7
Pojazd: Kymco S9
aaaa..-.- nie tam troche czarno jest i troche syfu to oczyszczę to ale wydaje mi sie ze tam wszystko jest ok. nadal mnie martwi ten dzwon i nadal mysle nad tym gaznikiem regulacja..

-- 03 maja 2015, 10:07 --

Dodam ze na zimnym musze go kopac i nagle jest strzał z wydechu i kopne i odpala :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy