Dzisiaj jest 27 wrz 2024, 14:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 cze 2015, 15:26 
*

Rejestracja: 22 lip 2013, 16:34
Posty: 64
Pojazd: Peugot VivaCity
Witam , mam problem z moją Vivk'ą mianowicie wcześniej mogłem jechać albo na minimalnym odkręceniu gazu albo na pełnym lub prawie pełnym , gdy odkręcałem manetke inaczej niż napisałem skuter tracił moc , zaczynał przerywać i zwalniać , poregulowałem trochę skład mieszanki i było lepiej ,ale nadal był moment w którym przerywał i nie mogłem się tego pozbyć , wczoraj kolega zaproponował mi żeby skrócić gumę łączącą gaźnik z króćcem ssącym ponieważ była strasznie długa , po skróceniu odczułem znaczne poprawienie przyśpieszenia jak i vmax zwiększył się o 10km/h ,ale co dziwne jadąc z manetką odkręconą do połowy przyśpieszałem lepiej i osiągałem lepszy vmax niż jadąc na 3/4 manetki a główny problem polega na tym że teraz gdy odkręcę gaz do końca to skuter robi buuuuuu i jeżeli nie odpuszczę to zgaśnie nie mam już pojęcia bawiłem się składem mieszanki przez dłuższy czas ,ale to nie przynosi efektów może wy mi pomożecie :)
Setup :
Cylinder 70cc
Gaźnik 21,5mm (dysza 85) + stożek
Króciec ssący top racing 21mm
Wydech Doppler S3R
Sprzęgło Hebo
Wariator Seria
Odblokowany moduł


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy