Dzisiaj jest 08 maja 2024, 17:28



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 gru 2015, 6:08 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2013, 23:16
Posty: 260
Lokalizacja: Koszalin
Pojazd: Aprilia RS/Benzer freedom
Mam to samo, też bym pojeździł, ale czekam na zestaw naprawczy do gaźnika :D




_________________

LwG !

Zapraszam na oględziny mojego projektu

http://forum.mieloch.pl/post2687009.html#p2687009


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 17 sty 2016, 21:41 
*

Rejestracja: 08 lip 2011, 14:05
Posty: 17
Lokalizacja: Lędziny (śląskie)
Pojazd:
Czas na mały "updejt":

Jakoś końcem grudnia doszła do mnie nowa linka zaworu wydechowego i zawór wydechowy.

Obrazek
Obrazek

Zawór miał pasować p&p lecz tak nie było. Musiałem troszkę pokombinować żeby to wszystko grało ze sobą.

Obrazek

Po przymiarce okazało się, że jeszcze nie do końca było ok. Musiałem przyszlifować zawór a dokładniej koło 2mm zaznaczone na foto na czarno bo zawór "spotkał się" z tłokiem. Na szczęście przy ręcznym pokręceniu magnetem.

Obrazek

Parę dni potem włożyłem silnik do ramy.

Początkiem stycznia zamówiłem lewy set kierowcy razem z wajchą bo mój był krzywy po wypadku, lewą kierownicę i uchwyt dźwigni sprzęgła. Niestety typek wyśle mi to jutro bo tydzień temu zapomniał.

Kolejnym krokiem jaki zrobiłem było oklejenie końcówki tłumika folią carbon i częściowe położenie instalacji:

Obrazek

10 stycznia zamówiłem kolejne graty takie jak grzane manetki, oryginalny kranik z czujnikiem rezerwy, naklejki na koła, na plastiki, OPONY, tankpad keiti i kamerkę SJ4000 wifi.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co do kamerki zamówiłem SJ 4000 wifi a przysłali SJ 6000 wifi.. Też nagrywa 1080p full hd, zdjęcia 12mpx.

Wczoraj pojeździłem po wulkanizacjach by założyć opony, lecz żaden z nich nie miał wentyli, które by pasowały. Samochodowe nie pasują bo są za szerokie i krótkie. Jak wróciłem do garażu poszukać swoich starych to już było za późno by wracać założyć opony bo było po 13 więc założyłem sobie opony sam. Na pompkę nie patrzcie bo niewiele zdziałała i wężyk pierdyknął. Dopiero zajechałem na stację i tam napompowałem słuszną dawkę powietrza by opony weszły na zamki we feldze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Może jutro uda mi się skoczyć by wyważyli mi koła.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2016, 15:48 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 maja 2012, 20:41
Posty: 746
Lokalizacja: Wyszków
Pojazd: Tgb 101S
Dziku, Zaczyna to już po woli wszystko ładnie wyglądać :) tylko po co podgrzewane manetki jak w zimę się nie jeździ ? :P




_________________

www.shop.mieloch.pl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sty 2016, 20:01 
*

Rejestracja: 08 lip 2011, 14:05
Posty: 17
Lokalizacja: Lędziny (śląskie)
Pojazd:
Ale w jesień i deszczowe dni tak.. ;-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sty 2016, 5:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2013, 23:16
Posty: 260
Lokalizacja: Koszalin
Pojazd: Aprilia RS/Benzer freedom
Wygląd całkiem ok. Ile dałeś za naklejki?




_________________

LwG !

Zapraszam na oględziny mojego projektu

http://forum.mieloch.pl/post2687009.html#p2687009




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 sty 2016, 20:27 
*

Rejestracja: 08 lip 2011, 14:05
Posty: 17
Lokalizacja: Lędziny (śląskie)
Pojazd:
Od mojego ostatniego postu niewiele się zmieniło:

Wyważyłem koła i nakleiłem resztę naklejek:

Obrazek

Potem założyłem koła i wyprowadziłem tego trupka na dwór:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I jakiś tam zarys jak to się aktualnie prezentuje:

Obrazek



milek92 pisze:
Wygląd całkiem ok. Ile dałeś za naklejki?


O które pytasz?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 sty 2016, 20:26 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2012, 12:02
Posty: 1143
Lokalizacja: Sędziszów Młp [RRS]
Pojazd: Suzuki Katana
Fajny sprzęt. Co to masz za oponki? Rocznik i za ile wyrwałeś? Też poszukuje tylko trochę węższych laci :D




_________________

Zajrzyj do Katany i skomentuj Click on this photo
Obrazek
Odwdzięczę się tym samym ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sty 2016, 22:03 
*

Rejestracja: 08 lip 2011, 14:05
Posty: 17
Lokalizacja: Lędziny (śląskie)
Pojazd:
Skrobnę może parę słów z dnia dzisiejszego. Były dobre jak i złe momenty. Zacznę może od tego, że założyłem set lewy, tłumik, chłodnicę, zalałem płynem, wyregulowałem sprzęgło i w końcu przejechałem się apką. Zawór działał - wszystko ładnie pięknie. Potem już nie tak fajnie: "oryginalna" linka zaworu pękła, wydmuchało uszczelkę tłumika przy cylindrze i opadły mi lagi tak, że chłodnica nadusiła na błotnik a ten zablokował mi koło przy ok. 60km/h. Na szczęście zarówno plastiki jak i farba na nich nie ucierpiały.

Zawór zablokowałem w pozycji otwartej. Takie rozwiązanie będzie tak długo, aż odkuję się trochę z kasy bo za niedługo szykuje mi się weselicho siostry, rozwaliłem dwa telefony itd. ;/ Potem pomyślę nad nowym zestawem z ebay-u. No chyba, że kupię raz jeszcze linkę zaworu ale tą tańszą. Muszę również jutro inaczej poprowadzić linkę gazu bo gdy skręcam kierownicą w prawo to automatycznie dodaje mi się gaz.


Opony to 150/60 i 110/70 17". DOT jakoś 2013 i 2014

-- 31 sty 2016, o 22:02 --

Mam parę filmików i jednocześnie małą recenzję na temat tej kamerki.

1. --> https://www.youtube.com/watch?v=-afOpcI-MSc

Niby wszystko ładnie pięknie jeżeli chodzi o obraz, gorzej jest już z głosem. Mimo wszystko jestem mega zadowolony. Co do apki nie daje mi spokoju pewna rzecz - mianowicie gdzieś tak między 80 km/h - 100 km/h tak jakby rzucało mi deko kółkiem przód tzn. tak jakby było lekkie "jajo" (góra-dół nie n a boki). Wcześniej tego nie miałem. Będę musiał się temu przyjrzeć.

2. --> https://www.youtube.com/watch?v=aUeQMnFZct8
3. --> https://www.youtube.com/watch?v=3aryYSOQp6s

Tym razem kamerka była z boku kasku. Drugi filmik średnio wyszedł bo kamerka była jednak za nisko. Na trzecim jest nieco lepiej. Tak poza tym to jazda we dwóch na otwartym zaworze nie należy do najprzyjemniejszych zwłaszcza gdy trzeba ruszyć. Ponadto muszę dać komuś gaźnik podregulować.

Mam też złe wieści. Przerysowałem sobie lewą stronę "pługu" o jakiś za*ebany kamień gdy zajeżdżałem pod garaż. ;/

4. --> https://www.youtube.com/watch?v=K4ZGXtK ... e=youtu.be

Kamień w 9:09. Resztę widać pod koniec. .;/ Sorry za wulgaryzmy na filmie, ale chyba rozumiecie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy