Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 9:43



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 kwie 2016, 0:40 
*

Rejestracja: 30 mar 2016, 1:11
Posty: 22
Lokalizacja: Pomorskie
Pojazd: Yamaha Aerox 70
jaki cylinder 70 polecacie do 600 zł zależy mi na mocy, a najbardziej na żywotności. :)
Myślałem nad Stage 6 Streetrace, podobno spora moc, ale czytając starsze posty piszą coś o puchnących tłokach ;/, niech ktoś jeszcze się wypowie. :P dr evo, malosi sport, polini sport, motoforce i streetrace jaki polecacie. ? :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 04 kwie 2016, 11:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2015, 9:09
Posty: 145
Lokalizacja: Ostrołeka
Pojazd: Malaguti F12 LC
Puchnący tłok w streetrace? Chyba kpiny jakieś. Tłok w zestawie pochodzi od producenta vetrex. Jedne z najlepszych tłoków. Jak się piłuje nie umiejętnie i nie pilnuje się temperatury silnika to może i tak jest ale każdy tłok nie wytrzyma z byt wysokiej temperatury.

Osobiście sam mam s6 streetrace i polecam. Jeżeli chcesz dobrą moc i dużą żywotność to weź dr evo 70cc.

Ogołem Malossi sport, S6 Streetrace, Dr evo są na tym samym poziomie mocy, dużo osób chwali dr evo za bardzo długą żywotność.

Ceny zestawów w 2016r na skz i mielochu poszły w górę o ok 50-100zł.

Ceny Mieloch
Nie podałeś czy to jest wersja ac czy lc ale strzelam że masz lc

S6 Streetrace 70cc - 615zl Do około 8-9 KM
Malossi sport 70cc - 591zł Do około 9 KM
Dr Evo 70cc - 553zł Do około 9-10 KM

Osobiście polecałbym ci dr evo 70cc.




_________________

Moje Malaguti F12 Phantom R LC SPORT ---> http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-sport-red-satan-t414382.html#p2685244

Podoba ci się moja madzia i chcesz na bieżąco z moimi działaniami? Daj like ---> https://www.facebook.com/Malagutif12R/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 kwie 2016, 12:46 
*

Rejestracja: 30 mar 2016, 1:11
Posty: 22
Lokalizacja: Pomorskie
Pojazd: Yamaha Aerox 70
Jest LC . :D Słyszałem ze streetracery maja Ciasno spasowane tłoki, i dlatego cylki lubią się zacierać, niewiem ile w tym prawdy ale dużo jest takich postów gdzie o tym piszą. :/ podobno dr evo ma tłok asso jeszcze lepszy od vetrexa, czy to prawda. ? :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 kwie 2016, 13:34 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2015, 19:19
Posty: 570
Pojazd: Malaguti f12

Ostrzeżenia: 1
Stage6 sport pro mk1 jeśli gdzieś znajdziesz, cylki nie do [cenzura] :D Mocy także oporowo, lub dr evo,tpr.Nie wiem jak to jest z tymi streetrace`ami ale z tego co widziałem to moc nie jest powalająca, a z tego co czytałem to wytrzymałością także nie grzeszą :P zależy od jazdy, ale moim zdaniem china na dobrym tłoku i po porcie będzie w porządku :D jeśli chcesz w miarę tanio :)




_________________

Motór


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2016, 13:34 przez robdk, łącznie zmieniany 1 raz
Regulamin pkt.10




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 kwie 2016, 15:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2015, 9:09
Posty: 145
Lokalizacja: Ostrołeka
Pojazd: Malaguti F12 LC
Nawet cylek china ci dobrze potrzyma o ile dobrze się o niego dba, regularnie czyści i wymienia się filtry,reguluje gaźnik, leje się dobry olej. A jeżeli sqt będzie w rękach takiej osoby która wszystko ma gdzieś, tylko zaleje paliwo i jedzie i nie dba o sprzęt to nawet streetrace można zajechać i potem taka osoba ci napisze na ten cylek że jest słabej jakości i że łatwo go zarżnąć, ogółem ja posiadam ten cylek i powiem tak.

Cylinderek ten powinny sobie założyć osoby które chcą aby silnik miał trochę kopa i był w miarę oszczędny. Ja wyrabiam się przy ok 5.5 litra przy dobrym zapierdzielaniu. Na starcie wkręca się na dosyć wysokie obroty które po chwili spadają. Dzięki temu ma dobrego buta na start, cylek do sqta na codzien do jazdy w mieście w sam raz. Co do żywotności ja już przelatałem prawie 3.5k km na nim i mogę powiedzieć tyle że jest dobry. Jak za swoją cenę mógłby być trochę lepszy bo normalnie stoją teraz od 500 do 600zł a za te pieniążki można kupić coś lepszego jak np dr evo lub dołozyć kilka groszy i wziąć polini sport (przecież cylka nie wymieniamy co sezon więc lepiej dołożyć) ale ja go wziąłem na promocji za 400zł i dla mnie za tę cenę jest w porządku. Ciężko jest na nim wydusić więcej jak 100km/h. Po przejechaniu 3.5k km gładź cylindra jest nie naruszona, żadnych rys. Tłok i pierścienie w dobrej kondycji. Pierścienie na tym cylindrze planuję wymieniać co 5-6k km a tłok co 10-12k km i uwierz mi że przy takim dbaniu i rutynowej wymianie podzespołów długo polatasz. Natomiast nie polecał bym ci cylindra z tłokiem jedno pierścieniowym dlatego iż częśniej trzeba wymieniać tłok przy dobrym piłowaniu.




_________________

Moje Malaguti F12 Phantom R LC SPORT ---> http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-sport-red-satan-t414382.html#p2685244

Podoba ci się moja madzia i chcesz na bieżąco z moimi działaniami? Daj like ---> https://www.facebook.com/Malagutif12R/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 kwie 2016, 17:53 
*

Rejestracja: 30 mar 2016, 1:11
Posty: 22
Lokalizacja: Pomorskie
Pojazd: Yamaha Aerox 70
Mam teraz chine, i mam taki problem, nikt nie potrafi mi pomóc, bylem u mechanika i dalej to samo... :(
Aerox na dotarciu zrobione 400km przy prędkości 50km/h pali 11- 12/100
W czym jest problem. ? Dodam ze jak włączę ssanie aerox ma lepszego kopa i lepie reaguje na gaz, bez ssania jak odkręcę odrazu gaz to robi buuuuuu... nieraz potrafi zgasnąć, jak odkręcam pomalu to jest dobrze.
Jak mialem dawkę na maxa i włączone ssanie to aerox miał o dużo lepsze przyspieszenie i start a spalanie bylo 13/ 100 czyli po zmniejszeniu dawki na minimum spalanie prawie wcale się nie zmniejszyło ale za to osiągi dużo spadły. :(
-Cylinder 70 chiński
- gaźnik 19 motoforce
- wydech Stage6 pro replica
- dysza 75 iglica pierwszy rowek od góry. Świeca kolor kawa z mlekiem.
Nie raz z wydechu pluje mi czarnym olejem, a wydech nowy zrobiłem na nim 50 km
Nie wiem co robić. :( :( pod tym tematem napisano mi ze mam.zmienic cylek i to pomoże, tak ze teraz mysle nad dr evo bo ma tlok najlepszej firmy asso, albo polini sport tak jak napisales DRAVD. :) to brać dr evo czy polini. ? :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 kwie 2016, 22:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2015, 9:09
Posty: 145
Lokalizacja: Ostrołeka
Pojazd: Malaguti F12 LC
Jeżeli chcesz trochę zaoszczędzić to weź dr evo. Żałować na pewno nie będziesz, jeżeli masz sporo pieniędzy to weź polini, wykazuje się dużo większą żywotnością niż wymienione wcześniej cylindry. Co do zbyt dużego spalania jest dużo możliwości. Ale najbardziej prawdopodobną wersją może być nie szczelny układ paliwowy, możliwe także jest że gaźnik podczas pracy silnika puszcza gdzieś paliwo. Proponował bym ci sprawdzić cały układ paliwowy czy nie ma żadnych wycieków oraz jeżeli oczywiście masz taką możliwość pożycz od kolegi,znajomego gaźnik i sprawdź jakie będzie spalanie na innym gaziorku. Przez sam cyliner nie może się aż tak zwiększyć spalanie. Wina na 100% leży po stronie nieszczelnego układu paliwowego lub gaźnika, to jest nie prawdopodobne aby skuter palił tyle co jakiś samochód z dosyć sporym silnikiem.




_________________

Moje Malaguti F12 Phantom R LC SPORT ---> http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-sport-red-satan-t414382.html#p2685244

Podoba ci się moja madzia i chcesz na bieżąco z moimi działaniami? Daj like ---> https://www.facebook.com/Malagutif12R/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 kwie 2016, 21:53 
*

Rejestracja: 30 mar 2016, 1:11
Posty: 22
Lokalizacja: Pomorskie
Pojazd: Yamaha Aerox 70
układ sprawdzony od a do z membranki nowe, i dalej to samo stawiam na to chinskie badziewie. polini mocniejszy od dr evo. ? ? :) jesli jest mocniejszy i bardziej żywotniejszy od dr evo to juz wole dołozyc te 50, 60 zł i wziosc polini. :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 kwie 2016, 14:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2015, 9:09
Posty: 145
Lokalizacja: Ostrołeka
Pojazd: Malaguti F12 LC
Oba cylindry są podobne mocą. Oba nadają się pod jazdę na codzień. Dr evo i polini są dobre lecz polini to sprawdzona firma produkująca bardzo dobre produkty.




_________________

Moje Malaguti F12 Phantom R LC SPORT ---> http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-sport-red-satan-t414382.html#p2685244

Podoba ci się moja madzia i chcesz na bieżąco z moimi działaniami? Daj like ---> https://www.facebook.com/Malagutif12R/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy