Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 lut 2016, 16:35 
*

Rejestracja: 27 sty 2016, 19:04
Posty: 4
Pojazd: Peugeot XR7 90cm
Witam mam pewien problem z odpalaniem moto mianowicie zakupiony silnik 50cm od Tzr która na tym silniku na rozrusznik paliła na dotyk mam dokładnie wszystko to samo gaźnik itp oprócz jednej rzeczy zmieniłem iskrownik oraz magneto na moje ponieważ tzr miała moduł z cewką osobno ja u siebie mam cewkomoduł wiec zmieniłem tą jedną rzecz zamontowałem silnik w ramę i szczęśliwy że nie będzie już problemów próbuje odpalić moto na rozrusznik niestety... nie odpaliło pchając na pycha łapie od strzała a na rozrusznik nie ma bata iskra moim zdaniem ładna kompresja w porządku zresztą skoro przed wyjęciem z tzr palił na dotyk to i teraz powinien ;) wszystko ładnie chodzi nie przerywa tylko jest ten jeden problem z rozrusznikiem próbowałem podpiąć pod aku od auta i po około 10 sekundach kręcenia łapie i gdzieś po około 20 sekundach odpala co nie jest zadowalającym wynikiem :/ na aku oryginalnym nawet pod prostownikiem nie załapie mimo że kręci ładnie kolor świecy to kawa z mlekiem


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 12 maja 2016, 20:42 
*

Rejestracja: 12 maja 2016, 20:29
Posty: 4
Pojazd: Aprilia Pegaso 50
Witam. Ja również posiadam podobny problem a Aprili Pegaso. Silnik am5 70ccm jakaś tam niby wszystko wporządku zmieniane aku itp ale za nic na siwecie z rozruchu nie zapali. Z pychu wystarczy pół metra i pali :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy