Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 5:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 lip 2016, 21:50 
*

Rejestracja: 18 cze 2016, 10:45
Posty: 33
Pojazd:
Witam dzisiaj założyłem tłumik pro replica do sprawdzenia nowego cylindra po przejechaniu 4tysiecy km wiec po zamontowaniu pojechałem testować wiec jade sobie tak 80 9tysiacy obrotów + nagle w skuterze coś strzaskło i zgasł po zatrzymaniu sie normalnie od palił jechałem dalej wiec myslałem ze cos eletryką ale znowu to samo sie stało po 500 metrach wczesniej okolo 1km przyjechalem do domu sciągłem tłumik patrze przez wlot na srodek cykla i od dołu elegacki od gory widze ze jest przytarty gaznik wyregulowany swieca kawa z mlekiem luzów na wale nie ma przy montarzu cykla nie było łozysko igiełkowe stage 6 nowe, mieszanka 150 na 5l co jest przyczyna tego przytarcia ? tłok przeciera sie od góry moc mysle ze nie spadła. Nowego cykla stage 6 stretrace starałem sie przy docieraniu robić duzo przerw bo to ac chłodzenie


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 20 lip 2016, 22:34 
*

Rejestracja: 14 cze 2015, 12:01
Posty: 45
Pojazd: dt 80 37a
jaki masz gaźnik może wystarczy zwiększyć poziom paliwa. Po prostu nie wyrabia z takimi obrotami i nie nadąża sie napełnić albo kranik ma słabą przepustowość zapchany filtr paliwa....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 lip 2016, 17:38 
*

Rejestracja: 18 cze 2016, 10:45
Posty: 33
Pojazd:
19 gaznik 90 dysza

-- 21 lip 2016, 18:38 --

cylinder jest przytarty i tłok od strony gaznika




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 lip 2016, 21:39 
*

Rejestracja: 14 cze 2015, 12:01
Posty: 45
Pojazd: dt 80 37a
puchnie tłok?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lip 2016, 9:11 
*

Rejestracja: 18 cze 2016, 10:45
Posty: 33
Pojazd:
moim zdaniem nie puchnie bo by był przytarty z kazdy strony a jest przytarty tylko od strony króca i mi to sie wydaje ze zle spasowany jest zestaw dla tego jest ta przyczyna bo nie ma innej mozliwosci wał, korba była by krzywa to by w innym miejscu przytarł sie luzów tez jest brak jak załozyłem ten zestaw to w silniku od początku cos gra tak jak by pierścionki u kolegi na 124cc mineralli cykl malossi to samo było miałem ten silnik kupić ale nie kupiłem z powodu tego dzwonienia jeszcze powiedział ze ten cykl ma pare rys wiec zabrałem sie za remont silnika na czesciach stage 6




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy