Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:50



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: MZ MUZ RT 125
Post: 21 maja 2016, 19:57 
*

Rejestracja: 21 maja 2016, 13:24
Posty: 2
Pojazd: mz rt muz
Witam jestem tu nowy i chciałbym przedstawić mój motocykl Mianowicie MZ RT 125 długo szukałem tego właśnie modelu
Jest a raczej był w okresie produkcji czyli w latach 2000-2008 dość drogim motorkiem i dla tego nie jest tak popularny w Pl jak inne modele Koszt wahał się w granicach 15-16 tyś zł Motocykl mam około 3 m-cy Dosłownie nie mogłem se lepszego wymarzyć Miałem już trochę motocykli i motorowerów ale ten to dosłownie cudo Jak na 125 4T mocny silnik bo 15 koni i do tego chłodzony cieczą V-max 120-130 km/h a spalanie około 3l ! SZOK !Do tego skrzynia manualna 6-cio biegowa :-) Jazda to sama przyjemność
Kupiłem go od pośrednik który sprowadził go z niemcowni Był w idealnym stanie poza jedną częścią która w tych modelach do 2005 roku była wadliwa Mianowicie plastikowy bendyks Wymieniłem go na nowy i w dodatku metalowy co rozwiązuje sprawę na dobre To była jedyna przypadłość tych silników i w nowszych modelach już wyeliminowano to zastępując metalowym Silnik miał przejechane 42tkm Tak 42 tys a wigor ma jakby chciał połknąć kolejne tyle :-) Aha MZ ma 13 lat bo jest z 2003 roku Lata jak ta lala :-) i nie jedna 125-tkę zadziwiła
po kupieniu pierwsze czym się zająłem to naprawa bendiksa Później wziąłem się za ,,odmłodzenie wizerunku" Fele na czarno (malowanie proszkowe) i robione na zamówienie naklejki na wzór orginalnych
Ocencie sami jak wyszło



zdjęcia zaraz po zakupie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

teraz wygląda tak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MZ-tka czeka jeszcze na nową kanapę Musze czekać na swoja kolej bo będzie robiona w renomowanym
zakładzie i czas mam wyznaczony na 1 lipca Prace zajmą około 5 dni i kanapa ma wyglądać tak Tyle że z wyszytym napisem MZ-RT

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 21 maja 2016, 23:50 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 11:41
Posty: 577
Pojazd: Nissan Almera
Siemka, ładna MZ'tka. Powodzenia w pracach, tylko jej nie zwieśniacz. :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 maja 2016, 5:13 
*

Rejestracja: 21 maja 2016, 13:24
Posty: 2
Pojazd: mz rt muz
Nie ,nie Dostanie tylko nową kanapę gdyż stara jak widać jest wytarta i to wszystko Żadnych owiewek i takie tam Ma pozostać NAKED-em Sporo osób mnie zaczepia i są zafascynowani że to MZ-ka czy dalej produkują że pamiętają jak niezawodne były modele 150,250 i 251 Ja osobiście jestem dumny że nią jeżdżę i chętnie rozmawiam o moim motorze A jeszcze chętniej jeżdżę na niej :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sie 2016, 21:32 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 12:59
Posty: 138
Lokalizacja: Otwock-Wólka,mlądzka
Pojazd: Keeway focus Yamaha TDR
Fajna :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy