Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:37



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 sie 2017, 15:34 
*

Rejestracja: 10 sie 2017, 12:38
Posty: 2
Pojazd: Peugeot speedfight 3
Witam wszystkich kupiłem speedfight 3 2T w częściach po poskładaniu okazało się ze brakuje kilku gadżetów tj. Gaźnika modułu i kilku drobnych pierdół gaźnik oryginał z allegro moduł też ale dalej nie odpala chyba immobiliser odcina iskre bo przez pierwsze trzy obroty walu jest iskra i nagle znika, na liczniku czasami miga czasami świeci kontrolka oleju. Co do gaźnika jeden wolny dolot taki cienki mam i nie wiem gdzie go podłączyć brak wolnych wężyków


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 sie 2017, 12:49 
*

Rejestracja: 28 lip 2017, 7:36
Posty: 2
Pojazd: Skuter
Witam wszystkich posiadam skuter peugeot speedfight 2 chłodzony cieczą i mam problem , ostatnio naprawiłem pompę wody ponieważ uszczelniacz i łożyska rozsypały mi się No i po tym czasie jak. Sprawiłem mam 2 problem . Chciałem się przejechać po tym jak naprawiłem pompę jadę sobie i nagle strzeliło mi z wydechu potem przy prędkości 50 km/h stracił na chwile moc pojechałem do domu i od stawiłem go , na następny dzień odpaliłem i dziwne stuki usłyszałem tak jak by cylinder walił ale brat mi podpowiedział ze to napewno nie to , odkręciłem pompę żeby sprawdzić czy jak chodzi magneto , strasznie lekko się nim kręci i słychać tak jak by jakiś luz , nie znam się i nie wiem co to może być wiec chciałbym aby ktoś z was udzielił mi pomocy z góry bardzo dziękuje .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy