Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:05



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 maja 2021, 9:34 
*

Rejestracja: 05 sty 2019, 8:37
Posty: 19
Pojazd: Derbi Senda
witam, mam problem przy mojej tzrce, ponieważ ciągnie sprzęgło na wysokich obrotach, gdzieś tak od 9k w góre, robiłem wszystko, luzowałem 2 tarcze na koszu sprzęgłowym zeby wysprzeglik ich sam nie wypychał i nic to nie dało, bawiłem sie napięciem na klamce, luzowałem na maksa gdzie ledwo ruszałem to i tak ciągneło, luzowałem na wysprzegliku to i tak nadal ciągnie, możliwe ze kosz jest juz na wyczerpaniu czy bawić się jeszcze linką przy wysprzegliku?, dodam ze jak się jeszcze dobrze nie rozgrzała to pierwsze wejscie w rezo nie ciągnie a juz dalej to ciągnie jak nie powiem co :mrgreen: , biegi wchodzą normalnie bez żadnego oporu czy wypadania, tarcze wyglądają jak nówki i bodajże są to Watts Racing Kevlar

-- 29 maja 2021, 9:34 --

dodam że poluzowałem linke na maksa przy wysprzegliku zeby sprzęgło zaczeło sie slizgać, na klamce ledwo co jest tej linki i ledwo co ruszam to i tak sprzegło zamiast slizgać sie to nadal ciągnie, dodam ze mam ułamaną sprezyne na wysprzegliku, moze cos zmienic jesli dam nowa?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy