Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 16:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 maja 2021, 0:46 
*

Rejestracja: 12 mar 2012, 19:09
Posty: 19
Lokalizacja: Dywity
Pojazd: Stalker/Typhoon/W202 razy dwa
Pokrywa wyszlifowana szlifierką mimośrodowa i pomalowana srebrzanka z puszki. Nie mogłem znieść tego czerwonego koloru.
Mam inny problem. Silnik złożony zgodnie z sztuką a skuter dalej się nie wkręca na obroty. Cewkomoduł jest sprawny. Podmienilem go z cewkomodułem z Gilery. Nie mam już za bardzo pomysłu. Wszystko szczelne pali na widok kluczyka, a mocy brak. Rozpędzi się do 20 i jakby iskra była podawana w złym momencie, odcina jak w silnikach 4t. Czy regulator napięcia 8pinowy jest powiązany z zapłonem? Z tego co czytałem to nie ale chcę się upewnić. Dzisiaj spróbuję zamienić silniki i włożyć go w ramę Gilery. Powinno to dać odpowiedź gdzie szukać przyczyny czy po stronie elektryki w tajfunie czy w silniku.

Zdjęcie z weekendowego jeżdzonka

Obrazek

-- 19 maja 2021, o 00:46 --

Nie wiem o co tu chodzi. Zamieniłem dzisiaj iskrowniki, magneta. Tajfun nie chodził dalej to samo muł i vmax 20km/h, z złości postanowiłem zamienić silniki między ramami. Silnik z Gilery wylądował w tajfunie a z tajfuna w Gilerce. Odziwo pomogło! Jeden jak i drugi ma moc rozpędza się. Nie wiem co tam się wydarzyło i co było tego przyczyną. Skoro przekładane były całe układy zapłonowe i tajfun nie działał silniki zamienione ramami... I obydwa pracują dobrze.

Obrazek

Obrazek




_________________

Zajrzyj do tajfuna i stalkera

viewtopic.php?p=2328354#2328354


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy