Dzisiaj jest 06 maja 2024, 16:42



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 gru 2009, 0:22 
*

Rejestracja: 08 gru 2009, 0:14
Posty: 2
Pojazd:
Witam,
Jestem nowicjuszem i rozważam zakup Piaggio x8, x9 lub beverly - 200 lub 250. Jednak w jednym z komisów powiedziano mi, że lepiej kupić którykolwiek ale 125kę bo do 200 i 250 bardzo trudno o części. Czy to prawda i czy naprawy i części ( nie mówię o tuningu) są dużo droższe od 125ek , no ijak z tymi częściami. Moze ktoś zna te silniki i coś podrzuci w tym temacie. Pzdr




_________________

yankoo


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2009, 12:37 
Last Chance
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2009, 12:13
Posty: 516
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Hmm części na pewno dostaniesz do tego psuć ci się ci to nie będzie gdyż to jest większa pojemność , mniej wyżyłowany silnik wpisz sobie model w allegro.pl i sam stwierdzisz ile jest części do tego modelu . :)
Części nie jest za dużo ale bez problemu wszsytkie dostaniesz ;) .


Ostatnio zmieniony 08 gru 2009, 12:39 przez elyseo, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2009, 21:51 
*

Rejestracja: 08 gru 2009, 0:14
Posty: 2
Pojazd:
Dzięki za odp. Rzeczywiście na to liczę, że przy tej poj. i nie tuningowaniu pojeździ to trochę ( już trzy cylindry zarżnąłem przerabuiając 50tkę na 70kę i wszelkie inne zmiany - droga zabawa). Jednakże zawsze trzeba się liczyć że kupując sprzęt ok 5 letni z nieznaną tak właściwie przeszłością - będzie trzeba coś wymieniać ( nawet jak nie był katowany - chociażby rolki, pasek jakiś dzwon sprzęgła, łozyska i takie tam normalnie zużywające się części nie mówiąc o poważniejszych). Już mam odp. z dwóch sklepów internetowych gdzie zadałem to samo pytanie i rzeczywiśćie potwierdzają, że w swojej ofercie do tych silników mają bardzo znikomą ilość części - na allegro jeszcze nie sprawdzałem. Jeszcze raz dzięki za odp. Pzdr




_________________

yankoo




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 gru 2009, 10:40 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
yankoo pisze:
że lepiej kupić którykolwiek ale 125kę bo do 200 i 250 bardzo trudno o części.


Błędna teoria. Przykładowo w Yamahah Majesty 125 słabym ogniwem jest wał.
Mam takie 2 silniki na części to wał poszedł w pierwszej kolejności - kupujący szukał go parę miesięcy - na allegro miałem tylko ja. Kolejny przykład to iskrownik - kupujący szukał takowego ponad 6 miesięcy :wink:
Części nowe czy używane są parokrotnie droższe do 125 - > niż do 50.
I tak samo jak są drogie, niektóre ciężko jest znaleźć na rynku wtórnym.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy