Dzisiaj jest 26 paź 2024, 21:33



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 lut 2008, 19:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2008, 19:34
Posty: 4
Lokalizacja: okolice Puław
Pojazd:
Witam. Mam kilka pytań. 08 lutego zamówiłem kilka części. Części doszły do mnie dzisiaj. Min. w zamówionych częściach znajdował się malossi torsion controller. Po rozpakowaniu paczki okazało się, że znajduje się wszystko oprócz torsion controllera. Zadzwoniłem do sklepu po przewróceniu do góry nogami i przeszukaniu paczki. Zostałem poinformowany aby napisać maila do sklepu. Tak też robiłem (opisałem co brakuje itp. podałem adres i wszystko co znajduje się w fakturze od kuriera) Dostałem maila czy brakuje jakiś z produktów z faktury. I że zostanie sprawdzone i wyjaśnione. Podałem numer z faktury, swój adres itp. Potem dostałem maila że to zły numer. Więc napisałem znowu, jakiś inny. Był napisany na kartce za folią na pudełku po częściach. Nie dostałem odpowiedzi czy to ten. nie wiem może w związku z tym że napisałem po 18.00, to dostane odp. jutro bo teraz jest zamknięty sklep. Zamówienie odnośnie torsion controllera napisałem w uwagach odnośnie produktu (chyba tak to się nazywało) oczywiście podczas zamawiania części. Wszystko zostało policzone. Oczywiście wcześniej pytałem czy jest malossi torsion controller bo tak to bym nie kupował. Oczywiście pomijam lekko pęknięte pudełko po zestawie rolek wariatora. I nie wiem co robić. I gdzie dokładnie ten numer faktury się znajduje? Jeszcze okazało się że nie ma zamawianej waty RMS do tłumika to poprosiłem o zmiane na watę hebo bo tak to bym miesiąc musiał czekać bo w magazynie nie było. Wszystko odnośnie waty i innych części było ok. A tutaj trochę informacji odnośnie zamówienia - szczegółowej faktury:
08-02-2008 Realizowane Ponieważ w katalogu nie było a dowiedziałem się poprzez emali'a że jest więc chciałbym jeszcze zamówić do tych rzeczy Malossi Torsion Controller za 20zł.
08-02-2008 ??? Brak w magazynie zamówionej waty tłumika RMS (dostawa w przyszłym miesiącu).
Prosimy o decyzje, czy wysłac resztę zamówienia, czy chce Pan czekać na całość.
08-02-2008 ??? Zaproponować inną watę można:)
11-02-2008 Realizowane Zamiast waty RMS wata Hebo HR1000911 w cenie 19,30PLN
11-02-2008 Zrealizowane Towar spakowany - wysyłka jutro.
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie.
MIELOCH MOTOCYKLE online...

Czyli apropo malossi torsion controllera widać wyraźnie zamówienie było realizowane zapłaciłem za niego a niestety ktoś go nie spakował. Za części zapłaciłem przeszło 300zł. Czekam na odp. A innym polecam sprawdzanie przy kurierze zawartości paczki!!!


Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 21:42 przez Konrad 78, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 21:00 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
Zadzwoń po prostu do sklepu, oni mają tam troche roboty, a pomylić się zawsze można, mój kolega kiedys dostał inny cylinder ale wymienił bez problemu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 21:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2008, 19:34
Posty: 4
Lokalizacja: okolice Puław
Pojazd:
Czytałeś od początku mój problem? Sorry ale dzwoniłem a ten kto odebrał powiedział żebym napisał maila do sklepu. I tak sobie czekam zobaczymy czy w ogóle jutro ktoś odpisze. Pewnie pomylić się można, rozumiem żeby nie policzyć, nie zauważyć, nie włożyć. Ale policzyć a nie włożyć?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 21:16 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Jak masz fakturę to na pewno cię nikt nie oszuka.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 21:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2008, 19:34
Posty: 4
Lokalizacja: okolice Puław
Pojazd:
Liczę na to, że sprawa się szybko wyjaśni. A co do mati590 to z jakiej racji ja mam dzwonić do sklepu? U mnie jest wszystko w porządku. Za części zapłaciłem. A nie otrzymałem wszystkiego. No i jakby nie patrzeć jestem klientem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 22:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2008, 15:14
Posty: 39
Lokalizacja: Janowiec
Pojazd:
"Oczekujacym klientem"!!! Skoro zapłaciłeś, dokonałeś zakupu, to w penym sensie zawarłeś z nimi umowe, a oni sie z niej do końca nie wywiązali... Mysle, że sklep dba o reputacje i zadwolenie nie tylko swoje ale i klientów i jakos to wytłumaczą. Może Junior cos na ten temat wie???


Ostatnio zmieniony 14 lut 2008, 15:05 przez wojpin, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lut 2008, 14:46 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
Skąd Junior ma coś wiedzieć jak codziennie mają kilkaset takich zamówień. On raczej nie pamieta wszystkich zamówień.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lut 2008, 15:05 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2008, 19:34
Posty: 4
Lokalizacja: okolice Puław
Pojazd:
Już wszystko się wyjaśniło. Dostałem maila, że wszystko jest odnośnie części ok i, że nie został spakowany controller oraz żebym wszystko sprawdził i na fakturze i odnośnie części. Zliczyłem wszystkie części i wyszło na to, że jednak do ceny nie został wliczony malossi controller. :oops: Zmyliła mnie wata tłumika bo liczyłem tą RMS bo na fakturze jest właśnie ona. A została zmieniona na hebo tańszą bo tamtej nie było. I głównie to, że nie dostałem odpowiedzi czy jest Malossi torsion controller czy nie a na fakturze pisało, że zamówienie odnośnie controllera jest realizowane. Zwracam honor i pozdrawiam. :grin: :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 1:16 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Wpierw sprawdzać, później panikować i pisać do sklepu, a na końcu na forum.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy