Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 12:28



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 sty 2010, 17:19 
*

Rejestracja: 05 sty 2010, 17:15
Posty: 56
Lokalizacja: Iława
Pojazd:
siema mam skuter aprilia rally ac kupilem wydeszek zx wario mam malossi multivator
a teraz przejde do sprawy v max normalnie to 50 na ssaniu z 65 ciagnie do 15 i mul ktos mi kiedys napisal ze dysze mam wstawic 72 a mam 75 rolki mam 3,5g a kumpel muwi ze mam wymienic sprezynki sprzegla i centralna a byscie mi podpowiedzieli na jaka
prosze o szybka odp
dzieki i pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2010, 23:27 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Tak trochę lakoicznie piszesz. Jaki jest v-max? Czy przy v-maxie ma maxa obroty? Jakie obroty ma jak przyśpiesza?Nie łapie mułów podczas przyspieszania prócz od 0 do 15km/h? To są ważne sprawy a że akurat mam Rally ale w LC i trochę inny setup więc coś pomogę mam nadzieję :wink: .

W gaźniku nic nie grzebałem, przy setupie: Hebo Competition Plus, Hebo N, dzwon Polini Speed Bell, Leo TT mam 95km/h i mam trochę muły ale to to że sprężynki sprzęgła mam za słabe, rolki 3,2gr a mogłyby byc 3gr albo nawet 2.8gr a sprężynę centralna mam Hebo +50%- muszę kupić +60%.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2010, 16:54 
*

Rejestracja: 05 sty 2010, 17:15
Posty: 56
Lokalizacja: Iława
Pojazd:
tzn kiedys jak kupilem to lecial mi 90 chcialem wymienic wydech wymienilem i v max jest 50 a na ssaniu 70 do 15 caignie jak glupi a potem buuu ... kumpel muwil ze musze kupic sprezyny do sporta i bd ok ale nie wiem jaka centralna




_________________

Cylinder Stage6 Streetrace 70cc
Sprzęgło Rms racing pro sport
Wariator Malossi Multivar
Gaznik 17,5
Wydech Leovince ZX
stunt sóka ;))

to be continued ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sty 2010, 16:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 maja 2009, 20:50
Posty: 131
Lokalizacja: Czacz
Pojazd:
Wyczyść filter i gaźnik. Lub jak masz duży przebieg to gąbkę w filtrze. Miałem podobny problem, warto sprawdzić również z tymi sprężynami i rolkami. seryjny dobrze wyregulowany powinien iść z 75 - 80 max. Jak mówisz że jedziesz na ssaniu to stawiam na gaźnik, wyreguluj go i wyczyść.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy