Dzisiaj jest 25 wrz 2024, 15:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 11 lis 2009, 12:20 
*

Rejestracja: 27 wrz 2009, 11:05
Posty: 1
Lokalizacja: Lublin
Pojazd:
Zmień lampę na tą od 125 fajnie wygląda.;]




_________________

RS by POLINI


Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 8:10 przez RS-Rider, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 11 lis 2009, 19:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
RS'ke dziś umyłem, zakonserwowałem "Autopolitura" i schowałem na zimę, tylko jakiś pokrowiec muszę kupić. Dodaję kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odświeżam pytanie:
Cytuj:
- Olej Shell Advance VSX 2T;
- Płyn do chłodnic Shell Glycoshell SF;
- Płyn hamulcowy Shell Advance Donax YB DOT 4;
- Filtr powietrza Polini Air Box;
- Klocki hamulcowe RMS.

Co o tym myślicie :?:


Pozdrawiam :cool:




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 lis 2009, 20:07 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2009, 10:09
Posty: 270
Lokalizacja: Krotoszyn wlkp
Pojazd:
Wszystkie te płyny i oleje są w porządku, ale na tych klockach rmsa bał bym sie jeździć w rowerze. Kup jakieś galfery, sifierty albo ferodo.




_________________

CUSTOM Piaggio NRG
zapraszam wszystkich
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=17308




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 lis 2009, 20:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
gumis-adam pisze:
ale na tych klockach rmsa bał bym sie jeździć w rowerze. Kup jakieś galfery, sifierty albo ferodo.


No dzięki bo właśnie nie znam się na klockach, bo w poprzednim miałem bębny :cry:.
Poszukam czegoś lepszego.




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 16:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
Witam, odświeżę trochę zapomniany temat. Od ostatniego posta nic się nie zmieniło poza przytarciu lewego boku(na rondzie było ślisko i mi tył uciekł :/ ). Mam odłożone ok. 700zł chce to wydać na przygotowanie do sezonu. Za dwa tygodnie jak wrócę z wakacji zaczynam ostro brać się za robotę zacznę od zamówienia paczki u P.Mielocha z wszelkimi olejami(do chłodnicy,do przekładni, płyn hamulcowy i 2T. Stożkiem, klockami hamulcowymi. Potem muszę kupić materiały do wyprawienia 2 przytarć :cry:. Trochę szpachli, przeszlifuje, siknę pod kolor i styknie. Jak będzie mocno widać różnice w lakierze to jakąś nakleję walne i tyle nie będę raczej go w całości malować w tym sezonie. Wszystko ogarnę z mechaniki to pojadę do mechanika na dobrą regulacje, i coś z ssaniem muszę zrobić bo mi nie zawsze łapie. No i nową faję i świece kupić wydaje mi się że gdzieś jest przebicie. Fotek na razie nie wstawię bo RS'ka jest zastawiona klamotami. Pozdrawiam ;].




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 16:34 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2008, 9:22
Posty: 878
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
Ogólnie rs w dobrym stanie gdyby nie to przetarcie, Ja bym popytał na jakimś forum z rs o nr koloru który masz i pomalował cały bok bo jak pomalujesz tylko to co przetarliśmy to może się lekko różnic.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 lut 2010, 16:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
Zobaczymy, coś podpasuje. Jak na razie na pierwszym miejscu stawiam na mechanikę.




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 16:48 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2009, 20:36
Posty: 493
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Jak tam?
Ruszyła mechanika w RS'ce? ;)




_________________

Obrazek
Cytuj:
nie wiem jak zdjac wskazówki trzeba je jakos mocno pocziagnac bo w ogóle nie chca zejsc i sie boje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 19:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
Łoo ktoś napisał w tym temacie :D. Więc tak: W tej chwili Apka stoi u mechanika w rozkładzie. Remontuje silnik, tzn według licznika ma pod 16k przebiegu, dmucham na zimno i nie czekam aż się zatrze. Bo wiadomo AM6 te 15k wytrzymuje. Czasem więcej, ale u mnie zaczęły się problemy z odpalaniem. Kop jeszcze był, ale kompresja stopniowo słabła. Jutro będę wiedzieć dokładnie co będzie wymieniane, czyli łożyska, co z korbowodem. No i części to nie będzie marka xxx, tylko mam dogadane że tłok Vertex czy coś tej klasy. Łożyska SKF. To ma jeszcze mi 1,5 roku po służyć więc niech ma :). No i ehh to docieranie po szlifie i ta prędkość niestety. Co mówicie te pierwsze 150km delikatnie tak 5-6tyś obrotów? Dalej już można troszkę więcej :twisted:. Jak wyjdę na prostą z kasą, a remont ten trochę przy dusi będę myśleć o estetyce. Jakieś nowe owiewki itp.. Hymm na sezon Apa dostała Stożek Malossi, klocki Galfler. Jak odkopie jakieś foty to zapodam :D. Pozdro.




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !


Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 19:10 przez Hoja, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 19:43 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2008, 9:22
Posty: 878
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
No to zarzuć jakieś fotki. Ja bym w optykę nie inwestował bo to ci się nie zwróci a i tak za 1,5roku sprzedajesz i pewnie przesiadka do autka lub czegoś mocniejszego. Co do remontu to dobrze że zapobiegasz bo potem np w środku sezonu bum to by była lipa :/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 10:19 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2009, 20:36
Posty: 493
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Nie pchaj się już w estetykę. Ile z tego 1,5 roku będzie jeździł? Kilka miesięcy?
Pokaż jak teraz wygląda i dotrzyj ją dobrze żeby łapała tą 100 :wink:




_________________

Obrazek
Cytuj:
nie wiem jak zdjac wskazówki trzeba je jakos mocno pocziagnac bo w ogóle nie chca zejsc i sie boje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 10:27 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2009, 19:47
Posty: 811
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
Hoja, tak maksymalnie 5-6tyś. obrotów na dotarciu przez te pierwsze 150km później co jakiś czas przeciągnij go na biegach.




_________________

[center]Obrazek[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 14:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
Więc z tą optyką nie będą go robił na igłę, tylko chce zrobić te owiewki tzn. W nich było coś grzebane -malowane były. Lakier jest źle położony i przy miejscach takich jak mocowania śrub pęka lakier z prawej strony, a co na pewno w najbliższym czasie będę robić to lewą stronę, co się glebłem :<. Zachciało mi się jeździć jak już przymrozki były i mi tył uciekł :evil:. No i muszę kupić troszkę papieru to zeszlifować i szpachli dać i będzie dobrze. Najgorzej będzie z kolorem żeby się zbytnio nie różniło. Kompresorem będę robić, więc jakoś to wyjdzie. Stasiu2, swojego S6 ile docierałeś? Ja myślę że te 500km starczy ^^. Postaram się o jakieś fotki wieczorem, ale i tak będą stare. Bo nowych nie mam jak bo nie mam moto :wink:. Pozdrófka.




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 maja 2010, 13:56 
**

Rejestracja: 02 lip 2009, 15:06
Posty: 299
Pojazd:
I jak z aprilla ? jezdzisz, pomalowałeś?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 maja 2010, 11:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 17:14
Posty: 169
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Pojazd:
Witajcie :wink: , Apke odebrałem od mechanika w Poniedziałek. Dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy :cool:. Mianowicie siedzi w niej cylinder 70cc. Mechanik rozebrał cały silnik, bo myślałem że silnik się kończy. Ale jest w ręcz przeciwnie, żadnych luzów, cylinder również w db stanie:). Mogę się domyślać że przebieg jest realny 16k. Wyregulował mi sprzęgło i gaźnik(dysza 72 i zero mułów czy braku paliwa na dużych obrotach). Założył płytki karbonowe Polini. Przyspieszenie odczuwalnie wzrosło po tych regulacjach. Dalej, mechanik mi powiedział że do tego cylindra założyć większy gaźnik obecnie mam Dell'orto SHA 14 9 M i większy króciec. Po wymianie tego mogę się spodziewać jakich lepszych efektów? Hymm co dalej, zamówiłem Komplet naklejek oryginalnego malowania, będzie mniej więcej tak wyglądać: http://www.apriliaforum.de/tempimages/a ... ada%29.gif Dalej poluje na lampę od RS 125, ktoś by miał to zapraszam na PW. Czyli teraz mam mechanikę na cacy będę się bawić w optykę tzn jutro albo w sobotę kupuję papier, szpachlę i będę się ogarniać te owiewki. Jakieś foto:
W takim kasku się bujam :D
Obrazek
Na sezon dostała stożek Malossi, klocki Galfler, i olej przekładniowy Shell.
Obrazek
Nowe klamki.
Obrazek
Założony stożek :D
Obrazek
Oczywiście naklejka mocy :D
Obrazek



To chyba na tyle. Jakieś foto z tym bokiem po szlifie wstawię jutro. A i szukam tej zaślepki miedzy siedzeniami widać na ostatniej focie.
Pozdro :cool:




_________________

Obrazek
Pamiętajmy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 maja 2010, 21:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2010, 20:20
Posty: 39
Lokalizacja: wałbrzych
Pojazd:
Fajna Rska :)
Powiedz mi gdzie kupiłeś klamki ? :P
Pozdro




_________________

Aprilia Rs 06r:
-Leo vince v6
-Stożek RMS
-Dysza 100

V-max 110 :)

Moja RS http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p ... d65#681537
Były Speed http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=855644#855644




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 maja 2010, 20:45 
**

Rejestracja: 27 gru 2009, 15:28
Posty: 465
Lokalizacja: nowy tomysl
Pojazd:
Hoja, na jakiej ulicy mieszkasz bo moze kiedys bysmy razem sie pobujali po NT. Ja mieszkam niedaleko parku (koło Atlasu)




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 sie 2010, 21:27 
****

Rejestracja: 19 lut 2010, 19:05
Posty: 1468
Lokalizacja: Radom
Pojazd:
Hoja, jak tam twoja RS?? mam pytanko jaki olej wlac do skrzyni silnik 100% seryjny za jakis tydzien dopiero zawór membranowy hebo ale nic po zatym myslałem nad olejem SHELL ADVANCE GEAR 10w40 ale nie jestem pewien




_________________

RS'ka na Full Sporcie Airsal 70cc Zapraszam!!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=89475




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 sie 2010, 21:43 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lip 2010, 11:16
Posty: 105
Lokalizacja: Polska
Pojazd:
fajna aprilia :D Chodź szczerze wole w tej starszej/nowszej budzie :D Zapraszam do mojego tematu ^^ na ocene apki, Twoja 9/10 !!!




_________________

http://www.youtube.com/user/Zimny1233?feature=mhee

ZAPRASZAM!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 sie 2010, 18:28 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 maja 2010, 12:07
Posty: 1857
Lokalizacja: Smród
Pojazd:
kalus96, ja też pisałem że można się pobujać po nt ale nie odpisałeś ;p.




_________________

http://www.facebook.com/KubaStunt - SPRAWDŹ TO!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy