Dzisiaj jest 07 paź 2024, 18:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 21:05 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
Mam takie pytanie.

Chciałbym, aby mój skuter był bardziej przechylony jak stoi na nóżce bocznej.
Da się jakoś tą nóżkę "wygiąć"?

Chodzi mi o coś takiego jak na foto :

Obrazek

Tylko jak tutaj widzimy skuter został umiejscowiony na miękkiej powierzchni i jest przechylony, gdyż nóżka wbiła się w ziemie. Chciałbym otrzymać taki sam efekt tylko, że np. na twardej powierzchni.

Jakieś porady?




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 21:05 przez Rataj, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 21:59 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 21:39
Posty: 1337
Lokalizacja: Ciechanowiec
Pojazd:
Jak nie masz przedłużki to sobie kup :) U mnie po kupnie 6.5cm skuter się nieźle położył :D
Taką za 12 zł kupiłem z allezło :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 22:10 
*

Rejestracja: 29 sie 2009, 17:33
Posty: 55
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Patrząc na ten skuter cieszę się że mam Aeroxa, a poza tym to fajny;)




_________________

Life Fast Die Young




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 22:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
FuN pisze:
Patrząc na ten skuter cieszę się że mam Aeroxa


Nie rozumiem co masz na myśli? Wiesz.. Wali mnie to co myślisz o moim Chińczyku. Widzisz nie każdy kto ma Chiński skuter marzy o markowym. Mojego Kingway'a nie zamieniłbym na inny skuter. Co z tego, że ludzie mówią, że Chińczyki to gówno itp. To są najczęściej tacy ludzie co nie mieli do czynienia ze skośnookimi, i przeczytali jakiś post innego głupka na temat Chińskiego skutera, że szajs i taka wiara przekazuje to dalej.

Widzisz, ja swojego Colibra robię ze smakiem. Zarejestrowałem się już na kilku forach i co? Praktycznie każdemu mój Kingway się podoba.

" Nie liczy się marka, liczy się pasja " Mimo iż jest to Kingway czuje do niego jakiś sentyment.




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 22:58 przez Rataj, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 6:41 
*

Rejestracja: 29 lis 2009, 17:05
Posty: 55
Lokalizacja: Tłuszcz (WWL)
Pojazd:
Rataj pisze:
Nie rozumiem co masz na myśli? Wiesz.. Wali mnie to co myślisz o moim Chińczyku. Widzisz nie każdy kto ma Chiński skuter marzy o markowym. Mojego Kingway'a nie zamieniłbym na inny skuter. Co z tego, że ludzie mówią, że Chińczyki to gówno itp. To są najczęściej tacy ludzie co nie mieli do czynienia ze skośnookimi, i przeczytali jakiś post innego głupka na temat Chińskiego skutera, że szajs i taka wiara przekazuje to dalej.


No dobra ... powiem tak chinszczyzna to ogółem dobry skuter ale do nauczenia sie jezdzic skuterem gdy jeszcze nigdy nim nie jezdziłes.... np vapor mały dobre mozliwosci skretu zakręci na asfalcie spokojnie nie wjezdzajac na pobocze ( tylko ze teraz speedfighty na ogół duze skutery zmieszcza sie na 1/2 asfaltu :twisted: ) chinczyki są tez dobre do nauki stuntu.......gdy jeszcze nie miałes z tym do czynienia..... :)
Tylko te chinczyki .... hmm myslę ze za duzo osób juz je ma :twisted: tak na prawde na wsi to co w 2 domu będzie chinczyk i to jakis gówniarz jezdzi co zajezdza ci droge i wciska hebel do oporu... i to mnie wkurza ... coliber lub vapor to sa małe skutery chłopak w 5 klasie podstawówki dosięgał by juz do ziemi palcami .. :roll:




_________________

Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 6:43 przez wasik777, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 10:25 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2009, 15:57
Posty: 17
Lokalizacja: ok. Nowego Tomyśla
Pojazd:
SWAP masz dużo racji w tym co napisałeś. Sam kiedyś miałem chińczyka i naprawdę nadaje się on tylko do nauki. Jeździłem colibrem przez rok i wiele się nauczyłem. Jakbym od razu dostał roxa to pewnie byłby już nieźle poobdzierany :)

Żeby nie robić OT to coliber nawet ładny :) zadbany. Z tą nóżką da się zrobić. Wystarczy odkręcić ją i pod imadło.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 12:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
SWAP pisze:
hmm myslę ze za duzo osób juz je ma :twisted: tak na prawde na wsi to co w 2 domu będzie chinczyk i to jakis gówniarz jezdzi co zajezdza ci droge i wciska hebel do oporu...


W pewnym sensie się z Tobą zgodzę, że tak jest. Ale ja nie mieszkam na wsi, więc za bardzo nie wiem. Gówniarz gówniarzem, ale powiedziane, że porządny nastolatek nie może mieć np. Kingway'a, Keeway'a itp?

Takiego dzieciaka można poznać np. po tym jak wygląda jego skuter. Chodzi mi o plastiki itp.

Zobacz np. u mnie widzisz jakieś pourywane plastiki, rysy, odbarwienia? Nie! Bo szanuje mój skuter, szanuje wszystko co mam nawet najmniejszą rzecz. Szczere Ci powiem, że lubie czasami zawiesić oko na moim Colibrze i popatrzeć na niego przez chwilę.

W mojego Chińczyka inwestuję dużo pieniędzy i uwierzcie mi, że jej nie żałuje. Teraz będę się brać za mechanikę


krzychu12s pisze:
Sam kiedyś miałem chińczyka i naprawdę nadaje się on tylko do nauki. Jeździłem colibrem przez rok i wiele się nauczyłem.


I to jest to. Miałeś do czynienia z Chińczykiem i wiesz, że nie są takie złe jakie są opinię na ich temat.

krzychu12s pisze:
Coliber nawet ładny :) zadbany.


Podziękował koledze :) .




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 14:25 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2009, 12:37
Posty: 661
Pojazd:
Ja tam do chińczyków nic nie mam. Nie jeździłem dużo tylko okazyjnie kolegów skuterami, morze nie wyglądają tak efektownie jak np. aerox. Wiele ma bardzo ładne malowanie. Tyle ci powiem bardzo ładny skuterek.




_________________

Polerowanie aluminium,spawanie plastików, renowacja części,malowanie mniejszych elementów.
Sprzedam części Katana,Sym,Peugeot,Romet,Jawa
TANIO GG 10293344




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 16:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
bartos212 pisze:
Ja tam do chińczyków nic nie mam.


Widzę, że jest więcej ludzi o takim zdaniu, ciesze się :D .




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 17:39 
*

Rejestracja: 29 sie 2009, 17:33
Posty: 55
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Dobra nie denerwuj się,nie chce psuć ci zabawy.Życzę ci abyś dokończył projekt.Pozdro.




_________________

Life Fast Die Young




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 18:25 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
Jak już zacząłeś to dokończ to co miałeś na myśli.




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 18:31 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 21:39
Posty: 1337
Lokalizacja: Ciechanowiec
Pojazd:
Jak ktoś dba o skuter to i hynol będzie ładny i fajnie wyglądał. Kumpel ma colibra i kurde żal mi na niego patrzyć, a widziałem na mieście raz coliberka fajnego. Ładne kolorki, stożek, przedłużka , kiera downhill, ryfle, lusterka :P I to był kurde sprzęt :D Więc nie ma się kierować tym że hynol tylko tym jak ktoś dba o niego i ile pracy w niego wkłada. Tu jest właśnie przykład osoby która lubi robić z czegoś nic i mu to wychodzi.

Pozdro Piórek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lut 2010, 19:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 paź 2009, 23:19
Posty: 491
Lokalizacja: WGR wiśnie gruszki rabarbar
Pojazd: aerox s6 toledo ASZ
''jak się dba tak się ma" a co do nóżki to to co wyżej tylko można było by ją trochę podgrzać żeby była bardziej plastyczna i w imadło :)




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lut 2010, 20:28 
*

Rejestracja: 20 gru 2009, 13:46
Posty: 62
Lokalizacja: jasło
Pojazd:
powiem tak coliber jak coliber mi sie osobiście te skuty nie podobają ale ok. nie ma w nim nic szczególnego jak wymianę lusterek nazywa się tuningiem to sory,masz tam jakieś plany ale nic konkretnego oprócz malowania.mówisz że nie ma z nim żadnych problemów itp :roll:
1577km przebiegu to jest prawie nówka więc nie ma się co dziwic pewnie wyciągasz skuterek w niedziele żeby się przewieśc i nic poza tym sam mam kingwaya w same wakacje nabiłem 6tyś km i wiem co on jest wart i co się w nich psuje i uwierz mi że nie nie jest tak kolorowo. ogólnie nie ma się nad czym zachwycac

Rataj pisze:
Mojego Kingway'a nie zamieniłbym na inny skuter.


widac że nigdy nie jeżdziłeś na niczym mocniejszym


życze powodzenia w dalszym tuningu
pzdr


edit
sory ale nie będe się wdawał w głupie dyskusje z kimś kto nie ma pojęcia o czym pisze i wbija posty tylko poto żeby się odgryśc
i przyjmi zdanie innych dzieciaku bo nie napisałem nic co by cie mogło urazic
nara


Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 21:52 przez kasa1149, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 20:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
kasa1149, - Hm.. Skoro sugerujesz. że lusterka to nie jest tam tuning no to najwidoczniej się mylisz, zapewne 3/4 forum ma wpisane pod zakładką " Tuning Optyczny ", lusterka.

kasa1149 pisze:
ogólnie nie ma się nad czym zachwycac


A u Ciebie jest? Na Twojej serii z wypolerowaną przekładnią mam się zachwycać? Prędziej będę się zachwycać Twoją ortografią. Przypomnijmy sobie jak napisałeś, że masz plany na " tom " zimę. Do teraz z tego leje :D :lol: :mrgreen: .





Mój skuter mój gust :D .




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 20:55 przez Rataj, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lut 2010, 21:02 
*

Rejestracja: 20 gru 2009, 13:46
Posty: 62
Lokalizacja: jasło
Pojazd:
serie to masz ty chyba czytac dobrze nie umiesz :P


aha i zapomniałbym ty masz tylko lusterka i oto cały tuning
chyba że :mrgreen: :mrgreen: spiler :mrgreen: nazywasz tunem hahah


Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 22:02 przez kasa1149, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 12:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
kasa1149, Co do mechaniki będę się bawić po urodzinach jak będzie kasa czyli za 6 dni.

Nie będę oszpecać go jakimiś naklejkami..

Mi to co mam wystarczy, i praktycznie każdemu się podoba, więc ? :cool:

Pzdr. analfabeto :mrgreen:




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 12:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 wrz 2009, 13:21
Posty: 153
Lokalizacja: Jeżowe
Pojazd:
ta tylnia opona jakie ma rozmiary ? bo widze ze strasznie gruba jest ; )




_________________

SR Setup:
Top Perfomances due plus 70cc
Wariator Stage6 R/T!
Sprzęgło Stage6 torque control
Gaźnik 17,5 Tec. / tec 21mm
Yasuni C20 / leovince zx
Zapraszam do tematu z sr: http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=178790




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 12:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2009, 20:59
Posty: 438
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Pojazd:
Tak oglądam te fotki.. I mam kilka propozycji. :D :
:arrow: Zrób Subframe, dość długi. Skuter napewno by się super prezentował jak byś go wydłuzył.
:arrow: W Czache wklej lampe od roxa/sr.
:arrow: Załóż kiere np.STR8 i do tego lusterko F1(moim zdaniem super by wyglądało)
:arrow: Z tył ja bym się pobawił z zadupkiem :D M.in zaszpachlował całe razem z lampą na gładziutko. Żeby nie było wgl. lampy. I kupić listwe led i przykleić na to. Tył był by boski, równiutko i do tego listwa led. Nie mówiąć już o subframe
:arrow: Felgi załóż od sr/roxa
:arrow: Wytnij kilka wzorków :)
:arrow: Pomaluj na jakieś customowe kolorki.

Skuter jest Twój. I Ty o nim decydujesz. Ale moim zdaniem to co napisałem wyglądało by bosko. Przedewszystkim ten subframe + nadkole gładziutkie .

Pzdr. Albi0404




_________________

' Żyje by jeździć, jeżdże po to by żyć ' - Malina!

I ♥ STUNT!


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 12:40 przez Albi0404, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 17:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2010, 15:56
Posty: 2
Pojazd:
samelas pisze:
ta tylnia opona jakie ma rozmiary ?


Oponka : Pirelli SL26 - 110/80-10


Albi0404, muszę przyznać, że fajne pomysły :*.

Albi0404 pisze:
Zrób Subframe


Na czym to polega? Rozumiem, że przedłużenie opony i silnika do tyłu. Ale jak to zrobić?




_________________

-- >> http://www.youtube.com/watch?v=IK6Ytt4-KC4 << -- Chiński badziew ? Chyba jednak nie ;]
Obrazek


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 17:47 przez Rataj, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy