Dzisiaj jest 26 paź 2024, 23:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 kwie 2005, 17:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2004, 18:20
Posty: 22
Lokalizacja: Elblšg
Pojazd:
Witam. Pisze do Jurka Mielocha, gdyż nie dostaję znaku życia, że cokolwiek się dzieje w sprawie moich częsci. Napisałem maila i nadal nie otrzymuje odpowiedzi. Tak więc dziś postanowiłem się nie cackać i zadzwonić do salonu i zamówić części, ale co? Pani, z która rozmawiałem wyjaśniła mi ze maja bardzo dużo klintów i nie może ze mna rozmawiać, więc powiedziała, abym wysłał fax, poczekł "trochę czasu", jak to pani powiedziała i wtedy dostane odpowiedź ile mam zaliczki wpłacić na konto firmy, a poczta przyjdzie przesyłka i przy odbiorze zapłacę resztę. Jak dla mnie masakra. Po co tak kombinować? Części, to chyba trzeba zamawiać miesiąc przed, a może je się dostanie?




_________________

Zip 50ccm


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2005, 17:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 gru 2004, 15:09
Posty: 4
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pojazd:
Może najlepiej to wyślij kase na konto a dopiero wtedy Ci wyśle.

A mowa że mają dużo klientów to jak dla mnie jest zbędną. Bo to chyba powód do dumy że jest dużo w Polsce klientów, a skoro się nie wyrabiają to należy zatrudnić następne osoby stworzyć miejsca pracy hehe.




_________________

www.aerox.pl
Yamaha Aerox YQ70

[img]-http://www.bazamen.webpark.pl/banner.gif-[/img]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 kwie 2005, 17:20 
*

Rejestracja: 19 kwie 2005, 17:17
Posty: 1
Lokalizacja: z polski
Pojazd:
milan pisze:
Witam. Pisze do Jurka Mielocha, gdyż nie dostaję znaku życia, że cokolwiek się dzieje w sprawie moich częsci. Napisałem maila i nadal nie otrzymuje odpowiedzi. Tak więc dziś postanowiłem się nie cackać i zadzwonić do salonu i zamówić części, ale co? Pani, z która rozmawiałem wyjaśniła mi ze maja bardzo dużo klintów i nie może ze mna rozmawiać, więc powiedziała, abym wysłał fax, poczekł "trochę czasu", jak to pani powiedziała i wtedy dostane odpowiedź ile mam zaliczki wpłacić na konto firmy, a poczta przyjdzie przesyłka i przy odbiorze zapłacę resztę. Jak dla mnie masakra. Po co tak kombinować? Części, to chyba trzeba zamawiać miesiąc przed, a może je się dostanie?

Nie wiem dlaczego mieloch teraz tak zwleka. Widocznie nie zale|y im na klientach bo "...maja bardzo dużo klintów ..." i amsz slac faks. To juz w ogóle glupota. duuuzy minus dla mielocha jak to prawda co milan pisze




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2005, 17:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2004, 18:20
Posty: 22
Lokalizacja: Elblšg
Pojazd:
No właœnie to mam na mysli. Mogła Pani nie odbierać, skoro miała tylu klientów. Wiesz...ja tak od ręki nie mam taj kasy (coœ kolo 350zł) więc od tak nie wpłacę bo sie obawiam, że przepadnš. Będę szukał innych osób, które mogš mi takie częœcie załatwić, albo sam wpdnę ze znajomym do Poznania. Widać firmi Mieloch Motocykle chyba nie zależy na klientach, skoro tak to wszystko jest załatwiane, czy się mylę? Jestem ciekaw odpowiedzi Jurka. Pozdro !




_________________

Zip 50ccm




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2005, 22:59 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Zależy nam na klientach, zeleży... Milan Ty nie musisz robić zaliczek - o czym chyba wiesz...

Napisz maila na jurek@mieloch.pl - postaram się odpisać jak najszybciej.

Dostajemy dziennie kilkaset maili i naprawdę staramy się odpisać wszystkim, ale jest to niewykonalne.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2005, 14:23 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2004, 18:20
Posty: 22
Lokalizacja: Elblšg
Pojazd:
Aha...
Ale kurcze...przy telefonie powinien być ktoś kto może poświęcić chwilę, bo Pani mi tak szybko tłumaczyla, zę tylko to pamiętałem. Pozdro!




_________________

Zip 50ccm




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy