Dzisiaj jest 30 wrz 2024, 12:28



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 03 mar 2010, 18:19 
*

Rejestracja: 25 lut 2010, 19:30
Posty: 40
Pojazd:
Witam wszystkich
Chce kupić jakiś cylinder do aeroxa interesuje mnie jakiś cylinder 70 ccm i żeliwny i taki żeby można było go używać na co dzień no i żeby miał ładnego kopa

Dzięki za odpowiedź
Pozdro


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
ile masz funduszy? Ale takim najwłaściwszym myśle że będzie Malossi Sport 70. ewentualnie Polini Sport, ale jednak brałbym malossiego jak juz. A jak masz troszke kasy to kup jakiegos TPR.




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:30 
*

Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:22
Posty: 20
Pojazd:
a masz już jakiś tuning? wstawianie większego cylindra na początku nie ma sensu ;/ zaczynaj od Wariator/Wydech. Wymiana cylindra to również wymiana gaźnika, co znacznie podnosi koszta ;]




_________________

ObrazekPiszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
gaźnika? niekoniecznie ;) raczej wału. Bo nie wiadomo ile na seryjnym posmigasz. Ale zeby to chodzilo bdb to wiadomo wiekszy gaźnik, odpowiedni króciec, zawór membranowy ;) a wariator i sprzegło czy wydech to wydaje mi się ze to juz podstawa przy tunie ;)




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:33 
*

Rejestracja: 25 lut 2010, 19:30
Posty: 40
Pojazd:
wario malossi
sprzęgło s6
gaźnik 17,5
wydech yasuni c
wał doppler
miałem wcześniej malossiego 70 ccm i ładnie śmigał ale go zatarłem i zostaje tylko ostaatni szlif bo raz był robiony i obawiam się że może nie wytrzymać po piórko co jest u dołu cylindra
to piórko będzie miało ok 1 mm




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:36 
*

Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:22
Posty: 20
Pojazd:
ja bym polecał S6 ew. Polini




_________________

ObrazekPiszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
s6 jak juz to streetrace jest żeliwny, a widząc opinie uzytkownikow na temat wykonania tego cylindra grubo bym się zastanowił. Co do osiągów też podobno rewelacji nie ma. Ale jak mowie to tylko tyle co w necie wyczytałem. Wiadomo dasz taki cylek 15latkowi który ma 1 raz stycznosc to bedzie zachwycony ;)) Jak masz kaske kup jakiegos TPR DuePlus. Są naprawde konkretne :)




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:41 
*

Rejestracja: 25 lut 2010, 19:30
Posty: 40
Pojazd:
ale to są żeliwne ??
Może ma ktoś jakiś cylinder go sprzedania może być do szlifu ??


Ostatnio zmieniony 03 mar 2010, 18:46 przez damianmazo, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:46 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
tak, mowa o żeliwie.




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 18:49 
*

Rejestracja: 25 lut 2010, 19:30
Posty: 40
Pojazd:
jak bym wiedział że wytrzyma ten mój cylinder to bym szczelił szlif i by chodziło jak marzenie lepiej jak oryginał bo o 1 mm większy tłok



Czy street race stage 6 jest mocniejszy od malossiego bo mi taki gościu powiedział że jest mocniejszy


Ostatnio zmieniony 03 mar 2010, 18:57 przez damianmazo, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 19:14 
*

Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:22
Posty: 20
Pojazd:
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=12513
przejrzyj sobie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś :) tylko ciekawe ile w tym prawdy ;)




_________________

ObrazekPiszę poprawnie po polsku.


Ostatnio zmieniony 03 mar 2010, 19:16 przez DurexPL, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 19:30 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2008, 18:34
Posty: 235
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pojazd: VFR 800FI - BTQT9
Imię: Paweł
2

Ostrzeżenia: 2
Alex_PL pisze:
s6 jak juz to streetrace jest żeliwny, a widząc opinie uzytkownikow na temat wykonania tego cylindra grubo bym się zastanowił. Co do osiągów też podobno rewelacji nie ma. Ale jak mowie to tylko tyle co w necie wyczytałem. Wiadomo dasz taki cylek 15latkowi który ma 1 raz stycznosc to bedzie zachwycony ;)) Jak masz kaske kup jakiegos TPR DuePlus. Są naprawde konkretne :)


A masz Streetrace że piszesz o nim takie bzdury, bo jeśli tylko gdzieś wyczytałeś na necie i tylko siejesz zamęt to gratuluję. Poziom ludzi się obniża coraz bardziej, pisać o czymś czego się w życiu nie widziało na oczy, nie trzymało w ręce a jedynie czytało jakieś bzdury.

Tak się składa że akurat mam Streetrace w moim Neosie i to wszystko pięknie lata. Nie wiem co za idiota pisze że cylek jest wykonany do bani. A jak wyczytałem że z osiągami PODOBNO nie ma rewelacji... :mrgreen: Haha i te "podobno". Osiągi ma lepsze niż Malossi Sport już nie mówiąc o Polini, cylek ten porównują do Sport Pro tyle że SP jest mocniejszy odrobinę no ale to alu i 1 pierścień. A jeśli tylko gdzieś wyczytałeś na forum i w życiu go nie miałeś w ręce już nie mówiąc o używaniu to nie pisz! Piszesz tylko bzdury wyczytane gdzieś nie wiadomo gdzie.


Ostatnio zmieniony 03 mar 2010, 19:31 przez Pavlak, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 23:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2009, 18:12
Posty: 166
Pojazd:
Pavlak pisze:
Alex_PL pisze:
s6 jak juz to streetrace jest żeliwny, a widząc opinie uzytkownikow na temat wykonania tego cylindra grubo bym się zastanowił. Co do osiągów też podobno rewelacji nie ma. Ale jak mowie to tylko tyle co w necie wyczytałem. Wiadomo dasz taki cylek 15latkowi który ma 1 raz stycznosc to bedzie zachwycony ;)) Jak masz kaske kup jakiegos TPR DuePlus. Są naprawde konkretne :)


A masz Streetrace że piszesz o nim takie bzdury, bo jeśli tylko gdzieś wyczytałeś na necie i tylko siejesz zamęt to gratuluję. Poziom ludzi się obniża coraz bardziej, pisać o czymś czego się w życiu nie widziało na oczy, nie trzymało w ręce a jedynie czytało jakieś bzdury.

Tak się składa że akurat mam Streetrace w moim Neosie i to wszystko pięknie lata. Nie wiem co za idiota pisze że cylek jest wykonany do bani. A jak wyczytałem że z osiągami PODOBNO nie ma rewelacji... :mrgreen: Haha i te "podobno". Osiągi ma lepsze niż Malossi Sport już nie mówiąc o Polini, cylek ten porównują do Sport Pro tyle że SP jest mocniejszy odrobinę no ale to alu i 1 pierścień. A jeśli tylko gdzieś wyczytałeś na forum i w życiu go nie miałeś w ręce już nie mówiąc o używaniu to nie pisz! Piszesz tylko bzdury wyczytane gdzieś nie wiadomo gdzie.


Czy ty za przeproszeniem jestes ****** czy ******? Pisze ***** że wyczytałem i nie wiem ile w tym prawdy. Naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem a następnie krytykuj ludzi ******* !!

'' JAK JUZ PISAŁEM WYŻEJ SĄ TO INFORMACJE JAKIE WYCZYAŁEM W INTERNECIE!!''
Nie wiem może goście piszący to mieli stycznosci z róznymi cylindrami S6 i innych firm a nie tak jak Twoja osoba tylko z tym jednym i robisz tutaj wielkie HALO ze tobie akurat super sie sprawuje, super wykonany bo w zyciu jeszcze za mało widziałeś ! tego nie wiem. Pomyśl następnym razem. nim zaczniesz pisać jakies pierdoły z których śmiać się tylko można. Przeczytaj jeszcze raz mój post wyżej i zastanow sie 10 razy i odpowiedz jeszcze raz.


Ostrzeżenie za nad wyraz chamskie zachowanie, obrażanie innego użytkownika.
Takie zachowanie nie będą tolerowane na tym forum !

raggaman555




_________________

Projekt 2010. - Ruszamy.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 10:06 przez Alex_PL, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 23:41 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2008, 18:34
Posty: 235
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pojazd: VFR 800FI - BTQT9
Imię: Paweł
2

Ostrzeżenia: 2
*******, piszesz o czymś czego w życiu nie miałeś w rękach, nie mówiąc już zamontowane u siebie w skuterze i wypowiadasz się na temat tej rzeczy oraz piszesz swoją opinię sugerując się tylko jakimiś wypocinami innych, gdzieś, kogoś, nie wiadomo gdzie na internecie. To za przeproszeniem kto tutaj jest ******* i musi się leczyć? Ja stosuję taką zasadę że jak nie miałem albo chociaż nie widziałem na żywo czegoś to się nie wypowiadam na temat tej rzeczy. Proste i nie wprowadzam tym samym innych w błąd i nie robię złej opinii danej rzeczy bo gdzieś ktoś tam słyszał a nie wiadomo gdzie a może to kumpel kumpla mojego kumpla mówił.... :roll:

Ostrzeżenie za obrażanie użytkownika !

raggaman555


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 10:10 przez Pavlak, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2010, 18:22 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2009, 12:07
Posty: 107
Pojazd:
polecam dr evolution przyzwoity cylek i za dobrą cene a osiągi? jak na moim setupie z gazu mi leci na koło to myśle ze jest git v-max jaki wycisłem z niego to 106km/h mierzone gps :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2010, 18:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Bierz Streetrace .. W kwesti : Jakosc / osiagi / cena moim zdaniem wygrywa tej klasie cylkow.




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 mar 2010, 18:52 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2009, 21:01
Posty: 905
Pojazd:
Bierz malossiego sporta albo streetrace zastawnów sie też nad cylindrem nie tylko ze względu mocy ale też ze wzgledu na żywotnośc i spalania paliwa.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy