Dzisiaj jest 02 maja 2024, 9:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 mar 2010, 0:48 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 0:27
Posty: 48
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Mam problem z moją gilerą. Chodzi o to, że skuter masakrycznie dużo pali tzn na pełnym zbiorniku robię jakieś 50km. Ma słabe przyśpieszenie. Dopóki silnik jest zimny nie jedzie więcej jak 20km/h gdy się rozgrzeje jedzie normalnie jakieś 80km/h. No i jakoś dziwnie przyśpiesza chodzi o to, że gdy dodaje gazu to reakcja jest dopiero po chwili jakieś 3 do 4 sekund. Gaźnik mam seryjny Weber OM 12 z dyszą 72. Pomóżcie proszę.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 12:15 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2009, 8:47
Posty: 271
Lokalizacja: Łuków
Pojazd:
Na którym ząbku iglica ustawiona? przeczyściłeś filtr powietrza?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 12:17 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 0:27
Posty: 48
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Ustawione jest na środkowym ząbku, a filtr jest czysty. Ten gaźnik webera jest chyba mało popularny? Może to jeszcze pomoże w rozwiązaniu tego problemu, skuter bardzo mocno dymi siwym dymem i z tłumika wydostaje się nie do końca spalona benzyna w kolorze czarnym. Gdy podłoży się rękę pod wylot to p chwili jest cała mokra i czuć benzynę.


Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 12:33 przez pawciu303, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 13:12 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2009, 20:54
Posty: 724
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd:
Miałem webera. Ma humory nie powiem ale da się z nim współpracować. Przedmuchałeś i przeczyściłeś cały gaźnik? Rozebrałeś go na części pierwsze? Dokręć dobrze dysze. Masz taki czarny podłużny plastik? Zobaczysz go po zdjęciu pokrywy pływaka. Jeżeli go masz i jest szczelny to wina leży w zepsutym ssaniu. :roll:




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Piaggio Typhoon LC
Kubica, jesteśmy z tobą!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 13:47 
*

Rejestracja: 07 mar 2010, 0:27
Posty: 48
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Nie mam tego plastiku i to mnie zastanawia. Do czego służy ten plastik? Mam teraz taki mały problem założyłem jej gaźnik i coś nie chce palić tzn jak już w końcu odpali to chodzi, trzymam ją na gazie i wszystko gra ale gdy puszcze manetkę to chwile pochodzi i gaśnie. Nie chce potem odpalić (odpala ale dopiero tak po 20 minutach). Co to może być?

Co do pytania Banakil to wielkie dzięki, tak mnie to zastanawiało, że wyciągnąłem gaźnik i okazało się że oprócz tego plastiku to nie ma i dyszy od ssania. Dzięki. Czy brak tej dyszy może powodować te wszystkie problemy?


Ostatnio zmieniony 07 mar 2010, 15:10 przez pawciu303, łącznie zmieniany 4 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy