Dzisiaj jest 26 paź 2024, 21:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 14 kwie 2008, 17:45 
*

Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:06
Posty: 5
Lokalizacja: Pruszków
Pojazd:
Witam,
na początek chciałem powiedzieć że jestem tu nowy... Więc jeśli to zły temat niebanujcie..
Kupuje w tym sklepie sporadycznie. Potrzebuje pomocy od sprzedających. Nie chce sie kłócić czy coś będzie mi pasować czy nie bo w teorii to nic mi nie pasuje. Trochę już kompletowalem części od innego skutera do mojego i da radę spasowac... Więc, mój skuter to Piaggio Sfera S80 z 94r. Oryginalnie posiada silnik pojemności 80cc. Nie ma do niego zbyt wielu części, ale kombinuje jak mogę, np wydech skompletowalem od Piaggio/Gilera 50cc (NRG), dokupilem zawór membranowy Malossi również od Sfery 50cc. Sprzęgło za to mam od Sfery 125cc. Zamierzam kupić w sklepie M. przeciwtalerz z wentylatorem Polini evo od silnika Piaggio/Gilera 50cc i myślę że również będzie pasował. Teraz potrzebuje bardzo tylnich talerzy od układu napędowego. Wszystko, na czym jest zamontowane sprzegło, bez sprężyny. Interesuje mnie korektor momentu obrotowego Polini do Piaggio. I tu pytanie. Czy będzie pasować? Jeśli porobiłbym zdjęcia, obmiary starego korektora to dałoby radę obmierzyć ten Polini? Zależy mi na tym ponieważ nigdzie nie mogę tego dostać. Zapewne mógłbym sprowadzić z włoch z piaggio ale są to wysokie koszty. Mogę liczyć na pomoc?




_________________

Sfera Revolution Project - 60%


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2008, 19:05 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Prędzej dostaniesz odpowiedź gdy zadasz to pytanie na maila sklepu!




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2008, 19:29 
*

Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:06
Posty: 5
Lokalizacja: Pruszków
Pojazd:
Jeśli chodzi o maile do sklepu... Wysyłałem nie raz i otrzymywałem odp na ćwierć mojego pytania a reszty musiałem sam sie domyślić. Nie podoba mi sie jak funkcjonuje kontakt mailowy z sklepem. Widzę że zaglądają tu panowie ze sklepu to może pomogą mi w tych sprawach odwrotnie, jak odpowiedzi na maile które są pisane na 'odczep sie' i opierają sie w większości na teorii...

[ Dodano: Sro Kwi 16, 2008 7:14 pm ]
Wolałbym uzyskać w miarę szybko odp od kogoś z sklepu. Nie wiem czy zamawiać tu czy już wypełniać zamówienie do Niemiec... :neutral:

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 4:47 pm ]
Dziękuję. Rezygnuję :mad:




_________________

Sfera Revolution Project - 60%




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy