Dzisiaj jest 02 maja 2024, 6:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 29 gru 2009, 22:02 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Nie mam pojęcia jak to się stało 0o




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 02 sty 2010, 21:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2009, 0:17
Posty: 319
Lokalizacja: teraz Bobowo :D
Pojazd:
mnie dobija ten błąd eurror server, przeciążenie servera i się domyślam czemu tak się dzieje otóż, wiadomości w skrzynkach też coś zajmują a jak tak z 60% użytkowników a tak zawalone skrzynki że równie dobrze mogło by być 1000% a nie 100 tylko to i tak by dla nie których za mało
to pomyślałem by samo czynie wiadomości starsze niż hm... 2-3m-c były usuwane
a i tematy starsze niż 6 m-c powinny być samo czynie używane (tematy nie odwiedzane dłużej niż 6m-c dokładnie oto mi chodzi)
i zróbcie coś z tym bo mieloch powoli zaczyna się robic jednym wielkim śmietnikiem ciągle obciążony śmieciami
sklep zarabia po kilkadziesiat tysięcy miesięcznie a nie mają kasy na normalny server ;/ tylko żeby mi ktoś nie wyjechał że, skąd ja mogę wiedzieć ile zarabia sklep( od znajomego wiem że na jednym produkcie można zarobić do 40% czyli jak coś kosztuje 100zł to mieloch kupił to z od dostawcy za 60 ;] )

Zróbcie coś z tym błędem servera bo zaczyna irytować :evil:
co 5 przejść systematycznie wylatuje mi ten błąd a mam laptopa wiec jak się zdenerwuję co prada będę miał problem z kopnięciem w komputer ale z rzutem nim o ścianę ni będzie problemów !!!!!


Ostatnio zmieniony 02 sty 2010, 22:23 przez DR_Evolutio, łącznie zmieniany 7 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sty 2010, 22:05 
Ex Moderator

Rejestracja: 13 sie 2009, 15:24
Posty: 397
Pojazd:
DR_Evolutio pisze:
tylko żeby mi ktoś nie wyjechał że, skąd ja moge wiedziec ile zarabia sklep( od znajomego wiem że na jednym produkcie można zarobic do 40% czyli jak cos kosztuje 100zł to mieloch kupił to z od dostawcy za 60 ;] )


Dlaczego przytaczasz tu politykę handlu ? Zacznij w ten sposób zarabiać..może otwórz spółkę z kolegą- starym wyjadaczem..i sprezentujcie nowy serwer :wink:
Poruszanie kwestii finansowych w takim przypadku jest totalnie nie na miejscu!

DR_Evolutio pisze:
rzutem nim o ściane ni będzie problemów !!!!!


Polecam głębokie oddechy i coś na uspokojenie :wink:


Mnie i chyba każdego z Nas irytuje w pewien sposób ten error, ale trzeba to przetrzymać i nie pienić się bo to nic nie da.

DR_Evolutio pisze:
jednym wielkim smietnikiem ciągle obciążony śmieciami


Jakby wszyscy przestrzegali regulaminu i nie pisanie takich samych tematów , używali szukajki..to "śmieci" byłoby troszkę mniej :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sty 2010, 22:35 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2009, 19:15
Posty: 434
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Pojazd:
raggaman555 pisze:
akby wszyscy przestrzegali regulaminu i nie pisanie takich samych tematów , używali szukajki..to "śmieci" byłoby troszkę mniej :wink:


Tu jest cała prawda o tym forum ? Dlaczego się tnie, wyskakują errory ? Serwer siada... Przez co ? Przez użytkowników , którzy piszą bzdurne tematy
Cytuj:
''x czy y'

Jak takie coś widzę to mnie zalewa...

Cytuj:
'' jakie odwiedzacie fora''

Co was to obchodzi ? Odwiedzicie forum o grze , o której nie słyszeliście i nie pogracie sobie w nią , bo żeby pograć trzeba wyłożyć na dobrą kierownica która oscyluje ceną od 400 do 900 zł ? Wejdziecie na forum o elektronice ,żeby przeczytać coś czego nie zrozumiecie ?
Większość z Was się nudzi po prostu i zawalcie bezsensownie forum, a potem płaczecie ....
Przepraszam że tak pojechałem , ale nie mogę czytać tego co niektórzy piszą , a tym co sami robią w związku z tym ...


Co do poprzedniej strony , bo przez przypadek zauważyłem o moim temacie związanym z ringami '' Jak zrobić ring , wejdź a się przekonasz...''
Temat założył użytkownik AREA z prośbą o napisanie mu jak zrobić ring ... Napisałem pełną instrukcje , więc kazał przerobić temat , tak żeby mój post był jako pierwszy..
Poprosiłem o to moderatora i w dodatku podwiesił temat ..
To nie jest błąd wynikający ze złego stanu tego forum lecz z oprogramowania , którym jest PHBB modified by Przemo , które posiada błąd wynikający z podwieszania i zostawienia starego autora , nawet jeżeli jest on usunięty z tematu ( pierwsze jego posty) ...
Tak wiem ,że Wam namieszałem i większości nie rozumiecie :)
Pozdrawiam
Mayday :)




_________________

[center]Ku pamięci [*] [/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 19:09 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lip 2009, 21:39
Posty: 747
Lokalizacja: WWA, URS.
Pojazd:
W dziale silnikowym "Minarelli" jest napisane w opisie "Oveto" zamiast "Ovetto" i w "Różne" jest "Huyosung" zamiast "Hyosung" :mrgreen: Pozdr.




_________________

Był: Nerox
Jest: Nissan Micra K12 & Yamaha Neo's 70cc LC




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy