Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 20:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 7:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2009, 21:04
Posty: 62
Lokalizacja: Wwo
Pojazd:
Bardzo ładny keeway pietras, skąd wiesz że nie potrafi korzystać z tych części, może akurat wie więcej na temat tuningu niż ty.




_________________

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 11:34 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2008, 21:16
Posty: 215
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
Bo widze ze nawet sam portingu nie potrafi zrobić. Daje komus zeby zrobił. Po drugie niech mi nawet powie jaki kąt otwarcia okna wydechowego planuje ? Zapewne nie bedzie nic robić z cylinderem. Jeżeli miał by plany przerubek i rozwiertów to by o tym napisał i wiecej sie rozpisał. Jak na razie napisał tylko ze oddał cylek czy kartery jakimuś frankowi i tyle ;/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 13:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2009, 10:22
Posty: 11
Lokalizacja: Luboń
Pojazd:
Projekt robię już od tamtej zimy tylko teraz postanowiłem go wrzucić na forum wiec nic nie zwaliłem z projektem. Porting był robiony przez profesjonalna firmę która na co dzień zajmuje się przygotowywaniem maszyn do wyścigów , ktoś kto sie interesuje wyścigami powinien kojarzyć TNT racing team. I trochę wiem o tuningu i co można wyciągnąć z tego setapu.




_________________

Obrazek
Gg : 2674299




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 13:24 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2008, 21:16
Posty: 215
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
To jaką chciałbys moc wyciągnąć z tego cylka ? Bo jestem ciekaw co powiesz




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 13:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2009, 10:22
Posty: 11
Lokalizacja: Luboń
Pojazd:
ok 17 koni




_________________

Obrazek
Gg : 2674299




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 14:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2008, 21:16
Posty: 215
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
hhaahh to sobie odejmij 2 konie. Po pierwsze NIGDY nie osiągniesz takie mocy na seryjnym zapłonie (nawet jezeli bedziesz miał Poliniego, z resztą to i tak nie jest dobry zapłon, są o niebo lepsze z cewką), po drugie nie masz nawet overrange co jest kluczową sprawą, po trzecie najważniejsza sprawa to nie masz S6r mod. tylko zwykłego S6R-a a to różnica, nie mała.

Niektórym w niemczech trudno wycisnąć 17 koni a ludzie na zachodzie są około 2-3 lata na przód z tuningiem, a nawet wiecej. Jak bedziesz miał 15 koni to sie ciesz bo to i tak duzo jak na taki set up.

Jaki masz kąt okna wydechowego ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 14:19 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2008, 12:21
Posty: 1116
Lokalizacja: Miami
Pojazd: 5 jachtów w porcie 8 ferrari
pietras, myślisz że jak jesteś bogaty i na wszystko masz kase to możesz się wyśmiewać z innych. Chcesz podyskutować to pisz do niego na gg albo PW a nie robisz niepotrzebny spam w jego temacie.

Sorry musiałem to napisać bo robi się to dziecinne.




_________________

razor99 pisze:
jedyne i słuszne auto to golf w dieslu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 14:30 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2008, 21:16
Posty: 215
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
Nie chodzi tutaj o kase tylko mógłby troche pomysleć i zainteresować sie tym co ma i co moze z tego wycisnąć. Nie wysmiewam sie ale jezeli chłopak walnął 17 koni to troche smieszne. Zobacz projekty które są naprawde bardzo podobne które mają max 15,5-16 koni. Koń w tą czy w tą to nie mała różnica.


Z resztą nie wtrącam sie. Czekam na jakis film z jazdy.


Pozdrawiam Pietras.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 14:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2009, 10:22
Posty: 11
Lokalizacja: Luboń
Pojazd:
Zapłon Poliniego nie jest dobry masz racje dlatego go sprzedałem i kupuje coś w stylu Hpi Digital albo Italkit bo mam okazje w dobrej cenie. Overrange jest dobry ale mi niepotrzebny i to jest sprzęt na miasto i do dojazdu do szkoły a nie do ściganie się po torze.

Cały tuning to jest dla mnie zabawa i przyjemność .

Kąt będę wiedział wieczorkiem jaki mi kolega zrobił bo w takich sprawach to sie nie znam. I dlatego tego nie robiłem.

Co do osiągów będzie pomiar z hamowni po świętach gdy będzie zapłon i sie wszystko okaże.




_________________

Obrazek
Gg : 2674299




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 21:41 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2009, 21:04
Posty: 62
Lokalizacja: Wwo
Pojazd:
pietras, to że kolega lopatka, dał cylinder do renomowanego serwisu czy innego zakładu nie świadczy o jego niewiedzy na temat tuningu, poprostu może chce mieć pewność że wszystko będzie w 100% dobrze zrobione i że będzie mial tą pewność ze mu się nic nie rozleci, a tak apropo masz jakiegoś znajomego w TNT racing team czy poprostu skontaktowaleś sie z nimi;d??




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 10:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2009, 10:22
Posty: 11
Lokalizacja: Luboń
Pojazd:
znajomi, cały Team ;p




_________________

Obrazek
Gg : 2674299




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 11:19 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2008, 23:24
Posty: 35
Lokalizacja: Gdańsk / Hull
Pojazd:
duuzo tu do czytania, ale na poprzedniej stronie wyczytałem że ktoś zjechał posiadacza owego ,,kiłeja" bo powiedział że wolałbym kupić markowy skut!!!, i tu właśnie sie nie zgodzę , to jest najbardziej tępe podejście, właśnie ja pochwalam ludzi którzy kupują gówno a robią z tego naprawde coś, nie mówi tu o neonach w wildze , tylko np swap silnika, bo np matrix jest ładny z zewnątrz ale kijowy silnik, i połączenie dobrych cech , i wtedy wychodzi coś naprawde fajnego a nie kolejny rox z lampą z mielocha czy nadkolem kupionym z mielocha




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 12:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lut 2010, 23:39
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
lopatka jesteś genialny. taki setup w matrixie super! 150 km/h jechać keewayem to aż strach :D




_________________

Moto-Magnus Veniro BLACK&GOLD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 13:05 
*

Rejestracja: 11 cze 2008, 19:35
Posty: 83
Pojazd:
wrona pisze:
duuzo tu do czytania, ale na poprzedniej stronie wyczytałem że ktoś zjechał posiadacza owego ,,kiłeja" bo powiedział że wolałbym kupić markowy skut!!!, i tu właśnie sie nie zgodzę , to jest najbardziej tępe podejście, właśnie ja pochwalam ludzi którzy kupują gówno a robią z tego naprawde coś, nie mówi tu o neonach w wildze , tylko np swap silnika, bo np matrix jest ładny z zewnątrz ale kijowy silnik, i połączenie dobrych cech , i wtedy wychodzi coś naprawde fajnego a nie kolejny rox z lampą z mielocha czy nadkolem kupionym z mielocha

Nie rozumiem... Czy przełożenie silnika minarelli to jest jakiś rekordowy wyczyn? Przecież tam wszystkie mocowania się zgadzają, tylko miejsce na chłodnicę trzeba zrobić.
korzenny pisze:
lopatka jesteś genialny. taki setup w matrixie super! 150 km/h jechać keewayem to aż strach :D

:lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 13:27 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 paź 2009, 13:38
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
Żałośni jesteście (do tych co piszą np.
Cytuj:
Wolał bym kupic np. f12 i zrobić ją na sporta niz pchac siano w chinczyka.
Ale to nawet nie o to tutaj chodzi. Podstawa to wiedza a ty jej niestety nie masz.
)

Fajna maszynka osiągi niezłe powodzenia w pracach przynajmniej roxy będą wąchać spaliny jak ty ich weźmiesz :D (mimo to że silnik minarelli) :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 19:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2009, 21:04
Posty: 62
Lokalizacja: Wwo
Pojazd:
Według mnie projekt łopatki jest kozacki i jestem pewien ze ten matrix jest jedyny w swoim rodzaju xD




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 20:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2009, 17:45
Posty: 35
Lokalizacja: Czerwonak/Poznań
Pojazd:
Porting na pewno świetnie wykonany jak wszystko co robi TnT :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 20:41 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2008, 9:22
Posty: 878
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
To że taka moc w milkiłeju nie świadczy od razu że się rozleci ale dla pewności dodał bym wzmocnienia ramy bo przy większych prędkościach nawet nieduże dołki na drodze a o te nie trudno w polce przenoszą na ramę ogromne obciążenia co może się skończyć pęknięciami spawów lub nawet ramy choć miałem sam ramę z cepa i wygląda on dość solidnie


Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 20:41 przez mateusz24, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 21:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2009, 10:22
Posty: 11
Lokalizacja: Luboń
Pojazd:
rama jak narazi nie pływa . ale jak coś zacznie sie dziać będzie wzmacniana bez zwłocznie




_________________

Obrazek
Gg : 2674299




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 mar 2010, 22:05 
*

Rejestracja: 17 maja 2009, 18:09
Posty: 160
Pojazd:
pietras, co Ty mu chłopie zazdrościsz? Masz roxa i myślisz , ze jestes fajny? :lol: :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy