Dzisiaj jest 26 paź 2024, 21:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 maja 2008, 15:08 
*

Rejestracja: 27 kwie 2008, 12:54
Posty: 3
Pojazd:
Witam, jestem posiadaczem Aprili SR50R Factory (gaźnik, silnik piaggio/gilera).
Nie ma kategori mojego motoru w sklepie online, więc szukałem części pod silnik piaggio/gilera. Chciałbym zamówić:
1. Sprzęgło RMS Racing PRO (107mm) - pod silnik Piaggio/Gilera
2. Wariator HEBO Next Gen - pod silnik piaggio/gilera
3. Jakiś dzwon (prawdopodobnie stage6) - 107mm - jest napisane tylko gilera...

Czy te części będą pasowały do Aprili SR50R Factory (gaźnik, silnik piaggio/gilera)?

Pierwszy raz spotkałem się z brakiem mojego modelu skutera w "katalogu sklepu" więc wybaczcie mi te dość proste pytania, ale nie chce później problemów, wkońcu zamawiam częśći za prawie 700 zł i chciałbym aby wszystko było ok.
Z poważaniem

Przed chwilą zadzwoniłem pod nr telefonu do Mieloch Motocykle (nie sklepu online) miły pan wszystko mi wyjaśnił, daje duży + dla obsługi klienta bo jest najwyższej klasy.
Co do przesyłki to sądzę, iż jeśli dzisiaj zamówie to będzie za jakieś 2-4 dni, nie tak jak na skutercentrum gdzie CZEKA SIE MIESIĄCAMI. Naprawde wielki plus dla "mielocha", chyba jedyny poważnie podchodzący sklep motoryzacyjny do problemow klienta.


Dzisiaj (14.05) dostałem emaila od sklepu o takiej treści:

"Witam

Ten dzwon jest do Piaggio - kategoria Aprilia SR Faktory będzie w nowym
sklepie, który powinien ruszyć jeszcze latem..

Nie wszystkie częsci od Piaggio będa pasować.

Dzwon jest dostępny w magazynie.

Pozdrawiam"

O co chodzi w stwierdzeniu ze nie wszystkie bedą części pasowały, czy części które zamawiam mogą nie pasować, w salonie mieloch (dzien wczesniej, jak pisałem wyżej) powiedziano mi że części będą pasować. Autor E-maila, miał na myśli takie części jak np tłumik, który nie będzie pasował z powodu innego dostępu do cylindra ?
Przekładnie posiadam piaggio (mam skuter drugi model piaggio i tam jest dokładnie ta sama przekładnia, zreszta widziałem przekładnie od piaggio mc2 i to jest dokładnie ta sama) więc teoretycznie części powinny pasować ?
Prosiłbym o wypowiedź kogoś obeznanego w tym temacie.
Z poważaniem.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2008, 12:36 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Te części będą pasować.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2008, 14:27 
*

Rejestracja: 27 kwie 2008, 12:54
Posty: 3
Pojazd:
Ogromny pozytyw dla sklepu, wczoraj rano dostałem emaila że części spakowane i gotowe do wysyłki i tu uwaga DZISIAJ RANO części już są u mnie. To była najszybsza przesyłka jaką kiedykolwiek mi dostarczono (mieszkam w woj. lubelskim wiec w odleglosci ok 400-450km). Kolega zareagował tylko stwierdzeniem cyt. "Bo to Mieloch, ja sie nie dziwię".
Junior, czy w polowie tego sezonu bedzie juz nowy sklep online (bo powiedziano mi że zostanie tam dodana kat. Aprilia SR50R Factory) ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2008, 22:37 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 mar 2008, 1:03
Posty: 15
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd:
Również z niecierpliwością czekam na dodanie "naszej" wersji Aprili w katalogu sklepu.
Jakby nie patrzeć te najnowsze modele SR50 ( wersje na gaźniku z silnikiem P/G z 2006/07 r.) juz są dosć popularne w polsce i użytkownicy wiedzieliby gdzie konkretnie szukać.

Jak narazie alternatywą jest kontakt tel. i dokładnie dopytanie się co i jak.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 maja 2008, 9:49 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Maił już być na przełomie kwietnia i maja, ale wynikło kilka opóźnień - jak wszystko dopracujemy ruszy. Kategorie będą uzupełnione.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy