Dzisiaj jest 13 paź 2024, 22:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 10 maja 2010, 21:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2010, 20:42
Posty: 51
Lokalizacja: Legnica [DL]
Pojazd:
Wiem ile sie napałowałeś przy nim,bo nie raz mi trułeś dupe,zresztą ja Ci też :E Rób tą swoją lodówe,zobaczymy co z tego będzie :) Powodzenia!




_________________

[center]Obrazek[/center]
[center]Moja <3
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=62093[/center]


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 10 maja 2010, 21:41 
*

Rejestracja: 08 lip 2009, 10:25
Posty: 25
Lokalizacja: Tczew
Pojazd:
Fajny Quantum :d




_________________

Sibik pisze:
prawda była blokada ale sprężynki dały mi ze 12-15km/h więcej


chUdy pisze:
Spróbuj rozpoławiaczem kinetycznych z napędem trzonkowym (siekierką) :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 18:54 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2009, 19:47
Posty: 811
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
[center]Nowe fotki w deszczu dlatego taki brudny :
Aparat ( D900i )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Zamierzam założyć szersza oponkę na tył, komentować! i doradźcie co z przodem zrobić. :P [/center]




_________________

[center]Obrazek[/center]


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 18:58 przez Stasiu2, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 20:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 11:43
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Wiesz, ale seryjny markowiec którego wyprzedasz jest - 1. tańszy 2. ładniejszy 3. mniej awaryjny . Włożyłeś tyle kasy, że markowym latał byś 120 - 130 a nie 102 ;)




_________________

Hondziałke




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 21:00 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2009, 19:47
Posty: 811
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
Rumek, już nawet sam myślałem by kupić markowca, ale nie bo mam sentyment do niego dbam o niego robię wszystko by było ok i się nie psuje.Co do tego że tańszy to nie powiedziałbym że jest droższy od markowca.102km/h osiągłem na prawie kwadratowych rolkach jak mi przyjdą od mielocha to zdam relacje.




_________________

[center]Obrazek[/center]


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 21:01 przez Stasiu2, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 21:01 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Godne moto. Każdy jeździ tym czym może. Należy się uznanie za wkład w te moto..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 21:41 
*

Rejestracja: 12 wrz 2009, 21:05
Posty: 10
Pojazd:
Najlepiej jest powiedzieć kup markowca. To daj mu hajs niech sobie kupi roxa i śmiga 130 na full sporcie. Te gadanie to już żałosne się robi. Doradź mu co ma zrobić, żeby sprzęt, który teraz posiada sprawował się jak najlepiej, a nie gadać, że markowiec elo kozak full rakieta. Nie każdy zarabia grube miliony i ma to na co go stać.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 21:48 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2009, 19:47
Posty: 811
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
Has99, na markowca mnie stać, ale chodzi mi o to że mam sentyment do tego Zippka jeżdżę nim drugi rok wiem co mu było, wiem co mu może być.Nie mógł bym go oddać za jakiegoś markowca bo bym się zapłakał no chyba że by to było full evo. :evil:
Pojeżdżę nim jeszcze rok może troszkę zmienni się w setupie oddam go bratu ponieważ on jest dla mnie bezcenny wiem co w niego wsadziłem napewno tej kasy już nie odzyskam a ja przeniosę się na Huske 125SM , później Hyosunga GT650 i dalej już sam nie wiem.




_________________

[center]Obrazek[/center]


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 21:49 przez Stasiu2, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 7:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 11:43
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Has99 pisze:
Najlepiej jest powiedzieć kup markowca. To daj mu hajs niech sobie kupi roxa i śmiga 130 na full sporcie. Te gadanie to już żałosne się robi. Doradź mu co ma zrobić, żeby sprzęt, który teraz posiada sprawował się jak najlepiej, a nie gadać, że markowiec elo kozak full rakieta. Nie każdy zarabia grube miliony i ma to na co go stać.


A myślisz, że mnie stać na nowego markowca ? Kupiłem sobie grata za 1650 zł (wygląd grata, silnik nawet nawet), włożyłem w niego tyle, że bym zrobił z niego Full Racinga, wiem na czym stoje - wiem, że się nie rozwali w pół, a podczas wypadku ucierpią plastiki - a nie cały skuter, rama nie pęknie w pół. W serii lecę 102-105 km/h - czyli tyle ile ten jego czajnik. To nie jest żaden najazd, gdybym miał kase - też zrobiłbym jakiegoś chińczyka (tylko takiego oporowego, tego małego, Colibra czy coś tam), tylko zeswapowałbym odrazu na P/G, wzmocnił ramę - poprostu bałbym się jeździć czymś co po wjechaniu w dziurę wygina się w pół. Wielkie uznanie dla Ciebie, że chcesz się w to bawić.




_________________

Hondziałke




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 8:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2009, 23:01
Posty: 67
Lokalizacja: Skwirzowa/Sandomierz
Pojazd:
Rumek, widać, że tym nie jezdziłeś, a wypowiadasz się, ten zipp jako jeden z najwcześniejszych modeli jest wiele lepszy od tych co teraz robią , gdzie bardziej liczy się produkcja masowa niż jakość i bezpieczeństwo użytkowania!
Jeździłem tym przez parę lat i miałem z nim przejścia, że by w jednym poście nie pomieścił.
Mianowicie, wady wieku dziecięcego, czyli trzy razy padała mi cewka na skutek wilgoci.
Problemy gaźnikowe, nie trzymanie obrotów , gdy ciepły mimo, że gaźnik renomowanej japońskiej marki Mikuni. Wiele by pisać.
Co do plastików to ewidentnie są za słabe i często pękają. Ogólnie skuter przestał w serwisie rok, a drugi rok nie jeżdżony. Byłem młody nie wiedziałem jeszcze wszystkiego, a użytkowałem go od 11 roku.
Co do ramy nie można nic złego powiedzieć, gdyż jest wytrzymała mimo wszystko.




_________________

Malowanie proszkowe, piaskowanie , spawanie aluminium :
malowanie-proszkowe-na-100-t374647.html GG:15629454




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 9:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 11:43
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Poprostu wiem co jest dobre a co nie :) Jeżeli to by było Kymco - okay, można to jeszcze przyjąć - bo to są produkty lepsze jakościowo. Mówię co ja bym zrobił - wolę mieć starszego markowca i sobie go zrobić, niż nowego czajnika. Wczoraj widziałem kolegi, jedzie jedzie, zgasł, odpalił za 5 kopem i cały czas trzeba było dawać gazu by nie zgasł. Oczywiście, twój jest w nieporównywalnym stanie technicznym, ale gdy coś już padnie - nie pozbierasz się z naprawami :D Co do modyfikacji czachy - zrób zdjęcie samego przodu to coś postaram się wymodzić w PS'ie




_________________

Hondziałke


Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 9:14 przez Rumek, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 9:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2010, 17:14
Posty: 76
Pojazd:
Rumek, to ze chinczyk nie znaczy ze najgorszy nie jeden chniczyk by wziol ta twoja runerke xD a Co do twoich osiagow to napewno one sa licznikowe ;p




_________________

Obrazek Staram się pisać poprawnie :)

]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 13:22 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lut 2009, 21:02
Posty: 231
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Pojazd:
Powiem ci tak że jest to chyba jeden z najszybszych chińczyków na tym forum czyli wielkie gratulacje :mrgreen: A na przód nie mam pomysłu ...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 13:53 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2009, 19:47
Posty: 811
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
Rumek, widocznie nie jedziłeś, rama jest wytrzymała przeżyła już nie jedno miałem już nim szlifa przy 60km/h gdzie skuter udeżył lagami o krawężnik i są proste. Plastiki się zgodzę bo nie ma porównania do markowca mechaniką nie porównuj go do nowych chinoli które są na masę robione o silniku nie wspomnę kolega ostatnio kupił Kingwaya Fonero nówkę po 2 dniach jazdy w gaźniku pływak się zacinał. Rozumiem że będziesz porównywał teraz cały czas mojego china powera do twego pro elo markowca, wole mieć chinola nówkę(mówie o latach w których był kupiony) niż gillere za 1,650 gdzie nie wiem co w niej było robione i bez pewności że nie wpakuję się w bloto z silnikiem.

PS. Fotkę chcesz tak centralnie? z bliska?




_________________

[center]Obrazek[/center]


Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 13:55 przez Stasiu2, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 14:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 11:43
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Tak. Ale ja wiem, że silnik jest w super stanie (ba, robiłem mu remont mimo przebiegu 7k - rocznik 03r.)




_________________

Hondziałke




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 14:51 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2009, 19:47
Posty: 811
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd:
Rumek, no i o to chodzi masz pewność co jest tak jak ja z swoim. :P


Masz fotkę :

Obrazek




_________________

[center]Obrazek[/center]


Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 15:47 przez Stasiu2, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 18:44 
*

Rejestracja: 17 maja 2009, 18:09
Posty: 160
Pojazd:
Rumek, 105km/h :roll: jedziesz ale pewnie licznikowe odejmij sobie 15km/h i Ci wyjdzie prawidłowy wynik. Bardzo fajny zipp :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 23:39 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2009, 23:01
Posty: 388
Lokalizacja: Pilica
Pojazd:
Fajny zippek ja mam podobnego tylko że rocznik 07 i mi leci 100km/h po prostej

Tylko chodzi o to że do 2006 i po 2007 montowali w Quantumach przełożenia na szybkość
a tylko w roczniku 2007 jest zamontowane na moc i dlatego jest wolniejszy aż o tyle
Jak kupie przełożenia od 08 to powinien iść te 115-120

I właśnie co zrobić z tym przodem żeby był inny??




_________________

Wpadnij obejrzeć mojego Roxa !!!

Aerox Monster Energy !!!


Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 23:41 przez Rico95, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 8:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2009, 19:46
Posty: 57
Lokalizacja: Sierpc
Pojazd:
ciapek pisze:
Rumek, 105km/h :roll: jedziesz ale pewnie licznikowe odejmij sobie 15km/h i Ci wyjdzie prawidłowy wynik. Bardzo fajny zipp :lol:


Ta, 30 odejmij, 40 od razu, tak serio to sie toczysz, ja mam runnerke 09 r i majac na liczniku 108 ojciec samochodem mial 105, kumpel roxem mial przed 110 a inny roxem mial az za wskaznikiem temperatury, moze on i zawyza, ale pokazujac juz ponad 105 mozesz byc prawie pewien ze jedziesz jakies 100.




_________________

Runner Simoncelli <-- Wejdź!
Gilera Runner 2009:
-Stage 6 Sport Pro 70ccm
-Yasuni C16
-Wariator Malossi MHR

KUPIĘ POKRYWKĘ DO AIRBOXA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 maja 2010, 21:50 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Has99 pisze:
Najlepiej jest powiedzieć kup markowca. To daj mu hajs niech sobie kupi roxa i śmiga 130 na full sporcie. Te gadanie to już żałosne się robi. Doradź mu co ma zrobić, żeby sprzęt, który teraz posiada sprawował się jak najlepiej, a nie gadać, że markowiec elo kozak full rakieta. Nie każdy zarabia grube miliony i ma to na co go stać.


Kurcze, czemu zawsze gadają tak tylko Ci, którzy po lewej pod awatarem mają coś w stylu "Zipp, Keeway, CPI, Kingway" i w ogóle chińczyki? :wink: I tak wiadomka, że jakbyś miał wybór brać Keeway'a Focus'a czy Yamahę Aerox to byś się nie zastanawiał i wziął Rox'a. Takie gadanie, bo masz akurat Focus'a to markowce już są "bee", bo Ty takiego nie masz .. I jestem prawie przekonany, że byś chciał mieć :wink: Nie obwijajmy w bawełnę :D

Co do skuterka Stasia .. Skuterek fajny, choć z wyglądu nie pozorniak :) Osiągi zacne jak na takiego dużego skuterka. Miałem okazję się przejechać już takim seryjnym, inna bajka w porównaniu do Aerox'a heh. Przy hamowaniu z 5km/h przednia opona taki pisk wydaje że szok :mrgreen: Zresztą, co z tego że chińczyk, jak mojego Rox'a by wziął :P HeHe .. Kontynuuj tuning i się nie przejmuj głupim gadaniem co niektórych .. Bo co to nie chińczyk. Jak masz do niego sentyment .. To idź dalej z tunem :)


PS. Rico95, :lol: Zipp'em 100km/h na serii ? 5 dla Ciebie .. Pozdro i w ogóle :lol: A no .. jeszcze 120km/h jak przełożenia zmienisz .. Z pewnością :wink: Kolejny bajkopisarz :mrgreen:




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek


Ostatnio zmieniony 16 maja 2010, 21:53 przez JawoR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy