Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 22:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 18:34 
*

Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:59
Posty: 5
Pojazd:
Kupiłem ten zestaw. niestety moduł nic nie dał. nie wiem czy to tylko moja super 8 czy tak we wszystkich. widziałem że wyszedł kolejny moduł do s8:
http://www.racing-planet.pl/tuning-skut ... 76542f470a
kostaka pasuje bo jest ośmio pinowa. no ale 255 zł sa sam moduł i czy na pewno coś da to trochę duże ryzyko...

Zmieniłem na razie dysze z 80 na 82 jak się nie mylę. zyskał na zrywności. w sobotę zmieniam tuleje. jestem ciekaw efektu.

a no i po wsadzeniu tamtego modułu kombinowałem też z kabelkami, jeden fioletowy, drugi fioletowy, dwa odpięte, dwa podpięte (na obu modułach nawet) i nic... nawet nie drgnął. a testowałem za każdym razem z górki. jedynie na tym zamówionym module strzeliły mi żarówki w kierunkach i z tyłu (oby wam z tyłu nie strzeliły bo zmiana to masakra xd)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 19:56 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 21:39
Posty: 1337
Lokalizacja: Ciechanowiec
Pojazd:
maniek-07 pisze:
w sobotę zmieniam tuleje

A masz zablokowaną ? To jak on ma Ci się na obroty wkręcić jak pasek wejść nie może. Moduł pewnie masz kolego odblokowany ale ponieważ że pasek nie może wejść dalej to i nie kręci takich obrotów.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lip 2010, 11:03 
*

Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:59
Posty: 5
Pojazd:
z tego co wiem to jest odblokowana, ale mam sportową. Czy coś zmieni to się zobaczy. Może właśnie okaże się jeszcze że jest zablokowana.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2010, 6:32 
*

Rejestracja: 31 lip 2010, 5:59
Posty: 1
Lokalizacja: Malbork centrum
Pojazd:
ziomusie nie konbinujcie tyle bo zwoje wam sie popala po prostu w moim s8 to tak wyglada ze dysze zminiłem na 82 i gówno zalewało i nawet nie szło ustawic gaznika i wstawiłem stara dysze80 i git ale przede wszystkim mus wymienic rolki na lzejsze :mrgreen: bo na orginalnych nie ogarnia i jedzie 65 po prostej z wiatrem hahaa z górki wykreciłem 78 :mrgreen: :shock: a po wymianie wario bedzie miał lzej i beda lepsze osiagi a no i filter tez mus wymienic na sport i dysze w tedy mozna sprubowac wymieniac na wieksza i to takie moje rady jak sie przydadza to piszcie pozdro




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2010, 14:17 
*

Rejestracja: 05 sie 2010, 14:10
Posty: 1
Pojazd:
Witam. Mi tez skuter przerywal, np jechałem 40 na godzine na dotarciu i nagle spadal z obrotów, ogolnie mulił. U mnie to była wina osadzania się rdzy w gaźniku, a własciwie na śrubie w środku gaźnika.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2010, 15:17 
*

Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:59
Posty: 5
Pojazd:
Powiem tak. Wyminiłem na razie dysze i tuleje. Dysza dała oczywiście większe spalanie (82) no i przyśpieszenie wzrosło. Później wymieniłem tuleje no i przyśpieszenie spadło, lecz wzrosła maksymalna prędkość do 72 km/h. - niestety tylko z górki no i czasem na prostej wyżyłuje ;].

Chcę teraz wymienić rolki na 3,5 g - myślicie ze opłaca się? Poczuje dużą różnice w przyśpieszeniu?

Ostatnio ciekawą rzecz zobaczyłem, kiedy montowałem audio do swojego s8, to z przodu ładowałem dwa głośniczki, gdy zdjąłem przednią obudowę o dziwo zobaczyłem moduł... Jest 6 ponowy, i jeden kabelek fioletowy, jest na złączkę i idzie bezpośrednio do modułu (nie idzie do kostki). Nie wiem czy to moduł czy to od elektryki. Już zgłupiałem z tym skuterem i nie wiem co jest czym...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy