Dzisiaj jest 26 paź 2024, 19:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Obsługa sklepu
Post: 05 sie 2008, 10:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2008, 9:26
Posty: 121
Lokalizacja: Hajnówka
Pojazd:
Witam, w piątek o 15 złożyłem zamówienie. W sobotę dostałem odpowiedź po 11, około 13 napisałem odpowiedź. Wczoraj dostałem maila z pytaniem jaki jest numer katalogowy gąbki który zamówiłem. Jeden mail to jest 1 dni w plecy w tym sklepie. Czy nie moglibyście się zmobilizować i np. zadzwonić, bądź podać nr telefonu do sklepu. Na zamówienie już czekam 5 dni i jeszcze nie zostało wysłane, robi się to naprawdę uciążliwe, ponieważ potrzebuje części na wczoraj, a sądząc po "wzorowym kontakcie" ze sklepem to paczkę otrzymam pod koniec wakacji.


Pozdrawiam.




_________________

Rozpoczynamy projekt :).
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 zobacz:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2008, 10:15 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lip 2007, 23:17
Posty: 297
Lokalizacja: Rybnik
Pojazd:
Na forum jest temat "statystyki sklepu p.Mielocha".. Może warto poczytać to, bo nie jest tego dużo, a jeśli zrozumisz treść będziesz wiedział, że zamówień jest od h*ja.!
Nie jesteś sam, który w danym dniu zamówił coś, bądz napisał maila do sklepu ..

Cierpliwości synku.!




_________________

..Gucia za nic nie oddam! ^^
..A Bashan- to bashan! ^^

.mały powrót na forum!
GG? 4864242
Pzdr




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2008, 10:30 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2008, 9:26
Posty: 121
Lokalizacja: Hajnówka
Pojazd:
Wiem że zamówień jest dużo, ale jeśli sklep by miał swój nr telefonu to by ułatwiło pracę pracownikom i nam klientom było by to bardziej na rękę...




_________________

Rozpoczynamy projekt :).
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 zobacz:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2008, 12:01 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lip 2007, 23:17
Posty: 297
Lokalizacja: Rybnik
Pojazd:
Tak, a pracownicy dostli by do głowy od ciągłego dzwonienia telefonów.. Nie wiem, czy to by przyśpieszyło sprawę zamówienia, jeśli pracownicy non stop siedzieli by przy telefonie ..




_________________

..Gucia za nic nie oddam! ^^
..A Bashan- to bashan! ^^

.mały powrót na forum!
GG? 4864242
Pzdr




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2008, 12:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2008, 9:26
Posty: 121
Lokalizacja: Hajnówka
Pojazd:
Na pewno by była szybsza realizacja, ponieważ na wszystkie pytania od razu byśmy odpowiedzieli i na odwrót.

A co do mojej sprawy dostałem przed chwilą maila że na tą gąbkę muszę czekać 3 tygodnie, odpisałem że podziękuje za gąbkę i naturalnie odpowiedzi dziś się nie spodziewam.




_________________

Rozpoczynamy projekt :).
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 zobacz:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2008, 17:45 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2004, 16:50
Posty: 176
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Pojazd:
Skoro podziękowałeś za gąbkę to jakiej odpowiedzi oczekujesz? Ja zawsze czekałem na paczkę 2 dni robocze, a jak nie było części na stanie to nawet 2 tygodnie. To jest całkowicie normalne i nie ma co się oburzać. Jesteś dla nim kolejnym zwykłym klientem i każdego obowiązuje kolejka. Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2008, 19:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2008, 9:26
Posty: 121
Lokalizacja: Hajnówka
Pojazd:
Zamówiłem nie tylko gąbkę.... A co do kontaktu ze sklepem to sklep wysyła jeden mail na dzień do danego klienta...




_________________

Rozpoczynamy projekt :).
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 zobacz:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 17:16 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
W planach jest wprowadzenie infolinii - w tej chwili to nie możliwe.

Dostajemy od Was setki maili - 2 osoby nie robią nic innego jak dzień w dzień odpowiadają na maile - na każdy mail jest odpowiedź - tego przyspieszyć się nie da.

Jeżeli maile są rzeczowe - zawierają historię korespondencji, imię, nazwisko, numer zamówienia i konkretne pytanie - odpowiedź jest precyzyjna. Ale dostajemy dziesiątki maili w stylu:

"Co z moją paczką?", "Kiedy będzie moja paczka?" Czy ten wydech pasuje do mojego skutera?" itp itd - jeżeli maile nie będą zawierały konkretnych informacji - szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi nie będziemy w stanie udzielić.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 21:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2008, 9:26
Posty: 121
Lokalizacja: Hajnówka
Pojazd:
Junior pisze:
W planach jest wprowadzenie infolinii - w tej chwili to nie możliwe.

Dostajemy od Was setki maili - 2 osoby nie robią nic innego jak dzień w dzień odpowiadają na maile - na każdy mail jest odpowiedź - tego przyspieszyć się nie da.

Jeżeli maile są rzeczowe - zawierają historię korespondencji, imię, nazwisko, numer zamówienia i konkretne pytanie - odpowiedź jest precyzyjna. Ale dostajemy dziesiątki maili w stylu:

"Co z moją paczką?", "Kiedy będzie moja paczka?" Czy ten wydech pasuje do mojego skutera?" itp itd - jeżeli maile nie będą zawierały konkretnych informacji - szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi nie będziemy w stanie udzielić.


Do każdego wysłanego maila wysyłam numer zamówienia, imię i nazwisko. Do danych produktów daje numery katalogowe. Miło by było jak by odpowiedzi na maile były trochę szybciej....




_________________

Rozpoczynamy projekt :).
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 zobacz:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy