Dzisiaj jest 01 paź 2024, 12:32



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sie 2010, 22:06 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Posprzątałem.
Nie śmiećcie już. :lol:
Pokazałem tylko, że inni nie mają co wam tak wierzyć na każde słowo, bo lexin też w tobie lasonik widzi najmądrzejszą osobę, ale taki urok 13 latka, kiedyś przejrzy na oczy, a ty też nie udawaj znawcy, bo każdy bardziej kumaty w tych sprawach cię zagnie pod każdym pojęciem. I nie klnij bo powinieneś za tamto oberwać warna.

Tomel, hehe :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 10:10 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Po co termostat, nie było go w zestawie, w instrukcji tez nie pisało że musi być.




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 10:43 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2009, 18:03
Posty: 70
Lokalizacja: Pinczyn
Pojazd:
Przy racingu termastat normalnie żal idź do mielocha zobacz evo i powiedz że źle zrobione bo niema termostatu ten cylinder dostanie taką gorączke na obrotach że termostat bedzie przeszkadzał w przepływie płynu mniej tylko dobrze wskaźnik temperatury na oku bo jak mu już zaczniesz dawać to zobacz temperature bo ja bym sie zastanawiał nad drugą jak masz mocny porting
Termastat jest poto żeby cylinder sie dogrzał żeby niemniał ciągle zimnej cieczy jak zamknie nagrzeje sie otworzy ale to na serii bo przy racingy raz dasz full i temperatura podskakuje zaraz




_________________

Piaggio typhoon 13'SPORT
Cylinder Polini Sport 70cc
Wariator Polini Speed Control
Pasek Polini Kevlar
Wydech Laser X-pro Chrom
Gaźnik 19 matrakit z ssaniem recznym
Łożyska wału Polini i uszczelniacze RMS
Przełożenia Polini
Zaglądać i oceniać
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=26657


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 10:44 przez Marcin_Piaggio, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 12:02 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Jak coś to da się chłodnice przepływową.




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 13:15 
*

Rejestracja: 26 mar 2009, 20:06
Posty: 58
Lokalizacja: gdańsk/żukowo
Pojazd:
Wszystkie chłodnice są przepływowe , chciałeś powiedzieć dodatkową chłodnice :p

A tak to speed super , ale tak jak koledzy wyżej piszą zdrowsza temp dla cylka to około 80"C :D




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=33315




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 14:18 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
To jest modular, do 80 to on może dojść po 20 min stania w miejscu na wolnych obrotach a w jeździe i tak do 60 spadnie.. Kliszken, jako moderator powinieneś być sprawiedliwy a wcale taki nie jesteś...Zobaczymy jak długo nim będziesz.




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 14:19 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 14:25 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Po 1sze naucz się pisać mój nick. Po drugie nie lubie głupoty ludzi, dlatego normalnych traktuje lepiej a innych gorzej, bo każdy sobie sam pracuje na opinie o nim. Nie będę nim długo, bo nie czuję takiej potrzeby, nie rajcuje mnie pomaganie na forum gdzie połowie trzeba tłumaczyć wszystko pokolei a oni i tak zgrywają najmądrzejszych. Taki urok siedzenia na forum o skuterach (najniższy poziom wieku, samo twoje 13 lat o tym mówi)

Jeśli masz coś do mojej pracy to załóż o tym temat w dziale do tego przeznaczonym. Napewno nie tobie jest oceniać jakim jestem moderatorem, bo nie masz o niczym pojęcia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 14:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 21:28
Posty: 119
Lokalizacja: Ostróda
Pojazd: e60
LeXiN pisze:
Jak coś to da się chłodnice przepływową.

Te przepływowe HEBO itp to gówno jakich mało. Rurka z żeberkami to nic wielkiego. Sam Ci mogę zrobić takie w jakim kolorze tylko pragniesz. ;]

Lexin to debil ogółem mówiąc, według mnie. Żadnego swojego zdanie niema. Lasonik, prawdę mówić ma teraz 2 skuter, w którym grzebie i na tym jeszcze zarabia. :mrgreen:

Booyaka pisze:
Lasonik, Jeżeli chcesz się brać za naprawy czy porting to radzę zdobywać wiedzę z jakiś mądrych książek.

Nie chce mu dupy obrabiać, ale ... ;d


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 14:53 przez Tomel-JZK, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 15:07 
Zbanowany

Rejestracja: 02 sty 2010, 10:06
Posty: 139
Pojazd:
Super ten speedfight zrobiony :) a koledze wyżej chyba żal dupę ściska :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 15:07 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2010, 14:06
Posty: 20
Pojazd:
Lexin to wielki znawca tuningu a lasonik wszystko mu robi w tym skuterze Lexin co kupi jakas czesc to leci do lasonika zeby mu zalozyl :wink:


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 15:07 przez Beniu, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 15:09 
Zbanowany

Rejestracja: 02 sty 2010, 10:06
Posty: 139
Pojazd:
No to co może chłopakowi się nie chce grzebać przy skuterze :evil:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 15:10 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 6:44
Posty: 1007
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
piotreks9 pisze:
Super ten speedfight zrobiony :) a koledze wyżej chyba żal dupę ściska :P

Nic nikomu się nie ściska.

Beniu pisze:
lexin to wielki znawca tuningu a lasonik wszystko mu robi w tym skuterze lexin co kupi jakas czesc to leci do lasonika zeby mu zalozyl :wink:


Mniej więcej tak to wygląda, ale nie chodzi już o to...

Widzicie, jak wczoraj jednym postem można sprowokować tych "speców", a potem co? Zaczynają wyzywać, bo ktoś śmiał powiedzieć że nie mają pojęcia o czymś. To świadczy tylko o ich bezradności. Samo to, że lasonik napisał o tych pierścionkach... dajcie spokój.

Dobra, nie offtopujmy już :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 15:14 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
"kliszken" ma rację ;d


dobra zostawcie to i dajmy sobie spokój nie którzy chcą być namądrzejsi i robią z siebie nie powiem co ale tak to już jest najlepiej to spytać kogo kto naprawdę się na tym zna. Ja wiem jedno jak czegoś nie jestem pewien to nie piszę proste. Co do speed'a to zobaczymy jak to będzie chodziło po dotarciu i jak długo wtedy wszystko wyjdzie w praniu.


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 15:16 przez adikSR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 16:07 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2010, 14:06
Posty: 20
Pojazd:
on tak pisze o tuningu to powinien sie znac... jak sie tak interesuje tym tuningiem...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 16:16 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Tomel-JZK pisze:
Debil
jesteś ty, swoje zdanie mam. Dawid mówił żeby ładować HMR a ja i tak S6RM kupiłem.Ceny są normalne tak jak by dla ciebie robił 180 portring rozwiert itp reszta to było to że za mnie zamawiał dzwon łożyska itp. Zresztą wszystko zalezy ode mnie, naprawde komuś żal dupe ściska bo mam kase i kogoś kto mi to złoży... Beniu a skąd wiesz że nie mam żadnej wiedzy? Skąd wiesz że na miejscu nie robie skuterów itp itd? Nic o mnie nie wiecie a zachowujecie się jak byście mnie znali.




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 16:20 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 16:22 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 18:00
Posty: 28
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Jesteście w potężnym błędzie... nic nie widzieliście a gadacie... prawda Karol przyjeżdża do mnie ale... wszystko robi sam... ja się do speeda nie dotykam ... tylko porta robiłem i odnowiłem wydech ... gdy ja rozwiercam i składam silniki on siedzi obok i robi speeda ;/ tak jest a wy pierdzielicie głupoty żeby posty nabijać ...

Co wy gadacie.... 80 stopni dla racinga ;/ 70 do jest górna granica...

Przepływowa... Karolowi chodziło o chłodnice z malagi ;d ba mam takich kilka kilo:)

Teraz wychodzi... kto ma pojęcie na tym forum ...

Narka koledzy :) Proszę się odpie^^olić od mojej osoby.... nikt z was nie widział mojej pracy a gadacie o mnie różne naprawdę ciekawe rzeczy ...

pozdro...




_________________

Zipp Jazzy -> Aprilia Sr 99 -> Malagitu F12 03 -> Yamaha Aerox 99 -> Piaggio NRG 04 -> Aprilia RS125 99 -> Yamaha Aerox 97 -> RS125 GS ->itd.

Porting, flow, tuning silników 2T, 4T, lakierowanie
GG: 4129154




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 17:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2009, 17:10
Posty: 28
Lokalizacja: Bychawa
Pojazd:
Lasonik , chciałem się Ciebie zapytać, czy opłaca się robić port przy cylku sport lub racing 50 ?
Lexin , ja nie będę się kłócił, przyglądam się tylko Twoim pracom :wink:
A przy malowaniu zostaniesz tym i tylko je odświerzysz , czy coś będziesz modził ? :P
Bardzo ładny jest w tych kolorach xD
Ja mam przerysowany sqt chyba bardziej niż ty ;P
Nie ma miejsca , w którym nie ma rys ;d




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 17:04 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
adison13 pisze:
Lasonik , chciałem się Ciebie zapytać, czy opłaca się robić port przy cylku sport lub racing 50 ?
Lexin , ja nie będę się kłócił, przyglądam się tylko Twoim pracom :wink:
A przy malowaniu zostaniesz tym i tylko je odświerzysz , czy coś będziesz modził ? :P
Bardzo ładny jest w tych kolorach xD
Ja mam przerysowany sqt chyba bardziej niż ty ;P
Nie ma miejsca , w którym nie ma rys ;d

Badlook i dupa złączona pod te nadkole albo kieslera.Malowanie te zostaje.




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 17:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2009, 17:10
Posty: 28
Lokalizacja: Bychawa
Pojazd:
Do złączonej dupy z nadkolem to chyba bardziej Kiesler podchodzi ;P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2010, 17:14 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
W modularze chyba nawet nie ma miejsca na termostat jeżeli dobrze pamiętam.
Nowe fotki:
Obrazek
Obrazek




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 17:41 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy