Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 0:56



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 sie 2010, 16:55 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Witka ludziska!
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałem się przywitać! Nie znalazłem "Przywitalni".

Kupiłem synowi ten skuter i interesuje mnie od czego zacząć współpracę z tym jednośladem? Czy trzeba w nim coś zmienić na " dzień dobry "? Najpierw syn ma go dotrzeć i pojeździć samodzielnie. Jest to jego pierwszy jednoślad ( w nagrodę za dostanie się do technikum informatycznego ). Na pewno będziemy go chcieli odblokować- trochę czytałem o zablokowanym module. Coś więcej trzeba zrobić?
Wiem, że Agility różni się wyglądem od Agility RS, a jak to jest z resztą podzespołów? Pewnie to samo?

Pozdrawiam!




_________________

HDK Rh "-"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 sie 2010, 18:33 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2010, 16:30
Posty: 99
Lokalizacja: Suwałki
Pojazd:
Dotrzeć, zdjąć blokady i serwisować u dealer'a lub samemu. Jeśli będziecie sami go serwisować to tracicie gwarancję. Koszt przeglądu to około 150zł... a jest ich parę. Radzę samemu to robić.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2010, 11:07 
*

Rejestracja: 25 cze 2010, 13:04
Posty: 28
Lokalizacja: pleszew
Pojazd:
po dotarciu można odblokować moduł-odłączając różowy kabelek pużniej można ściągnoć blokade z gażnika-za mała dysza a najskuteczniejszą blokadą w kymco agility jest blokada na wariatorze-wymieniając tuleje na odblokowana którą pan powinien mięć w zestawie do skutera tak i jak dysze gażnika




_________________

szukam super moto najlepiej derbi senda za okazyjna cene w granicy 3600zl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2010, 11:23 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 7:28
Posty: 2771
Lokalizacja: Psary
Pojazd: Air Max System
a tą blokade na wario nie zdejmuje się tylko ? czy to jednak tuleja ?
dyszę jak wiadomo trzeba zmienić na odblokowaną , mogą też być blokady na wydechu , przy kolanku może odchodzić taki 'wężyk' . to jest blokada .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2010, 11:55 
*

Rejestracja: 25 cze 2010, 13:04
Posty: 28
Lokalizacja: pleszew
Pojazd:
tą blokade na wariatorze nie zdejmuje sie tylko wymienia sie na odblokowana i to jest tulejka mój drogi kolego




_________________

szukam super moto najlepiej derbi senda za okazyjna cene w granicy 3600zl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2010, 16:57 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 7:28
Posty: 2771
Lokalizacja: Psary
Pojazd: Air Max System
davidson132 pisze:
to jest tulejka mój drogi kolego

^DawiD^ pisze:
czy to jednak tuleja ?


przecież tak napisałem . ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2010, 17:05 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Dziękuję za porady dla "początkującego". Napisałem w cudzysłowie, bo dawno temu miałem do czynienia tylko z motorowerami ( kadet, ogar 200 i 205 ). Później przesiadka na motocykl i samochód. W tej chwili ujeżdżam motocykl Suzuki GSX 600F, tzw. jajko. Syn jeździ czasami ze mną , a czasami z moim bratem na jego Suzi, więc pewnie moc i przyspieszenie robią na nim duże wrażenie. Zastanawialiśmy się nad kupnem Rometa Zet-Ki 50 i GB Street'a, aby samemu włączać biegi, ale okazało się, że są to strasznie przymulone motorowery, więc zdecydowaliśmy się na skuter. Nie chciałem, by syn przyszedł po tygodniu do mnie i mi powiedział, że on szybciej chodzi, niż to jeździ :lol:. Po bardzo dobrych opiniach Kymco Agility RS wystarczyło tylko poszukać dobrej promocji i ... udało się w Media Expert. Gościu ściągnął nam czarnutkiego RS'a z 2009r. za 3,5 tys.zł- nówka sztuka. Nawet akumulator nie jest jeszcze zalany elektrolitem. Prawdopodobnie w piątek będzie już stał u mnie w garażu :) . Wczoraj byliśmy go oglądać i okazało się, że w trakcie transportów lekko przeszlifowano lakier na plastikach przy kierownicy :angry: . Sądzę jednak, że cena jest BARDZO niska, więc syn zdecydował się na niego.




_________________

HDK Rh "-"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 sie 2010, 21:17 
*

Rejestracja: 28 lip 2010, 22:58
Posty: 10
Pojazd:
Sam posiadam ten skuter i zdecydowanie polecam serwisować go samemu, szczególnie jeśli z tym styczność masz.. mi panowie z serwisu nieźle namieszali :) W mojej okolicy mam jedyny taki skuter i szczerze nigdzie RS'ki nie widziałem na drodze




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2010, 3:52 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Serwis, to zupełnie inna bajka. W MediaExpert nie serwisują na miejscu, tylko gdzieś wysyłają na przegląd. Jest jednak taki jeden sprzedawca, co robi przeglądy gwarancyjne, oraz naprawia odpłatnie uszkodzenia powstałe z winy użytkownika, czyli ma normalny serwis jednośladów. Pewnie u niego zrobimy pierwszy przegląd. Dalsze serwisowanie u niego będzie ściśle związane z jakością usługi.

P.S.

Skuter odebrany :mrgreen: . Jest świetny! Silnik cichutki i bardzo szybko przyspiesza. W schowku znaleźliśmy dyszę i tuleję :mrgreen: . Po 1000 km odblokujemy- na razie docieranie.
W kasie okazało się , że mam za niego zapłacić 2999 zł :shock: :mrgreen: . Pięć stówek w kieszeni :lol: .Niezła promocja, niezła. Zważywszy, że miałem zapłacić 3499 zł i nikt mi nie powiedział, że jeszcze coś obniżą :D . W Piasecznie chcieli oddać takiego w promocji za 4100 zł + transport 250 zł. Mogę z czystym sumieniem polecić MediaExpert "!!"




_________________

HDK Rh "-"


Ostatnio zmieniony 04 wrz 2010, 9:17 przez Mars, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 wrz 2010, 18:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:07
Posty: 98
Lokalizacja: Wawa Zone
Pojazd:
ja synowi wlasnie tez taki kupilem tylko ze z 2010roku za 4200:( w Motorlandzie bo najblizej

wczoraj probowalem pojezdzic z nim na swoim starym Piaggio ale wlasnie sie posypal chyba silnik

a wracajac do Agility to rzeczywiscie chyba dobry zakup jak na pierwsze dwa kolka na ulice, moj wczesniej ujezdzal KTM SX65 ale tylko na torze co odzwierciedla sie teraz w stylu jazdy na skuterze bo dojezdzajac do zakretu wysuwa do przodu noge co wyglada troche komicznie ;P

wczoraj dostal prikaz max predkosci do 30km/h i nie wiem jak to wytrzyma bo rowerzysci wzdluz Walu Zawadowskiego go wyprzedzali;-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2010, 16:12 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Szkoda, że wcześniej nie znalazłeś to forum. Trochę byś zaoszczędził.




_________________

HDK Rh "-"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2010, 16:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:07
Posty: 98
Lokalizacja: Wawa Zone
Pojazd:
w sumie tak...bo jak sie okazalo, bo ja nie finalizowalem transakcji tylko exwife, to w tej cenie kupile nie 2010 jak myslalem tylko 2009 ;/

gapowe sie placi :(((
grunt ze Mlody jest w siodmym niebie i modli sie o pogode aby jak najszybciej dotrzec ;)




_________________

pzdr/arti


Superbike.pl Racing Team - www.superbike.pl


ART Design & Tuning 'SHOP' - www.artdesign.com.pl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 wrz 2010, 11:42 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Zaraz, zaraz- zapłaciliście 4,2 tys.zł za Kymco Agility RS z ... 2009r. ??? :shock: Przecież to jest 1200zł drożej niż ja zapłaciłem! To jest jawne ......cenzura....!!!
No ale nic- byle był tak bezawaryjny, jak opisują go użytkownicy .




_________________

HDK Rh "-"


Ostatnio zmieniony 07 wrz 2010, 11:44 przez Mars, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 wrz 2010, 13:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:07
Posty: 98
Lokalizacja: Wawa Zone
Pojazd:
taka cena jest na stronie www.kymco.pl za model z 2009 = 4200zl

sa tansze w niektorych punktach handlowych czy na allegro bo Play organizowal konkurs i duzo zwyciezcow sprzedaje swoje sztuki w takich cenach...

Mlody dociera i jest zadowolony :P




_________________

pzdr/arti


Superbike.pl Racing Team - www.superbike.pl


ART Design & Tuning 'SHOP' - www.artdesign.com.pl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy