Dzisiaj jest 26 paź 2024, 17:33



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: reklamacja
Post: 25 sie 2008, 20:09 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
Witam! Przysłano mi zły pasek, chce złozyć reklamacje, ale mieszkam 25 km od Poznania, chciałem zrobic to na miejscu bo i tak u mnie nie ma oddziału kuriera, ale jak się spytałem kolesia przez e-mail to mi w ogóle na pytanie nie odpowiedział może nie zrozumiał ja nie weim ale w każdym razie czy moge je złozyć osobiście bo tak mi jest łatwiej ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 sie 2008, 7:48 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2008, 5:48
Posty: 971
Lokalizacja: -=Kamionna/Bochnia=-
Pojazd:
no to idź do nich, chlaśnij tym paskiem o stół i zapytaj ich "Co to ma K****a być" :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 sie 2008, 10:04 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
Chyba tak będzie trzeba. Napisałem opinie o produkcie to usuneli, będe pisał codziennie aż im się znudzi usuwanie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 sie 2008, 23:22 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 maja 2008, 23:20
Posty: 1644
Lokalizacja: Szamotuły
Pojazd:
Opinia nic nie zmienia, jedź tam!




_________________

VW Golf II by jasiu226

Obrazek

Obrazek

ObrazekPiszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 11:37 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Przede wszystkim zdecyduj się czy zostawiasz sobie produkt który Tobie nie pasuje i piszesz recenzje czy poprostu reklamujesz go i wymieniasz na inny.

Jak się składa reklamacje? Przeczytaj regulamin sklepu to się dowiesz.

Idąc do sklepu rozmawiaj z obsługą tak jak chciałbyś, żeby z Tobą rozmawiano - jak zrobisz tak jak pisze wojtq125 raczej nie zaskarbisz sobie uprzejmości obsługi.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 9:37 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 21:19
Posty: 237
Lokalizacja: ukf
Pojazd:
Junior , prawda.. kurde myślą takie 14-15 latki , że pójdą narobią dymu jak ich wkurzony 'tata' czasem pojdzie do sklepu w ktorym mu cos sprzedali i beda fajni i przestrasza sprzedajacych.. i moze jeszcze za darmo im dolaza nowa czesc :D .. ehh troche kultury i naprawdę można się dużo lepiej dogadać ; )




_________________

SPRZEDAM PILNIE! http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=786802206




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 wrz 2008, 21:55 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lut 2007, 19:25
Posty: 592
Pojazd: E90 w dizlu
DaroRallyLC pisze:
ehh troche kultury i naprawdę można się dużo lepiej dogadać ; )

Uwierz mi nie brakuje mi jej. Uważam, że można dogadac się po ludzku, tylko potrzebny jest szacunek. A jak pisze do kolesia z zapytaniem, czy można zwrócić towar na miejscu a on mi odpowiada tak ni w pięc ni w dziesięć to się troche można wkurzyć. przecież co to dla niego za problem Odpowiedzieć : można lub nie można. Firma mieloch popełniła błąd wysyłając mi częsć, której nie zamwiałem, naraziła mnie jednoczesnie na koszty niechcianej przesyłki, a teraz jeszcze ja musze jechac dwadzieścia pare km do kuriera, aby wysłac im tą część. Jakaś paranoja. A z tego co się dowiedziałem, to tylko obiecuja zwrot kosztów przesyłki. Skoro oni popełnili błąd to powinni go naprawić tak, aby klient był usatysfakcjonowany, czyli tak właściwie powinni pasek ode mnie odebrac i dostarczyć mi na miejsce dobry lub zwrócić pieniądze. Teraz nie mam nawet czasu, żeby pojechac do kuriera i pasek lezy i czeka.

"Idąc do sklepu rozmawiaj z obsługą tak jak chciałbyś, żeby z Tobą rozmawiano - jak zrobisz tak jak pisze wojtq125 raczej nie zaskarbisz sobie uprzejmości obsługi."

To niech to działa w druga strone i pracownicy niech nie udzielają "dziwnych" odpowiedzi

Jeszcze jedną dyskusyjną kwestią jest znajomość budowy bloku napędowego w skuterach przez Waszych pracowników. Napisałem, że ten pasek jest za krótki i żeby go założyć z przodu na tuleje (nawet tego nie robiłem bo to nie ma sensu) trzeba by go na tylnych talerzach umieścić w położeniu środkowym albo i niższym (pasek jest za krótki o ok 20 zębów !!) Na to Wasz pracownik odpisuje mi, że niektóre części tuningowe wymagają modyfikacji. Po prostu śmiech na sali. Odpisałem mu, ze jedynym wyjściem będzie odlanie nowego bloku, który będzie krótszy o pare centymetrów oraz zmiana koła tylnego na mniejsze (oryginalne nie weszło by) a to pociąga za sobą zmiane przełożeń.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2008, 18:01 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Reklamacji nie musisz odsyłać kurierem - wyślij pocztą Polską z wyjaśnieniem problemu i dowodem zakupu - jeżeli wszystko wyjaśnisz pasek na pewno zostanie wymieniony, a koszty przesyłki zwrócone. Nie widzę w tym żadnego problemu.

Jeżeli jesteś w 100% pewny, że otrzymałeś zły pasek nie pisz maila do sklepu tylko odeślij reklamację.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy