Dzisiaj jest 26 paź 2024, 15:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: przesyłka
Post: 04 wrz 2008, 15:23 
*

Rejestracja: 08 lip 2008, 11:29
Posty: 38
Lokalizacja: Gostynin
Pojazd:
Witam wczoraj zamówiłem części wszystko git bo dzisiaj doszło ale stary kasy nie zostawił i kurier powiedział mi że będzie w takim razie do odbioru we włocławku, se myśl? mam 40km ko do włocławka no i nie opłaca mi się jechac tam po przesyłkę wartą 100zł a jeszcze muszę im za wysyłke zapłacić. Pytanie? Zadzwonić i nakazać im aby przywieźli mi jutro? Przecież ja płace za tę wysylkę.

Polecam sklep mieloch za szybkie spakowanie i wysłanie paczki.

PS. Doradźcie co mam zrobić bo 40km w jedną stronę to razem jest 80km to więcej na wache wyda stary i jak zadzwoniłem że bykli to powiedział że ich och**ało że trza tam jechać.

Troszkę cenzury. Psychopata


Ostatnio zmieniony 04 wrz 2008, 19:13 przez Headhunterz, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 04 wrz 2008, 19:29 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 maja 2008, 19:24
Posty: 48
Lokalizacja: Bielsko City :)
Pojazd:
Ja tez tak mialem,kolesie w tej firme kurierskiej maja nie rowno pod sufitem...po kilku wykonanych telefonach umowilem sie z gosciem na parkingu przy sklepie,a to jego obowiazkiem jest dostarczyc paczke do domu,wiec czekalem na paczke tydzien,bo jemu nie chcialo sie ruszyc dupy.Zadzwon do niego jeszcze raz ,ze ma ci ja dowiesc do domu,a jesli to nie pomoze to dzwon do szefa tej firmy(o ile pamietam to DHL).A w ostatecznosci na pisz na skarge do mielocha...Narazie tyle moge powiedziec.Pozdro




_________________

Scooter Tuning is not a Crime




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 wrz 2008, 19:36 
R.I.P. - w naszej pamięci [*]
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2008, 18:25
Posty: 4162
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pojazd:
Jeżeli to DHL to zdaje się jest tak że jeżeli nie można było dostarczyć przesyłki leży ona tydzień w lokalnym magazynie i potem jest zwracana do nadawcy.




_________________

Poznaj swój skuter zanim ON da się poznać :twisted:

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 wrz 2008, 20:10 
*

Rejestracja: 08 lip 2008, 11:29
Posty: 38
Lokalizacja: Gostynin
Pojazd:
do mnie przychodzi GLS'em starzy kasy nei zostwawili i jutro dymu narobie przez telefon że mają przytwieśc bo jakbym miał tam jechać to bym 2 razy tyle zapłacił za wache

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 9:37 pm ]
a za przeszyłkę im się też buli więc mam to w du*** Skargi pisać nie będę bo szybko wysłali i szybko doszła, jutro po lekcjach zadzwonię jak będzie mi kazał przyjechać to najpierw powiem "poproszę numer do szefa" a potem im wygarnę.

PS. części mi są potrzebne bo takto katana stoi i nie mam czym jeździć 3 kilosy do szkoły w jedną stronę.




_________________

[center]Obrazek[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 wrz 2008, 16:53 
*

Rejestracja: 16 sie 2008, 13:21
Posty: 4
Lokalizacja: z Pisza
Pojazd:
do mnie to pierw 3 arazy dzwonili czy jestem w domu potem czy mam pieniadze i przyjechali :) wszystko ok bylo :)




_________________

" Proste są dla szybkich samochodów , a zakręty dla szybkich kierowców " cyt. Colin McRae




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 9:31 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 21:19
Posty: 237
Lokalizacja: ukf
Pojazd:
Do mnie też zawsze kurier GLS'a pisze smsa że mam się dzisiaj spodziewać przesyłki , i to jest dosc skuteczne , bo wiem ze w granicach 11-12 na 100% bedzie , wiec wtedy zawsze staram sie byc w domu i no problem...albo po prostu dzwoni ; )




_________________

SPRZEDAM PILNIE! http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=786802206




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2008, 18:04 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Po pierwsze - jeżeli zamawiasz produkt to musisz być przygotowany na jego odbiór!

Kurier jedzie z bazy w miejscowości X 40 kilometrów specjalnie z jedną paczką do Ciebie, a tutaj nie ma pieniędzy na odbiór - to już chyba nie wina kuriera, on się wywiązał i próbował dostarczyć paczkę.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy