Dzisiaj jest 03 maja 2024, 10:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 09 mar 2010, 17:35 
*

Rejestracja: 28 lut 2010, 17:12
Posty: 43
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
Na allegro sprzedaja takie małe elektryczne nagrzewnice :) nie wiem ile to ma wat mocy ale jest przeznaczone do samochodu. Myśle ze jedną skuter uciągnie ale nie wiem jak sobie poradzi z dwoma. No i trzeba by to jakos zabudowac. chyba ze to tylko tak czasowo no to wtedy nie ma sensu. I nie koniecznie trzeba jezdzic w zime zeby sie to przydalo. W sezonie tez bywają chłodne wieczory i poranki. A tak wogole to polecam starą szkołe :) czyli poowijac sie gazetą. Nic tak nie grzeje jak swierza Trybuna :)




_________________

"co Ty wiesz o zadymianiu , Ty stara rura jestes"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 11:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 gru 2009, 15:50
Posty: 369
Lokalizacja: Międzychód - Wlkp.
Pojazd:
są takie kabelki które się rozgrzewają ... :roll: ja osobiście mam takie w terarium ...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 lis 2010, 23:47 
*

Rejestracja: 24 lis 2010, 23:59
Posty: 13
Lokalizacja: Malbork
Pojazd:
Fajowy pomysł.

Ale dodam swojego grosza: wymyśliłem żeby żaróweczkę podłączyć do solidnych kabli (zwłaszcza +12 bo jak zetknie się + ze stalową kierownicą która jest masą to może nam narobić takie koszty naprawiania że szkoda gadać. Nie wszystkie moto mają przemyślane bezpieczniki). Można też zobaczyć czy czasem nie wystarczy podprowadzić 1 kabel +12 do żarówki a - wziąć z kierownicy.
Aby żarówkę umieścić bez większego nakładu pracy zawinął bym ją w pazłotko do pakowania kanapek czy po czekoladzie. Ładnie by się nagrzewało od żarówki a od pazłotka do kierownicy. Zawsze to lepiej niż ciepło miało by przechodzić powietrzem bo pusta przestrzeń jest niczym izolacja jak termos. (chce uzyskać max ciepło).

:idea:
Mój drugi pomysł to ogrzać wierzchnią stronę dłoni, a wykorzystać chcę coś takiego:
http://tinyurl.com/359tw4y
można by nawet wbudować to w handbara jak już ktoś posiada.
Ale lepiej jakoś to włożyć w materiał i zaszyć z tekturą czy czymś twardszym i zrobić na rzep przyczepiane do rękawic :D ewentualnie na szeroka gumkę zakładać na dłonie tak aby na górze dłoni było ciepło.

Podgrzewacz do lusterek samochodowych
TYP GB10S
Charakterystyka
Wymiary 140x80 mm
Nap. znamionowe +12V
Max. temp. pracy +60 °C
Moc wydzielana 10 W
Kosz 8zł : D
Ciekawe kto spróbuje :?:




_________________

Mam wyobraźnię - jeżdżę bez pośpiechu.


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 0:01 przez SagatPL, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 7:32 
*

Rejestracja: 16 maja 2010, 12:38
Posty: 12
Lokalizacja: Stg-moto
Pojazd:
Ja może spróbuje,dzisiaj po szkole postaram się kupić wszystkie elementy. Zobaczymy co z tego wyjdzie :D


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 7:40 przez skmalpa, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 2:02 
**

Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:27
Posty: 297
Lokalizacja: Kowalik
Pojazd:
Co do tego "podgrzewacza do lusterek samochodowych", którego zaproponował SagatPL to napisałem do sprzedawcy i odpisał mi, że można go zwijać w rulon, więc teoretycznie można by go zastosować również w środku manetki zwiniętego w rulon. Zadałem jeszcze pytanie, czy są zalaminowane te ścieżki coby się wsio nie zwarło ;P.




_________________

[center]Moje bp:
http://bikepics.com/members/nos2000kowroz/[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 18:03 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 20:25
Posty: 323
Lokalizacja: Rybnik(Leszczyny)
Pojazd:
Guma menetki się nie stopi od ciepla tej żarówki? wydaje mi się ze jest taka możliwość :P




_________________

Obczaj GSM'ke:
»»» http://polskajazda.pl/Motocykle/Gilera/GSM-50/124032 «««
Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy