Dzisiaj jest 15 maja 2024, 21:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 16 gru 2010, 21:03 
*

Rejestracja: 11 gru 2010, 20:26
Posty: 5
Pojazd:
Witam wszystkich. Jako iż na wiosnę sprzedaję skuter i przesiadam się na coś markowego o że tak powiem w miarę zadowalającej mocy do jazdy po mieście i wyjazdy częste 10-15km za miasto.Interesują mnie głównie biegówki bo automaty mi się już znudziły. Maszyny jakie mnie interesują to:
Aprilia RS 50/80/125
Aprilia leonardo 125/150/250
Derbi senda, gpr,
Honda MTX 50/80, NSR 125, CBR 125
Yamaha majesty125, maxter125, DT 50/80/125, TZR 50/80/125
Suzuki Dr 125
GB motors Street
Kingway Yamasaki
To są motorki jakie mnie interesują. Sprawa u mnie wygląda tak: Nie dołożą mi starzy kasy bo na półrocze mam słabe oceny, a motorek chcę wymienić już za wszelką cenę. Motorki pojemności 50ccm to interesują mnie ze względu takiego że nie wyglądają na więcej jak 50ccm w sumie, a mam możliwość swapu silnika w powiedzmy "tanich" pieniądzach. Więc się nie dziwcie. Głównie motorek ma służyć do jazdy rekreacyjnej, czasem trochę sportowej, Enduro które podałem będą służyć do użytku tylko i wyłącznie drogowym, bo do jazdy w terenie to co innego sobie kupię( Suzuki DR 350 zapewne). Motorkiem będę dojeżdżał w sezonie prawie codziennie do mojego kumpla mieszkającego 15km w jedną stronę ode mnie. Najlepiej jakby był to 4t(50ccm nie liczę bo będą swapowane silniki na większe pojemności, więc proszę o powiedzenie mi o wszystkim oprócz silników bo mniej więcej wiem jakie mają osiągi). Jako iż jestem prezesem naszego klubu Rzeszowskiego SRS to też nie mogę jeździć ani jakimś złomem ani znów maszyną na tyle mocną że nie da się jechać spokojnie prowadząc paradę np 50km/h przez miasto. Wiem że NSR 125 nie jest tak fajnie jechać spokojnie przez miasto razem z poblokowanymi skuterami które jadą max 50km/h. Dobra to ja już się nie rozpisuję. Proszę o podpowiedzenie lub podanie może innych propozycji. Cena do jakiej szukam motorka? Myślę że jak będę mieć 3500 to będzie max. Pozdro wszystkim:) :twisted:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 16 gru 2010, 21:05 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:41
Posty: 9
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pojazd:
Nie kupisz Nsrki za 3.5k. Ja za swoją zapłaciłem 4.2k i trochę musiałem dołożyć ale się z tym liczyłem. Nsrka trochę pali bo od 4.5L do 7L sprawdzone. Nie jest to tani środek komunikacji. Przynajmniej w moim wypadku. Ja robię około 2kkm miesięcznie a w wakacje i więcej. Do tego dochodzi olej do 2t. Ogólnie sprzęt polecam bo jest naprawdę fajny.




_________________

,,Zanim nauczysz się szybciej jeździć, naucz się szybciej hamować''




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 gru 2010, 21:45 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2008, 17:23
Posty: 899
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Piaggio NRG MC2 Evo / Zip SP 2
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=102682




_________________

Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

NIE POMAGAM NA GG ! OD TEGO JEST FORUM !

Użytkowniku! Pamiętaj, że słowami jakich używasz i stylem jakim piszesz tworzysz wizytówkę swojej osoby.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy