Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 11:16



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2011, 16:48 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2010, 17:04
Posty: 1600
Lokalizacja: z Biedronki
Pojazd:
krzysiek39, czyli co, plany się je**y ? troszkę szkoda no ale jak chcesz się go pozbyć to ok, jakoś to zniesiemy :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2011, 19:38 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
No na to wygląda.Zachciało mi się innego moto i postaram się go na wiosne sprzedać za rozsądną cene aby starczyło na następny jednoślad :roll:




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sty 2011, 20:11 
*

Rejestracja: 21 lis 2010, 18:20
Posty: 189
Pojazd:
krzysiek39, Tylko nie mów ze kupujesz roxa ?




_________________

Nie wiesz ? nie gadaj.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 15:17 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
Prawdopodobnie Aeroxa,Sende albo Apke Factory,ale najbardziej podoba mi się rox :cool:




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 17:23 
*

Rejestracja: 21 lis 2010, 18:20
Posty: 189
Pojazd:
Pełno roxów ;/ Cały świat roxów . ; /




_________________

Nie wiesz ? nie gadaj.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 17:25 
***

Rejestracja: 17 sty 2010, 12:22
Posty: 1052
Lokalizacja: opole
Pojazd:
ale roxy są ładne :P

Cytuj:
Pełno roxów ;/ Cały świat roxów . ; /


z reguły mówią tak ludzie których po prostu nie stać na roxa, a wstydzą się tego powiedzieć że im się podoba ...

EDIT:
jest ich dużo, ale to chyba nie świadczy że są złe
ludzie kupują roxy bo są ładne, niezawodne, bo to YAMAHA, podatny na tuning, części jest w chu.......

EDIT 2:
gdybym nie kupił sr to bym kupił roxa, ale okazja się trafiło i tak wyszło


Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 17:30 przez olek_sr, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 17:35 
*

Rejestracja: 21 lis 2010, 18:20
Posty: 189
Pojazd:
olek_69, Gdybym chciał to bym bujał sie roxem. 4 tyś za tgb to za 4tyś mam roxa 04/05r i co ? Kupuje części tuningowane Tak jak prawie każdy. Pomaluje go na biało tak jak prawie każdy i co ? I efektu wyróżniającego nie ma .
Chociaż kumpel robi roxa na Monster"a i to mi sie podoba, w końcu coś innego będzie .
Pssss. o gustach się nie dyskutuje :PP : D A rox jest fajny nie powiem, ale nie ukrywając roxów jest za dużo i tych Hip tuningów ;/ Które są już nudne ; q. PoZdR. :D :D

Nikt nie mówi że są złe lub coś . Bo są naprawde dobre. Kumpel ma 99r w stanie ? igła, lakier orginalny jeszcze. 22 tyś ma bez żadnego wkładu. Oprócz normalnych zużywających się rzeczy takich jak Klocki, linki itd.




_________________

Nie wiesz ? nie gadaj.


Ostatnio zmieniony 05 sty 2011, 17:39 przez adamosss, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 20:23 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
Mi również się aerox podoba,a co najważniejsze jest do niego multum częsci szczególnie używanych np. yasuni Z juz za 300 sie wyrwie idealny po małym przebiegu egzemplarz.Do tgb jest mało części i ogólnie słaby dostęp.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 21:43 
*

Rejestracja: 21 lis 2010, 18:20
Posty: 189
Pojazd:
krzysiek39, Ale wiesz. Jak odjebiesz dobrze TGB to robi wrażenie na mieście, ponieważ jest mało TGB po tuningach .




_________________

Nie wiesz ? nie gadaj.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 22:40 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2010, 17:04
Posty: 1600
Lokalizacja: z Biedronki
Pojazd:
adamosss, Święta racja,
najbardziej to satysfakcjonuje że jak kupujesz TGB, a ludzie całe gówno o nim wiedzą, mówią że złom, że będą to keewayami brać, a ty ustawiasz się z nimi do startu i jedziesz, mijasz metę, zatrzymujesz się, zdejmujesz kask, odwracasz głowię i co widzisz ? tak widzisz jak ten mocny w gębie również mija metę, szkoda tylko że 2gi :D
TGB też nie ustępuje Skuterom markowym, chociaż wiadomo że na pewno nie jest aż takie mocne...


Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 1:06 przez Scratch, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 22:45 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:53
Posty: 192
Lokalizacja: Okolice Katowic
Pojazd:
Scratch, adamosss, mówię mu to od.. ? 2miesięcy ?

Niech robi co chce, Aeroxa zrobić na cud malinkę nie jest sztuką, ' sztuką jest zrobić coś z niczego.'

Czyt. Bierz ze mnie przykład :mrgreen:




_________________

Obrazek
Obrazek
http://www.facebook.com/ParkingPyrzowiceLIKEPrzy rezerwacji, jeśli dopiszecie, że jesteście z forum"Mieloch"RABAT




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 23:10 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2010, 17:04
Posty: 1600
Lokalizacja: z Biedronki
Pojazd:
Frutii, hehe tak, tak, z Ciebie, zrobił , zostawił i jeździsz NSR a dużo jeszcze do zrobienia jest.. I nie mów że nie , jeszcze macie dobrą sytuację bo 303rs fajniejsze pod optykę , nie to co 101s , chociaż trzeba mieć wyobraźnię ;) ale ja mam zasadę taką, mechanika później ew. optyka, albo i z optyki tylko tak na lekko( marzy mi się, mały wlocik tu i tam, lampy soczewkowe, sport wydech + do optyki też daje ;D, obniżenie lekko przodu, podniesienie tyłu i może kolorki felg, małe polerki ;D) ale to tylko małe plany, póki co dostrajam go żeby chodził ładnie , później wydech, ale ok nie mój temat nie będę pisał bo kogo to obchodzi :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 23:43 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
Scratch, Pomyliłeś Frutiego z Foleyem.Fruti nadal śmiga na tgb oraz rieju dla paprania się w terenie.Chyba mnie coś natchnęło i zrobie tgb na maline.Jak myślicie zrobić swapa na mina hor lc i wtedy felgi od roxa czy z morini się bawić?Kolega dawid303 ma u siebie swap na silnik lc lecz mało estetycznie to wygląda,nie wiem czy jest do ogarnięcia czy już np.pługu się nie założy.Poniżej daje linki do jego fotek:

http://www.bankfotek.pl/view/851791
http://img718.imageshack.us/img718/6808/dsc07084p.jpg




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sty 2011, 23:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lis 2010, 20:14
Posty: 604
Lokalizacja: Kraków/Wołowice
Pojazd:
Piękne TGB dbaj o ten skuterek a na pewno długo ci będzie służył

Pozdrawiam wpadnij do mnie;)
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p ... 10c#795046




_________________

Naciskam starter.
Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.
Ruszam,opada zmęcznie i złość.
Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,
krzywd,raniących niedomówień...
Bo moją ulubioną pozycja?
To pozycja za kierownicy motocykla.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 0:01 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2009, 15:09
Posty: 613
Pojazd: YZF R6
Kolega od miny lc zrobił to na odpierdziel, lepiej zobacz jak miał Kamil_TGB, ładnie i estetycznie. Jak chcesz się bawić z morini to przygotuj się na to że wpakujesz sporo kasy a osiągi będą na poziomie lekkiego tuningu miny LC.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 0:19 
*

Rejestracja: 21 lis 2010, 18:20
Posty: 189
Pojazd:
krzysiek39, Zostaw tgb i nie rób swapa . Nie zabieraj dziedzictwa tgb ; /. Co to jest za sztuka włożyć od roxa silnik ? . Sztuką jest zrobić tak tgb zeby objechać te wszystkie roxy .
Scratch, Co 101S nie mozesz odwalić ? Pff. nie znasz się chyba na tuningu . Oriona można tak zrobić że ci pana opadnie . Jeżeli zrobisz z głową to bedzie lepiej niz 303 . Ale pamiętaj z Głową .




_________________

Nie wiesz ? nie gadaj.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 0:28 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2010, 17:04
Posty: 1600
Lokalizacja: z Biedronki
Pojazd:
http://www.youtube.com/watch?v=EzouLDEaXIA

nie widzę dokładnie czy to silnik TGB czy swap był, ale raczej morini i proszę czy to słabo idzie ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 0:32 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
Wyczaiłem fajny silniczek zamieszczam link: http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=113293 Oceńcie czy się opłaca i czy w ogóle to jest sprawne.Dodam,że i tak będzie on tuningowany więc np.Przebarwiony dzwon nie jest ważny.

Edit:Eeeee dopiero teraz zauważyłem, że jest to bęben :angry: Poszukam czegos na tarczy.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!


Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 0:34 przez krzysiek39, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 0:34 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2010, 17:04
Posty: 1600
Lokalizacja: z Biedronki
Pojazd:
adamosss, wszystko można wiem :D wyobraźnią trzeba popłynąć, no ale mi chodziło o to, że 303rs jest lepsze pod tuning optyczny , z nim można sobie fajnie poradzić i w miarę łatwo. ze 101s jest trochę więcej roboty tak mi się wydaje, ja zresztą już pisałem wyżej, najpierw mechanika, później optyka u mnie zawita, jeśli wgl optyka zawita :D pewne jest że będą soczewki bo światła słabe no i przedłużka amortyzatora .

krzysiek39, no faktycznie pomylili mi się ;d sorka nie chciałem ;]

adamosss, aha i nie możemy za bardzo wpłynąć na decyzję krzyśka, zrobi co uważa, ja jednak też jestem tego zdania żeby zostawił TGB w morini. Róbmy więcej tuningów moriniaków , może z czasem jak będzie zapotrzebowanie to i części się więcej pojawi ;?

E:
krzysiek39,
jeśli już chcesz silnik pod tuning kupić i to ostateczna decyzja to nie taniej by było kartery gołe kupić ? i później zabrać się za tuning od podstaw na gołych karterach ?


Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 0:37 przez Scratch, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 sty 2011, 0:42 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
Scratch, Według mnie raczej nie ponieważ jeżeli kupie już silnik to będe po kolei dokupywał dane części np.cylinder potem wydech a potem gaźnik i moge jeździć a tak to części leżały by sobie na szafce bo bez reszty nie da się jeździć.Chodzi mi o to aby móc już nim jeździć po swapie i dopiero dokupywać części.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy