Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 4:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Derbi Senda
Post: 09 lut 2011, 10:29 
*

Rejestracja: 07 paź 2010, 18:40
Posty: 10
Lokalizacja: warszawa
Pojazd:
Zamierzam sobie kupić enduro/supermoto mam do wydania okolo 8 tys wiec np moglbym kupic urzywana yamahe dt , ale chcialbym sie do wiedziec troche o derbi sendzie:
1 Czy sa łatwo dostepne czesci np. w sklepie mieloch
2 Derbi senda jest bezawaryjna ?
3 Co innego polecicie ?
4 Jaki ma silnik, minareli ???
5 Czu kupie nowa sende za okolo 8500 zl ?
6 I oczywiscie czy warto ja kupic? Jestem z warszawy , patrzylem i niedaleko mam salon.


Ostatnio zmieniony 09 lut 2011, 10:33 przez czacha555, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 12:57 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:01
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: GSX-R k5, Probe II
1. Większa dostępność części jest do AM6, ale jak ktoś chce to znajdzie i do Derbi. Na mielochu jest mało, prędzej znajdziesz na allegro. Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się obawiać o brak dostępności, ale jest mniej niż u konkurencji (ww. AM6).
2. Przede wszystkim zależy na jaki egzemplarz trafisz. Nie ma tutaj reguły. Kolejną sprawą jest to, jak ty będziesz dbał o sprzęt. Jeśli będziesz używał dobrych olejów, wymieniał napęd kiedy będzie trzeba, czyścił filtr itp, a do tego nie będziesz katował, to zapewniam Cię, że długo posłuży.
3. Hmm, moim zdaniem Derbi jest lepsze od AM6 (np. skrzynia), więc mając do wydania tak dużą kwotę jak 8,5k rozglądałbym się tylko za motorowerami z nowym silnikiem Derbi, czyli właśnie Sendą i SMT.
4. Nie. Derbi ma silnik swojej produkcji. Od 2006r wprowadzili nowe silniki, są chyba trochę mocniejsze, ale poza tym różnią się detalami. Mimo wszystko za tą cenę będziesz wybierał wyłącznie między nowymi.
5. Google, Allegro
6. Zależy czego oczekujesz. Wiadomo, że jak chcesz jeździć w dalekie trasy lub rozwozić pizze to nie warto. Jak oczekujesz fun'u z jazdy, a w grę wchodzi tylko 50ccm to zdecydowanie polecam :wink:




_________________

Najtańszy https://modafinil-sklep.com.pl sklep z Modafinilem
Pewne https://tabletki-poronne.com i skuteczne tabletki wczesnoporonne.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 13:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
Miałem i powiem że nawet nie awaryjne ale mając do wydania 8 tyś poszukał bym czegoś lepszego niż Derbi.




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 14:57 
*

Rejestracja: 07 paź 2010, 18:40
Posty: 10
Lokalizacja: warszawa
Pojazd:
Jeszcze poczekam na inne odpowiedzi. Narazie senda ma umnie +




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 15:21 
**

Rejestracja: 13 wrz 2010, 19:58
Posty: 394
Lokalizacja: Zawieprzyce
Pojazd:
ja bym wziął sedne drd sm jakkis nowy model . Też mam sende i nie narzekam . Części zawsze jakie były mi potrzebne to znajdowałem a to na allegro a to na mielochu wszędzie tego pełno . Na ebay tez jest sporo . Siedzą tam mocne silniki więc jakiegoś setupa też można robić . Polecam




_________________

Obrazek


WWW.SENDA.PL




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 15:26 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 maja 2010, 15:46
Posty: 2365
Lokalizacja: Limanowa
Pojazd:
Też polecam sende ale moim zdaniem nie warto kupić nowej iż po wyjeździe z salonu już praktycznie tracisz 1000zł.Moim zdaniem lepiej jest kupić używkę w super stanie i w nowym roczniku za mniejszą cenę.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 15:40 
*

Rejestracja: 19 sty 2011, 20:19
Posty: 36
Pojazd:
Za 8500złto ja bym sie rozglądał za yamaha tzr... No ale jak chcesz enduro to derbi senda moim zdaniem lepsza :)




_________________

Blackdeath




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 16:45 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2009, 21:01
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: GSX-R k5, Probe II
Blackdeath, zależy co kto woli. Przed kupnem SMT rozglądałem się też za innymi sprzętami. Jeździłem na prawie nowej TZR. Wyglądała po prostu jak z salonu. Do tego miała wydech Arrow i z tyłu zmienione kierunki. Owszem, wyglądała pięknie, ale przy moim wzroście to była katorga a nie jazda. Najzwyczajniej na świecie nie mogłem się na niej wygodnie usadowić, i choćby kosztowała połowę jej wartości to bym jej nie kupił, bo przyjemności z jazdy będąc skulonym w kłębek nie miałem. Nie mówię że była zła - ogólnie polecam, ale skoro kolega nastawił się na SM to raczej woli tego typu sprzęty :wink: .
wojak, popieram. Lepiej kupić roczną/dwuletnią używkę, a jeśli jeszcze ci coś zostanie odłożyć na paliwo i wymianę zużywających się elementów, niż kupować nową i przy odsprzedaży za kilka lat tracić połowę wartości.




_________________

Najtańszy https://modafinil-sklep.com.pl sklep z Modafinilem
Pewne https://tabletki-poronne.com i skuteczne tabletki wczesnoporonne.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 17:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 maja 2010, 13:40
Posty: 155
Lokalizacja: Świdnica
Pojazd:
Kup sobie coś z am6 Peugeot XP6, Yamaha Dt to będzie moim zdaniem najlepszy wybór.




_________________

SUZUKI SV650S- YOSHIMURA POWER
PEUGEOT XP6 CUSTOM
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lut 2011, 19:54 
*

Rejestracja: 20 lis 2009, 14:48
Posty: 119
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
Derbi senda -świetny moto najlepiej bierz wersję DRD racing albo pro oczywiście z nowym silnikiem po 2006 roku. Ale jeżeli miał bym do wydania 8,5tys. wziął bym coś jeszcze lepszego a mianowicie:
1.honda HM cre derapage comp-najbardziej hardcorowe moto w 50cc jakie znam (racingowy
1.fantic caballero 50 w najlepszej wersji-w serii gaźnik 26mm -mówi samo za siebie
setup w serii)
2.sherco HRD w najlepszej wersji-też suuuuuuuuuuuuper
2.husqwarna smr 50 to samo co wyżej
2.derbi senda DRD pro/racing też tak jak wyżej
Masz ranking najbardziej hard 50ccm :wink:


Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 19:21 przez simon.b, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy