Dzisiaj jest 23 wrz 2024, 0:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 14:16 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2010, 10:54
Posty: 120
Lokalizacja: Okolice Piaseczna
Pojazd:
Kowu94, czemu mam nic nie robic?

Jan3k, z Twoim nic ciekawego sie tez nie dzieje koleszko(ja chociaz mam swpa a nie robie tego sztrucla jak ty);/.Jak masz jakis problem to pisz na PW.Nikt tu nie nabija postow by temat byl bardziej popularny poprostu jak bys przeczytal,tedy moglbys stwierdzic,ze co nie ktorzy maja problemy.


Ostatnio zmieniony 26 lut 2011, 14:21 przez Wierzu, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 19:46 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2009, 19:18
Posty: 3210
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
Kowu94 pisze:
koza1995 a jak są jacyś kozacy to niech założą mój filtr na gaznior haha ^^ (nie taka łatwa sprawa)


A ja z koza jakoś założyłem kilka razy :cool:

Jak coś to też mogę coś pomagać ;D jak na razie fajnie się zaczyna prezentować, ale do końca brakuje trochę.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 8:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2010, 18:42
Posty: 163
Lokalizacja: Racibórz!
Pojazd: Keeway Matrix
Wierzu, nie sztuką jest markowcem wyprzedzać chinole a sztuką jest chinolem wyprzedzić markowca . Ja też zaczynam robić na lekkiego sporta mojego matrixa i da mi większą frajde jak będe lepsze skuty wyprzedzał . Zrób fajny custom i zobaczymy :)




_________________

ObrazekObrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 mar 2011, 21:15 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2010, 10:54
Posty: 120
Lokalizacja: Okolice Piaseczna
Pojazd:
Custom bedzie:P

W sobote prawdopodobnie jade po silnik.Sprzedalem pokrywe przekladni Matiemu94.Reszte czesci bede mial na sprzedaz,wiec jak cos pisac na gg.A co do customu robione jest aktualnie nadkole i boczki(nie chce mi sie robic wszystko lezy) w tym wszystkim pomaga mi Kowu94,dzieki mordus :).Z customu bedzie chyba dupka skuterka i czasza(lampa revo od roxi).Narazie tyle za jakis czas sie odezwe znow,moze wtedy beda juz jakies upy:)

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 mar 2011, 20:50 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2010, 10:54
Posty: 120
Lokalizacja: Okolice Piaseczna
Pojazd:
Temat zostanie zamkniety,poniewaz zauwazylem,ze pip***ki pisza upodobniajace sie do Jan3k (pozdro koles).Strasznie wielkiem masz problemy,ze swoimi emocjami.Moze poprosze Twoja matke by Cie gdzies zaprowadzila co?


Tak jak mowie temat ZAMYKAM!!

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 03 mar 2011, 20:52 przez Wierzu, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy