Dzisiaj jest 16 maja 2024, 3:14



Strefa czasowa UTC+1godz.





Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 19:49 
*

Rejestracja: 14 lut 2011, 22:56
Posty: 30
Pojazd:
dawid9009 pisze:
Haku, fajna historia ale później sie obudziłeś ?

hah mój znajomy jest policjantem i pytałem go się i mówił mi że mogą stuknąć jeśli to ma pomóc w zatrzymaniu, kiedyś było chyba gdzieś że policjant gonił motocyklistę i go stuknął po czym złamał ręke i nic mu nie zrobili ;-]

A z wygiętą blachą to jak masz ją zgięta nie jest się w stanie odczytać to w tedy mogą Ci dać mandat a jak da sie odczytać mogą Ci naskoczyć

A z prawkiem jest tak że Ci za 1 razem nie odroczą wiem z własnego przeżycia bo mnie złapali i idziesz na Komende I masz tam upomnienie i za 2 lub 3 razem dopiero idzie to do sądu gdzie może iść prawko do odroczenia

nie odroczą ci prawka, pozatym nie mogą prowadzić poscigu za motorowerem/motocyklem bo to jest stwarzanie zagrożenia dla ruchu drog.. i ty nic nie wiesz czlowieku tyle razy na mnie psy naskakiwaly i nic nie zrobily, nie miales z tym do czynienia,nie pisz.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 22:40 
**

Rejestracja: 01 mar 2010, 17:15
Posty: 270
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd:
Haku pisze:
nie odroczą ci prawka, pozatym nie mogą prowadzić poscigu za motorowerem/motocyklem bo to jest stwarzanie zagrożenia dla ruchu drog.. i ty nic nie wiesz czlowieku tyle razy na mnie psy naskakiwaly i nic nie zrobily, nie miales z tym do czynienia,nie pisz.



haha nie wypowiadaj sie człowieku jak nie wiesz jak sie nazywasz :P
Ja nie miałem do czynienia dobry dowcip 2x zlapali mnie jak jechałem samochodem bez prawka i wiem co mi mówili, pare razy mnie gonili, 2 razy zabarali mi dowód i ja nic nie wiem hah nie rozbrajaj mnie chłopie
I jak mówisz że nie odroczą prawka hmm dziwne to ciekawe czemu mojemu kuzynowi odroczyli ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 22:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2011, 17:08
Posty: 167
Lokalizacja: Lubin
Pojazd:
Jeśli jedziesz samochodem i Cię złapią to mogą odroczyć,ale nie musza. Np kumpla złapali to w sądzie zapytali tylko jego mamy czy potrzebuje pomocy w wychowaniu w formie kuratora- "nie"- dziękuje sprawa zakończona. A jak masz ukończone 17 lat to tylko mandat 500zł i to wszystko.Bez żadnej sprawy w sądzie.




_________________

KUPIE KOŁA SUPERMOTO DO SENDY WRAZ Z OPONAMI ORAZ WYDECH DO SENDY NAJLEPIEJ DOLNY LUB METRAKIT TH. GG: 1988060


Ostatnio zmieniony 26 lut 2011, 22:56 przez Bartczak, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 22:57 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2011, 17:08
Posty: 167
Lokalizacja: Lubin
Pojazd:
Haku, Pościg moga prowadzić na 100%. Nawet kiedyś w tvn turno oglądałem jak ścigacza gonili i koleś szlifa wyj**** i dostał 100 pkt karnych :d więc normalnie moga gonic;d




_________________

KUPIE KOŁA SUPERMOTO DO SENDY WRAZ Z OPONAMI ORAZ WYDECH DO SENDY NAJLEPIEJ DOLNY LUB METRAKIT TH. GG: 1988060




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 23:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
Bartczak pisze:
dostał 100 pkt karnych :d


Tu by mu musieli 5 razy prawko zabrać. :lol: :lol: :lol:




_________________

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 26 lut 2011, 23:15 przez Konrad324, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 23:53 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2011, 17:08
Posty: 167
Lokalizacja: Lubin
Pojazd:
Konrad324, Biorąc pod uwagę fakt,że uciekał to pewnie nie miał hehe :d Dobra chłopaki mysle,że się wszystkiego dowiedziałem.

PODSUMOWANIE: Jeśli nie masz OC i boisz się uciekać - LEPIEJ NIE JEZDZIJ PO DROGACH.


DO ZAMKNIĘCIA!




_________________

KUPIE KOŁA SUPERMOTO DO SENDY WRAZ Z OPONAMI ORAZ WYDECH DO SENDY NAJLEPIEJ DOLNY LUB METRAKIT TH. GG: 1988060




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 19:46 
*

Rejestracja: 14 lut 2011, 22:56
Posty: 30
Pojazd:
kto tam sie boi uciekać, ja im specialnie nie raz fory dawałem po drodze ;d




_________________

Był: Cross 110, bashan 200,Yamaha DTX,Aprilia RS125, czas na rakiete! Zilion LC :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 20:10 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2009, 21:45
Posty: 307
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
bauahhhaha napewno , znam takie osoby na crosach 125 bez rejestracji prawdziwa crosówa co policja goniła a oni tylko w pole i nawet nie jadą za nimi.Ale jak Cie zlapią to lipa.




_________________

sprzedam malaguti f12 w calosci , albo na czesci!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 20:34 
*

Rejestracja: 14 lut 2011, 22:56
Posty: 30
Pojazd:
paffy, w jakim świecie tyy żyjesz, jak wróce do pl i odpale sprzęta to specialnie każe nagrać filmik co ja robie pod komisariatem i jak ja sie z nimi bawie ;]




_________________

Był: Cross 110, bashan 200,Yamaha DTX,Aprilia RS125, czas na rakiete! Zilion LC :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 21:15 
**

Rejestracja: 01 mar 2010, 17:15
Posty: 270
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd:
Cytuj:
paffy, w jakim świecie tyy żyjesz, jak wróce do pl i odpale sprzęta to specialnie każe nagrać filmik co ja robie pod komisariatem i jak ja sie z nimi bawie ;]


chce to zobaczyć bo można dużo pisać a mało robić




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 22:02 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
Już jeden taki był co się upierał że na HM'ce 50ccm objeżdża 125ccm nawet filmik mówił że nagra. Gość w Wadowicach nakręcił filmik jak jedzie ścigaczem coś ponad 200km/h po czym dostał mandat na podstawie własnego filmu który znalazła policja na YT.




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 23:02 
*

Rejestracja: 14 lut 2011, 22:56
Posty: 30
Pojazd:
ale na filmiku nie bedzie blachy,wiec moga cmoknąć:) z filmikiem nie bedzie problemu ;] co do tej hmki to chyba 125 ale w 4t ;d




_________________

Był: Cross 110, bashan 200,Yamaha DTX,Aprilia RS125, czas na rakiete! Zilion LC :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2011, 0:53 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
125 4t też by dało radę HM'ce ale nie róbmy OT.




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2011, 22:06 
*

Rejestracja: 14 lut 2011, 22:56
Posty: 30
Pojazd:
nie koniecznie ;)




_________________

Był: Cross 110, bashan 200,Yamaha DTX,Aprilia RS125, czas na rakiete! Zilion LC :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2011, 22:54 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 cze 2009, 23:05
Posty: 766
Lokalizacja: Wschowa
Pojazd: Raptor R700 i 80 Cab
Konrad324 pisze:
Mogą nawet strzelać ale z reguły jak wiedziesz w las to dają sobie spokój.


Pewnie, pewnie. Helikopter za Tobą wysyłają .. :roll: Podejdziesz jakomkolwiek próbę ucieczki motorem i już sobie dają siana. NIE MA SZANS, żeby Cię w lesie czy nawet w mieście Sendą zatrzymali, pierwsza lepsza uliczka i dalej nie pojadą ; ) Ty masz większe pole manewru :mrgreen: Mi się zdarzyło jak ćmychnąć pieskom, wyprzedzam przy 80km/h na 40, dwa auta pod rząd na zakręcie, manewr zaczełem na pasach, przejechałem lewym pasem krzyżówkę, a tu mi psiarnia busem z naprzeciwka, zdąrzyłem się schować, noga na blachę, w lusterko, a Ci syrena i za mną nawracają, miałem przewagę, bo musieli poczekać, aż auta przejadą, żeby nawrócić. Ja w tym czasie gaz, po heblach i w bloki, po tym jak wjechałem w bloki dali sobie siana :< Potem cały dzień zestrachany jeździłem :mrgreen:




_________________

razor99 pisze:
muszę prowadzić jedną ręką bo już na obie ręce nie mogę

- Bo?
razor99 pisze:
bo jak waliłem to miałem zgiętą rękę w łokciu oraz w nadgarstku


Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2011, 22:59 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2011, 12:45
Posty: 0
Pojazd:
JawoR pisze:
Konrad324 pisze:
Mogą nawet strzelać ale z reguły jak wiedziesz w las to dają sobie spokój.


Pewnie, pewnie. Helikopter za Tobą wysyłają .. :roll: Podejdziesz jakomkolwiek próbę ucieczki motorem i już sobie dają siana. NIE MA SZANS, żeby Cię w lesie czy nawet w mieście Sendą zatrzymali, pierwsza lepsza uliczka i dalej nie pojadą ; ) Ty masz większe pole manewru :mrgreen: Mi się zdarzyło jak ćmychnąć pieskom, wyprzedzam przy 80km/h na 40, dwa auta pod rząd na zakręcie, manewr zaczełem na pasach, przejechałem lewym pasem krzyżówkę, a tu mi psiarnia busem z naprzeciwka, zdąrzyłem się schować, noga na blachę, w lusterko, a Ci syrena i za mną nawracają, miałem przewagę, bo musieli poczekać, aż auta przejadą, żeby nawrócić. Ja w tym czasie gaz, po heblach i w bloki, po tym jak wjechałem w bloki dali sobie siana :< Potem cały dzień zestrachany jeździłem :mrgreen:


Hahaha, ostanie zdanie mnie zabiło, ale nie ma co się śmiać, u mnie było podobnie. Za czasów SR, która leciała 110 wyprzedzałem na obwodnicy 5 pod rząd, za mną Stilo na kogucie, ja potem w bloki, za blokami pola i piasek, zgubiłem ich, ale jak mówisz - potem cały dzień osrany... :mrgreen:




_________________

To nie podpis.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 mar 2011, 23:02 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
JawoR, A potem się obudziłeś.

Temat zamykamy i przenosimy w odpowiednie miejsce.




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy