Dzisiaj jest 04 maja 2024, 5:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Problem Agility
Post: 12 maja 2009, 15:45 
*

Rejestracja: 12 maja 2009, 15:36
Posty: 3
Pojazd:
Siema niedawno (700km temu) zmieniłem cylinder z 50ccm na 65ccm i zaczęły się problemy najpierw zerwałem jeden pasek po 400km(zwykły) potem kupiłem nowy też zwykły zerwałem go po 100km i wczoraj zakupiłem sportowy pasek NARAKU założyłem i udałem się na przejażdżkę zrobiłem jakieś 20km potem wróciłem do domu i gdy chciałem dalej ruszyć w drogę zerwałem talerz wariatora a mianowicie zeszlifowały się zęby jak dobrze pójdzie to wymienię tylko talerz ale w najgorszym wypadku czeka mnie wymiana wału :(. I teraz moje pytanie czy jest normalne, że po tej wymianie cylindra wszystko się sypie i czy ktoś przypuszcza co jeszcze się w nim zepsuje w najbliższym czasie bo jak tak ma być dalej to go wrzucę do rowu i spale. Czekam na wasze opinie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 12 maja 2009, 15:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 mar 2009, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Leszno
Pojazd:
jaki przebieg mial ten skuter przed wymiana cylindra ? jaki to cylinder ? w jakim stanie jest wariator i jak wygląda sprzęgło ? jaką masz sprężynę w sprzęgle - moze jest zatwarda i za mocno zaciska pasek. Sprawdź te opcje.




_________________

KyMcO s9 LC 50ccm
- TeCnIgAs NeXt R
- MaLoSsi mUlTiVaR
- RoLkI PoLiNi 6.3 g
- CeNtRaLnA bIałA mAlOsSi
- SpRĘżYnKi SpRzĘgŁa PoLiNi CzArNe




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 maja 2009, 20:31 
*

Rejestracja: 12 maja 2009, 15:36
Posty: 3
Pojazd:
Wariator kupiłem nowy wraz z cylindrem zmiana była przy 10tyś km sprzęgło sprawdzałem przy wymianie i było w porządku tak więc nie wiem co myśleć coraz gorzej myślę o kymco złośliwość rzeczy martwych. Za cylinder dałem 150zł ale firmy nie pamiętam wariator 100zł


Ostatnio zmieniony 12 maja 2009, 20:32 przez huuuey, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 maja 2009, 15:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 mar 2009, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Leszno
Pojazd:
o ja... cylinder 150 zł ? kompletny ??? wariator też 100 zł ? ja tam na swoim sprzęcie nie oszczędzam. Wydaje mi się żę jeżeli ma jeździć z klasą i czuć się wywyższony to powinneś mu pakować części sprawdzonych i solidnych producentów : ) takie moje zdanie.




_________________

KyMcO s9 LC 50ccm
- TeCnIgAs NeXt R
- MaLoSsi mUlTiVaR
- RoLkI PoLiNi 6.3 g
- CeNtRaLnA bIałA mAlOsSi
- SpRĘżYnKi SpRzĘgŁa PoLiNi CzArNe




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy